Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość agamania123
aborcja zostawia ogromne slady na psychice... Na dodatek tabletki niewiadomego pochodzenia bez pomocy i lekarza... Juz nie chodzi o to czy ktos sie zabezpieczal czy nie tylko o to co sie dzieje z tym swiatem teraz zeby dokonac aborcji wystarczy internet i troche kasy... A zdrowie i psychiczne i fizyczne? Nie potepiam was kazdy ma prawo wyboru ale moze warto taka decyzje na cale zycie przemyslec moze jednak warto wydac dzieciatko na swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ponownie,udało się,2 dni temu skończyłam brać te środki i już jest po wszystkim,kosztowały mnie 450 zl.czuje sie dobrze.Cieszę się,że trafiłam na tego pana i podaję jego nr tel.511335331 podaję go dlatego bo jest inna osoba pod nr 733856331 i jest to oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do agamania123 nie pieprz ze pozostawia u wszystkich slady na psychice. To mylne. Ja usunełam ciaze pare lat temu i to była jedna z najmądrzejszych decyzji w moim zyciu. Nie wypowiadaj sie za innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do którego tygodnia ciąży można zastosować tabletki poronne, a do którego wykonywana jest aborcja niefarmakologiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy w jakim kraju. Jesli bedziesz kupowala w internecie, to do 12. Najlepiej do 9. Generalnie im wczesniej, tym mniej boli. Ja bralam tabletke w szpitalu, 2dni pozniej dopochwowo w domu. Nie w PL oczywiscie. Bylam w 5 tyg. Bolalo, ale nie bardziej niz bolesny okres - kto ma ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam zestaw tabl.który zakupiłam od pewnego doktora bo nie zdążyłam go użyć,gdyż sprawa rozwiązała się samoistnie,zapłaciłam 500zł i w tej cenie chcę go odstąpić.kontakt magda84j@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też brałam od 511-335-331 i jestem już po wszystkim,dziękuję za ten kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie nalezy kupowac niczego od prywatnych, naprawde bardzo czesto to oszusci. Dziewczyny, ktore potrzebuja pomocy, moga zglosic sie do miedzynarodowych organiazacji pozarzadowych, takich jak Women Help Women: womenhelp.org Zapewniaja oni nie tylko konkretna pomoc, ale rowniez konsultacje z lekarzem i staly, realny kontakt przed, w trakcie i po zabiegu. Odpwiadaja w ciagu kilku minut - info@womenhelp.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tabletki z zaufanego żródła(mój szwagier jest ginekologiem)koszt z moją prowizją to 600zł za 12 szt.misoprostolu + 1 tabl.Ru zainteresowanych proszę o kontakt na marlenka766@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoZabiegu
Cześć dziewczyny! Ja miałam aborcję farmakologiczną w poniedziałek przed Wigilią... Przeżyłam ją paskudnie (w, zasadzie myślałam że nie przeżyję), bo ból był tak potężny że opadałam na nogach, bardzo długo żałowałam, gdybym mogła cofnąć czas to pewnie pojechałabym za granicę żeby tam zajęli się mną profesjonaliści. Wiem jednak że to zależy od człowieka, jeden przeżywa tak a drugi inaczej no i może też to kwestia tego że zrobiłam to arthrotekiem bo leki z women on web nie zdążyły dojść. I dlatego też tutaj jestem. Pierwsza wysyłka z WOW miała być do mnie wysłana na początku grudnia. Zamówiłam ją na UP w Elblągu bo na Pomorze nie wysyłają. Przeszła przez UC w Warszawie no i niestety została zatrzymana przez UC w Starogardzie Gdańskim... Po niecałym tygodniu WOW wysłał drugą przesyłkę na adres mojej koleżanki w Warszawie, ale paczka znowu szła tak długo, ze niestety było już trochę za późno, byłam pod koniec 8-go tygodnia. Strasznie się bałam. Załatwiłam więc z pomocą rodziców Arthrotec no i tego samego dnia usunęłam ciążę.... Przesyłka z WOW przyszła dopiero w styczniu, pewnie byłoby już za późno gdybym nie poradziła sobie z tym "sama"... Odrebrałam ją dopiero wczoraj z Waszawy no i w zasadzie nie jest mi ona już potrzebna, mam nieodpakowaną, nieotwartą kopertę, zaadresowaną z Indii (tabletki wysyłają przeważnie z Bombaju), no i chętnie ją odsprzedam. Nic nie będę otwierać ani ruszać, zdjęcia przesyłki mogę wysłać na maila, jeśli któraś z Was jest w potrzebie to na pewno szybciej dojdzie to zwykłą pocztą Polską niż z drugiego końca świata (na Pomorzu, najlepiej w okolicach Trójmiasta możemy umówić się osobiście)... Dla mnie byłoby za późno. Jakby któraś z Was była zainteresowana, piszcie na maila, odsprzedam tabletki: mmadzior@o2.pl Pozdrawiam i życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wyrzuciłam na oszustów w sumie 900zl ale w końcu trafiłam na uczciwego sprzedawcę(511-335-331),zakupiłam zestaw za 500 i jestem już po akcji,nie wspomnę ile mnie kosztował nerwów ten złamas i ta suka co żerują na ludzkiej naiwności.Gdybym wiedziała jak to wszystko będzie wyglądało to bym poszła od razu na zabieg.ps.życzę powodzenia i dużo nerwów w zapasie wszystkim w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__________
Zapraszam na nowo powstałą stronę na której znajdują się historie z życia kobiet które dokonały aborcji. www.ocalona.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adres powyżej - strona nieobiektywna, stronnicza, mająca na celu przedstawić aborcję jako zło, traumę i depresję. Artykuły w większości spreparowane, nastawione na przestraszenie kobiet. Chcesz przeczytać PRAWDZIWE historie kobiet po aborcji ? wejdź na maszwybor net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego wiem kto do mnie pisze i że te świadectwa są autentyczne, aborcja jest złem wywołuje depresję i traumę i to jest PRAWDA kolego, nie można więc nazwać stronniczym mówienia o PRAWDZIE to po pierwsze a po drugie pisanie KŁAMSTW o aborcji i prowadzenie manipulacji kłamliwym tytułem strony maszwybor jest PREPAROWANIEM, jaki wybór? masz wybor czego? zniszczenia sobie życia? oczywiście tak samo jak masz wybor samobójstwa DZIĘKUJĘ ZA TAKI WYBÓR I TAKĄ PRAWDĘ KOLEŚ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 21,50 ma racje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asianowak
Udzielę informacji z własnego doświadczenia kobietom, które chcą dokonać aborcji farmakologicznej asianowakzg@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja równiez skorzystałam z pomocy pana spod nr 511335331 Jestem bardzo zadowolona,to bardzo miła osoba,wszystko mi dokładnie wytłumaczył i nawet prowadził tel.podczas aplikacji,chcę gorąco podziękować osobie,która poleciła ten nr -Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka222
Sprzedam tab cytotec 12 tab z 1 tab ru486 kontakt marta_kostka2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Pan spod numeru 511 wysyła tabletki, czy trzeba z nim się umówić osobiście? Ile trwało i ile kosztowało całe to przedsięwzięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blome
Dziewczyny, mam kilka rad - jestem już po aborcji .Po pierwsze - darujcie sobie szukanie lekarza , który wykona zabieg u nas w kraju, szkoda czasu i pieniędzy. To jest trudny czas i decyzja i do tego trzeba szeptać i przemykać po cichu, to jest straszne.. Przede wszystkim potrzebne wam dokładne badanie usg, najlepiej dopochwowe - żeby określić wiek płodu. W moim przypadku dwóch ginekologów pomyliło się o 10 dni w ocenie, robiąc usg "przez brzuch" i biorąc pod uwagę datę mojej ostatniej miesiączki ( której nie pamiętałam) + dwa tygodnie.Myśląc,że mam jeszcze kilkudniowy zapas - pojechałam na Słowację, do Bystrzycy .U nich aborcja jest legalna do 12 tygodnia, ja dopiero będąc w sali zabiegowej dowiedziałam się, że jest za późno - 12 tydzień i 5 dzień . Gdybym wiedziała, że najlepiej zrobić usg dopochwowe, uniknęłabym całej tej wyprawy .. Jeśli jednak któraś z Was jest przed 12 tygodniem - jedźcie śmiało. Umówicie się bez problemu po polsku przez telefon. Trzeba mieć potwierdzenie grupy krwi, jesli jest minus. Do Bystrzycy dojazd na własną rękę jest uciążliwy , ja jechałam z Warszawy z bardzo troskliwym i miłym przewoźnikiem, wyjazd w każdy czwartek, zabieg rano w piątek, powrót w piatek wieczorem. Koszt 370 euro plus przejazd, w zależności od miasta. Było ze mną kilka dziewczyn, ja i jeszcze jedna wróciłyśmy bez zabiegu, było za późno.Dostałam swoje usg i namiar na Klinikę w Holandii, od razu zadzwoniłam, ale jak gość powiedział mi 1600 euro za dowóz z Polski i zabieg, to się załamałam.W internecie jest jeszcze kilka innych takich opcji, ale wszystkie w takiej cenie.Zaczęłam szukać dalej, nie poddałam się.Pojechałam do Holandii , sama się zorganizowałam- bardzo polecam klinikę Beahuis&Bloemenhovekliniek, to jest inny świat, jest się traktowanym jak człowiek, miejsce bardzo estetyczne i przyjazne. Trzeba umówić się przez telefon podać dane po angielsku,ale jest mnóstwo informacji po polsku i nawet jeśli nie mówicie sprawnie, dacie radę, na miejscu też .Ja akurat problemu nie miałam, bo wcześniej mieszkałam w Amsterdamie, było mi łatwiej ogarnąć, ale nie bójcie się naprawdę. koszt zabiegu do 12 tygodnia to 520 euro, po 12stym 720 euro. Klinika jest pociągiem 20 min od Amsterdamu, w Heemstede ( pociąg - 5.70 euro w jedną stronę, blisko stacji). Niestety Holandia daleko, ja miałam mało czasu - wyszukałam lot do Eindhoven- jakieś dwie godziny od amsterdamu (ok 25 euro autobus do stolicy). Lot trwa dwie godziny , autobusem jedzie się ponad 20 :(..Zabieg trwał krótko,kilkanaście minut dostałam śniadanie i po pierwszym sikaniu mogłam już iść, czułam się dobrze i sprawnie.Czułam wielką ulgę, że już po wszystkim.. Gdybym nie była tak spanikowana na poczatku i znalazła tą jedną informację, że usg dopochwowe .. zaoszczędziłabym mnóstwo nerwów, łez, pieniędzy i czasu .. A, w Holandii jest potrzebny list od lekarza - znajdziecie o tym informację na stronie kliniki - ja spisałam ze strony i ginekolog podbił pieczatką,ale to się da załatwić w Polsce, zwolnienie też. Lekarz nie musi się niczego obawiać.I wy też się nie bójcie, wiem,że żadna z nas nie miałaby wątpliwości,czy mieć dziecko jeśli byłby na to odpowiedni czas. ...Jeśli któraś potrzebuje informacji piszcie do mnie na stokrootka@gmail.com, postaram się pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam arth.50 w blistrach(12szt.-150zl)lub(20szt.-250zl)szybka wysyłka za pobraniem a na życzenie sprawdzenie zawartosci.tel.519-786-700 ps.udzielam porady dotyczacej podawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie sni wam sie wasze dziecko ktore zabilyscie? Morderczynie!!! Zabijcie swoja matke skoro potrafilyscie zabic zyjace SWOJE dziecko- przeciez i toito jest zycie, rozni sie tylko iloscia przezytych dni. Morderczynie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem w ciezkiej sytuacji , 4 miesiac ciazy, ojcem dziecka jest obcokrajowiec,jestesmy razem rok,ale niestety nie wyszlo,czas sie rozstac,nie mam w polsce pracy,mieszkania,na rodzine tez liczyc nie moge.Mysle o aborcji,psychicznie nie daje juz rady,mysle ze sobie sama nie poradze,a tutaj zostac nie chce.chcialabym wiedziec jak sobie poradzilyscie po aborcji,czy mozna zyc normalnie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warszawiance potrzebny jest psychiatra. nie dyskutujcie z nią to nie jej wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Witam, piszę do wszystkich kobiet chcących dokonać aborcji. Opiszę krótko.Zaszłam w niechcianą ciążę. Świat mi się zawalił, popadłam w panikę i zaczęłam szukać sposobu na usunięcie. Na szczęście nie dałam się oszukać na ginekologów zboczeńców ani nie brałam żadnych tabletek, które mogą spowodować wystąpienie skutków ubocznych. Zgłosiłam się do kliniki na Słowacjii, podaję link http://www.klinika-ginekologiczna.com/. Od momentu rejestracji wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, pełen profesjonalizm obsługi. Czułam się bezpieczniej niż na rutynowym badaniu u ginekologa! Zabieg trwa ok 15 min w pełnym znieczuleniu, metodą próżniową, po wszystkim wstałam jak gdyby nigdy nic i pojechałam do domu. Zero stressu. Bardzo bezpieczne dla organizmu. Od razu wróciłam do pracy.Teraz jestem 6 tyg po zabiegu. Dostałam okres. Tydzień temu byłam u ginekologa wszystko jest dobrze i mam normalne szanse na kolejne dziecko. Proszę Was nie dajcie się namówić na tabletki i na tych ginekologów oszustów, którzy po zabiegu albo gwałcą albo szantażują, bo chcą wyłudzić kasę. W ogóle nie żałuję swojej decyzji. A przede wszystkim przez cały czas byłam pod opiekom lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli jednak nie stać was na wyjazd na Słowację, pozostaje aborcja farmakologiczna przy użyciu bezpiecznego zestawu. Oryginalne zestawy poronne z mifepristone można zamówić wyłącznie na womenhelp org lub womenonweb org. Potrzebujesz więcej informacji ? wejdź na maszwybor net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ginekologa z Warszawy. 506 522 577 Pełna opieka, zaangażowanie. Wszystko bezpiecznie i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równierz mogę polecić ginekologa z Trójmiasta-511-335-331- Bardzo miły dr.który pomoże w trudnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja przeszłam zabieg kilka dni temu . Zabieg był robiony w gabiniecie ginekologicznym w Polsce . Z punku medycznego wszystko było sterylne i przeprowadzone rzetelnie . Zabieg trwał koło 40 min i jedynym dyskomfortem dla mnie ( każda osoba odczuwa to inaczej ) był stres z za instniałą sytuacją i odczuwalny( nie wskazane są opinie ludzi , którzy nic o tym nie wiedzą i nie doświadczyli tego , tylko komentują ponieważ ,odczuwają potrzebą umoralniania innych w sposób ignorancki wypowiadania swoich opinii na temat o czym nie mają pojęcia )nieprzyjemny ból narzędzi chirurgicznych . Jestem osobą bardzo mocną psychicznie i jasno mam wyznaczone swoje cele życiowe( może wydawać się bardzo wyrachowane a nawet okrutne dla niektórych), jednak nie polecam to osobą , które w 100% nie są zdecydowanie, ponieważ "zabieg " ten bardzo wpływa na psychikę i dalsze życie. Może to słabe co teraz napiszę ale po zabiegu w przeciągu kilku dni napływają mnie myśli czy byłby to chłopczyk czy dziewczynka ,jednak ignoruję to i powtarzam sobie że tak było trzeba (dla osób ciekawych mam bardzo dobrą sytuację finansową i niczego mi w życiu nie brakuje ) Jedynie co w tej sytuacji polecam to kierowanie się własnym sumieniem i byciem zgodnym ze sobą. Osoby , które tego nie przeżyły nie mają oprawa się wypowiadać na temat o którym nic nie wiedzą i mają pojęcia jak by się zachował w danym momencie.Oczywiście to jest tylko moja opinia na temat aborcji i w danym poście ani nie wypowiadam się przeciwko ani za aborcją. Każdy ma prawo do postępowania zgodnie w własnym sumieniem i przekonaniami . Mam nadzieję, że swoim postem pomogłam osobom , które zostały zmuszone do podjęcia tak trudnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.posiadam tabl.misoprostol w oryginalnych blistrach zakupione w krajach Unii Europejskiej-ilość potrzebna do przeprowadzenia skutecznej terapii to 8 szt.czyli 2 blistry po 4 talb.koszt to 450 zł.Na żądanie wysyłka ze sprawdzeniem zawartości,dostawa w ciągu 2 dni roboczych,kontakt-797-769-740-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×