Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość gość
Arthrotec odsprzedam,opakowanie 20 szt.za 200zł.plus koszt przesyłki,płatność za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.Proszę o kontakt na wladzio67@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartekP
Jeśli się wahasz co zrobić, pomyśl nie tylko o skutkach medycznych, wygodzie, planach, karierze, ale też o swoim sercu i wrażliwości, jaką osobą później będziesz. Jeśli jest Ci trudno, nie dasz rady, oddaj dziecko po porodzie, ale daj mu szansę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po co zamieszczasz takie filmiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was kochane kobietki. Jestem pedagogiem specjalnym i terapeutą. Potrzebuję Waszej pomocy mimo iż sama nie byłam nigdy w ciąży i nie stawałam przed takim dylematem jak wy, a mianowicie aborcji. Jednak to właśnie w tym temacie staram się zagłębić i dlatego szukam z Wami kontaktu. Właśnie piszę pracę magisterską na temat aborcji i poszukuję kobiet, które w czasie ciąży otrzymały informację o uszkodzeniu płodu. Jeśli jest wśród Was jest osoba, która dowiedziała się, że jej dziecko urodzi się niepełnosprawne i w związku z tym podjęła decyzję o aborcji i chciałaby opowiedzieć mi swoją historię to bardzo proszę o kontakt. Możecie odezwać się do mnie pisząc maila na adres mk50039@aps.edu.pl Jeśli będzie Wam łatwiej piszcie do mnie z fikcyjnych kont czy maili, Wasze dane nie są dla mnie ważne. Rozumiem, że powrót do tamtych chwil dla niektórej z Was może okazać się bardzo bolesny, dlatego obiecuję wyrozumiałość. Osobiście nie będę oceniać całej sytuacji, Waszych decyzji związanych z tą sytuacją i obiecuję anonimowość. Wasze historie nie będą publikowane ani dołączane do pracy magisterskiej w całości. Będę bardzo wdzięczna za pomoc i Wasze nadesłane historie. Liczę na Was! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku 4 tygodnia ciąży miałam aborcję farmakologiczną. wcześniej szukałam takich konkretnych rzeczowych opisów, doszłam do wniosku, że trochę tego mało jest. Dlatego postanowiłam co nieco opisać. Aborcję miałam w Prezlau w Niemczech, wystarczy zadzwonić i umówić się na termin, rozmowa telefoniczna po polsku, lekarz polak, co daje pewne poczucie swobody, nie ma zmartwienia typu tłumacz itd. W Niemczech aborcja do 12 tygodnia jest legalna, co sprawia, że nie robisz tego pokątnie, skradając się do prywatnego gabinetu lekarskiego w Polsce, gdzie zapłacisz zdecydowanie więcej, dodatkowo sama atmosfera konspiracji dodatkowo wpływa źle na kobietę. Fakt, że zabieg ma miejsce w klinice, no akurat farmakologiczna nie w całości w klinice, ale o tym później daje poczucie bezpieczeństwa, że gdyby coś to Ci lekarze nie robili tego naprędce, czy byle jak, a gdyby coś się stało jesteś pod dobrą opieką. koszt zabiegu 450 euro, w przypadku większej ciąży niż moja chyba 510, ale tego nie wiem na pewno. nie polecam zamawiania tabletek z niewiadomego źródła, bo to, że taniej nie znaczy, że lepiej ani tym bardziej bezpieczniej. Teraz o całym procesie. Po zrobieniu USG i rozmowie dostałam 3 tabletki do wzięcia w szpitalu, chwila oddechu rozmowy i po wszystkim, 2 inne tabletki dostałam do domu i miałam je wziąć doustnie po 48 godzinach, podkreślam doustnie, nic nie rozpuszczałam pod językiem połknęłam i popiłam. Ale wróćmy do tych pierwszych tabletek. Ogólnie te niecałe 2 tygodnie od dwóch kresek na teście czułam się bardzo źle, ale były to typowo psychosomatyczne objawy, po prostu nie chciałam tej ciąży. Dlatego poczułam ulgę, że jeszcze trochę i będzie po wszystkim. Bo tych tabletkach ze szpitala w zasadzie nic mi nie było, żadnych mdłości, skurczy, nic, mycie okien w domu też nie było problemem, po tych 48 godzinach wzięłam te dwie tabletki tak jak pisałam doustnie, wcześniej zjadłam kilka sucharów z gorzką herbatą. Po 40 minutach zaczęłam czuć się fatalnie, zimne poty dreszcze, skurcze i mdłości, bolało bardzo mocno, dlatego zdecydowanie NIE POWINNAŚ być wtedy sama. Musiałam trochę walczyć ze sobą żeby nie zwymiotować tabletek, ale udało się, bardzo pomagało mi leżenie płasko na zimnej posadzce, krwawienie zaczęło się może po 20 minutach tej męczarni, nie było zbyt mocje, moje miesiączki są zdecydowanie mocniejsze, krew jaśniejsza niż okres, trochę skrzepów, ale też bez przesady, pewnie dlatego, że 4 tydzień. W łazience z tymi mocnymi bólami spędziłam może z godzinę, i zdecydowanie lepiej było mi na tej zimnej podłodze niż na łóżku. Potem przeniosłam się na łóżko termofor na stopy, zimny okład na kark, kołdra i leżenie, w zasadzie wstawałam tylko do toalety, całość obyła się bez leków przeciwbólowych, bo raz, że jestem przyzwyczajona do bolesnych miesiączek, dwa było mi dostatecznie niedobrze więc tabletki przeciwbólowe sprawiły by tylko, że bym zwymiotowała. Co ważne nie można brać NOSPY itd. Noc po tym całym zajściu przespana w zasadzie cała, następnego dnia już czułam się lepiej, krwawienie w zasadzie bez skrzepów, od czasu do czasu bardziej bolesny skurcz. Trzeci dzień tak samo. Co będzie dalej zobaczymy. Chcesz pogadać? scarlett.1986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba słabo szukałaś, bo na maszwybor/./net jest mnóstwo takich opisów, dziewczyny na bieżąco zdają relacje ze swoich aborcji, poza tym dużo informacji na temat antykoncepcji i różnych metod aborcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, nie klupuj tabletek wczesnoporonnych przez internet, tam oszukują .Możesz dostać po nich krwotok ,bóle brzucha a nie do końca usunąć płód, takie coś może zrobić ginekolog prywatnie ,tutaj w polsce i to kosztuje od 2000-4000zl i od niego przed zabiegiem dostaniesz tabletki o nazwie Arthrotec ,ale pomyśl dobrze czy nie będziesz żałować a co z wyrzutami sumienia ?twoja sprawa twoje życie, twoja wola, przemyśl to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana jeśli jesteś zdecydowana na usuniecie na 100% to najlepiej do 12 tyg im wcześniej tym lepiej. Pamiętaj jest 5 przykazanie nie zabijaj ,zabieg boli najpierw fizycznie a potem psychicznie, wszystko zależy od twojej psychiki ,na ile jesteś silna, ale chyba ze stali nie jesteś. Porozmawiaj z partnerem o ciąży, gdzie on teraz jest? PARTNER POWINIEN CIE OD TEGO ODWIEŚĆ, PRZECIEŻ TO CZEŚĆ TWOJEGO ŻYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Niedawno zrobiłam aborcje w klinice na Słowacji, pełen profesjonalizm. Gdy dowiedziałam się ze jestem w niechcianej ciąży 5 tydz, życie mi się załamało. Ale cóż nie wolno się wtedy poddawać tylko działać jak najszybciej. Ja miałam przy sobie przyjaciółkę która mnie wspierała do końca. Po pół roku zaszłam w kolejną ciążę, tym razem już chcianą. Obecnie jestem w 8 miesiącu i z dzidziusiem wszystko OK. Do dzisiaj dziękuję przyjaciółce, która wybiła mi z głowy tabletki wczesnoporonne i " lekarzy ginekologów" którzy usuwają ciążę w domu( Oszuści którzy gwałcą, robią zdjęcia i szantażują dziewczyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalatw tabl od lekarza rodzinnego lub znajomej farmaceutki. Kosztuja ok50 zl i bierze sie je do 9 tyg. I to dopochwowo najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? Telefon Zaufania 586 915 915 i netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały. Godziny kontaktu: 17.00 - 24.00 Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne a także wiedzę z zakresu: 1 medycyny, 2 farmakologii, 3 procedur wsparcia instytucjonalnego, 4 psychologii 5 prawa, Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś mordercą!! jak dzieci można zabijać to czemu nie dorosłych!? o to ja też mam ochotę się zabić! hmmm tylko która metodą?! o może tak jak jest to typowe w aborcji najpierw wyrwę ci ręce potem nóżki a później zmiażdże głowę u te glity po tobie wyssam rurkuą do śmieci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 24 tygodniu ciazy i to blizniaczej. Dwoch chlopcow. Mieszkam sama, maz pracuje za granica. Jest ciezko i napewno bedzie. Nie zaluje ze tak sie wyszlo. Teraz modle sie by dzieciaczki urodzily sie cale i zdrowe! Dziewczyny pierwsze tygodnie ciazy sa ciezkie ale uwierzcie mi ze z czasem jak poczujecie kopniaczki w brzuszku to bedziecie w stanie oddac wlasne zycie za nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz to zrobic po kryjomu i po tym wszystkim bedziesz miala odwage spojrzec chlopakowi w oczy i dalej sie z nim kochac to chyba brak ci dojźałosci dziewczyno. Jest mnostwo mlodych matek ktore musza zrezygnowac z wielu rzeczy a szkoly koncza pozniej i nie jest to jakis problem dla nich a juz napewno nie taki zeby decydowac sie na aborcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon Zaufania 586 915 915 i netporadnia.pl dla osób, które rozważają aborcję oraz tych, które już jej dokonały. Godziny kontaktu: 18.00 - 23.00 Zapewniamy bezpieczną przestrzeń rozmowy dla osób, które myślą o aborcji. Jesteśmy po to, by towarzyszyć i wspierać w poszukiwaniu rozwiązań. Osoby, które się z nami skontaktują, uzyskają wsparcie emocjonalne a także wiedzę z zakresu: 1 medycyny, 2 farmakologii, 3 procedur wsparcia instytucjonalnego, 4 psychologii 5 prawa, Swoje działania kierujemy do kobiet, mężczyzn, personelu medycznego oraz wszystkich osób, które doświadczają skutków aborcji. Porady w Netporadni są bezpłatne. Koszt rozmowy w Telefonie Zaufania w zależności od operatora, wg stawek na telefon stacjonarny. Gwarantujemy pełną dyskrecję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demon nie czlowiek28
witam wszystkich, pewnie nie jestem najlepszym tu doradca, ale kieruje swoj apel do wszystkich ktore mysla o aborcji a jeszcze tego nie zrobily, NIE ROBCIE TEGO, ja rok temu podjelam najgorsza zyciowa decyzje i poddalam sie skrobance za granica bylam w 8 tyg ciazy. Od roku moje zycie to pieklo, wyrzuty sumienia nie daja mi sppokoju, zaluje ze nie zdecydowalam sie urodzic, patrze na dzieci w wieku mojego i sobie mysle, cos ty kur....a zrobila, nocne koszmary, napady agresji , nienawidze samej siebie za to kim sie stalam a stalam sie morderca wlasnego dziecka, moze i bog mi kiedys to wybaczy tylko ze ja nie umiem wybaczyc sobie. Latwo jest pojsc na zabieg ale to co sie dzieje po tym jak sobie uswiadamisz czego sie tak naprawde dopuscilas jest pieklem. BLAGAM NIE ROBCIE TEG!!!!! gdybym ja tylko mogla cofnac czas...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowanami
Witam. Jestem juz w 9tc, 2tyg temu probowalam dokonac aborcji farmakokogicznej, wzielam jedna tabl., po 24h wzielam lacznie 10 tabletek miso po 2 co 2h, nie pomoglo. Polecialo mi troche krwi (ok3-5lyzeczek) troszke bolal mnie brzuch, ale na tym sie skonczylo. Po tygodniu powtorzylam aborcje, czyli najpierw 1 tabletka,a po 24h 10tabletek miso. Przy drugiej probie objawy byly nawet mniejsze. Brak krwawienia, jedynie bol brzucha troche mocniejszy. Na tym rowniez sie skonczylo. Jedynie mam teraz brazowy sluz i troszke krwi. Bylam dzis na USG wynik:zdrowa ciaza,glowka, 2 raczki, 2 nozki, serce, zywe bijace serce. Wiadomosc wydawaloby sie szczesliwa, nie dla mnie :( przeryczalam prawie caly dzien, nie chce tej ciazy, nie chce. Ci, ktorzy komentuja "nie rob tego, to dziecko chce zyc itp" nie wiedza co to znaczy nie chciec dziecka. Zycie jest niesprawiedliwe, jedni chca a nie moga, drudzy nie chca a maja. Nie stac mnie na zabieg, ale to chyba jedyne wyjscie. Chcialabym wiedziec czy byla ktoras z Was w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w kobiety które kiedy kolwiek choć przez sekundę pomyślała by usunąć ciążę! Mam teraz 18 lat straciłam mamę nie mieszkam z ojcem i nie gadam z nim wg nie utrzymuje kontaktu i mam 6 letniego brata o którego walczyłem w sadzie. Jak się dowiedziałam że jestem w ciąży byłam zrozpaczona pomyślałam zaraz o tym jak skończę szkole i powiem ze poplakalam i przemyslalam pogadałam z moim narzeczonym i jestem szczęśliwa że będę mieć mała kruszynke byłam na badaniach to już widziałam jak serduszko bije i po czyms takim miałabym usunąć ciążę.? Ty masz już szkole skończona tylko studia do zrobienia a ja nawet szkoły jeszcze nie skończyłam trudna sytuacja mam rodzinna i nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym by usunąć ciążę kobieto weź się w garść i pomyśl że to dziecko da ci większą radość z życia niż te studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta w ciąży jest poddana burzy hormonalnej. To, że dziś jesteś załamana, wściekła, nie chcesz dziecka... może jutro, pojutrze się zmieni. A decyzją, którą podejmiesz dziś będzie miała ogromny wpływ na całe Twoje życie. Bardzo Ci polecam rozmowę z mądrym psychologiem. Zawsze możesz zadzwonić i poprosić kogoś o pomoc. Zobacz: http://aborcja.abort24.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny uwaga na oszusta z ogłaszamy24 wysyła tabletki na bol głowy jego numer 576091189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie usuwajcie ciąży Naprawdę, nie warto proszę przemyślcie to ja też ponoć chciałam, a teraz mój syn ma 220 lat i to jest najlepsza decyzja mojego życia facet mnie zawiódł, praca mnie zdradziła, a dziecko ciągle przy mnie jest i to idealne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do odstąpienia zestaw z women on web Niestety przesyłka nie dotarła na czas i musiałam skorzystać z innych metod . Więcej zdjęć i informacji poprzez kontakt na oglaszamy24.pl/ogloszenie/1973211461/bytom-Odstapie-zestaw-women-on-web.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw z women on web oryginalny Proszę pisać na aniachorzowska@gmail.com postanowiłam urodzić i mam do odstąpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam zdecydowane Panie www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1407254806/Na-sprzedaz-zestaw-dostarczony-z-women-on-web.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka991
Jeśli dziecko jest zdrowe a tobie nic nie zagraża pomyśl o oddaniu go do adopcji, to też jest jakieś rozwiązanie. Musisz podjąć decyzję sama, masz do tego pełne prawo, powinnaś mieć.W ostatnich dniach sporo się dzieje w polsce w temacie aborcji, in vitro i ogólnie praw kobiet. Na http://koalicjamamprawo.pl/ można podpisać deklarację. Ja jestem jak najbardziej za wolnym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo myslec wczesmiej !!!!!idiotka, niby studiuję a zabezpieczyć się nie potrafi. Mózg sobie usuń lepiej. Nie mogę uwierzyć że taka patologia może zająć w ciążę od tak a normalny człowiek jak chce to nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili98745
W środę miałam medyczna aborcję,byłam zdecydowana na ten zabieg w 100 %dodam że mieszkam w uk,więc tu takie zabiegi są codziennością,dostałam 3 opcje usunięcia ciąży,zdecydowałam się na tabletki.Dokonalam wyboru,w mojej sytuacji wydawało mi się że to jest dobre dla mnie,i jeżeli mogę wam coś dziewczyny doradzić,to powiem tylko tyle że wiem że w życiu są ciężkie momenty nieodpowiednie z jakiegoś powodu się na to decydujemy ,ale wiem już teraz ze nie ma sytuacji bez wyjścia,i to był największy błąd w moim życiu,trauma jaka temu towarzyszy pozostaje na całe życie,wiem że muszę z tym z tym sobie poradzić.nie ma nic straszniejszego jak twoje dziecko londuje w toalecie i spuszcza je do ścieków,gdybym mogła cofnąć czas w życiu bym tego nie zrobiła,zastanówcie się i nawet jak już będziecie pewne na 100 %,to i tak w momencie kiedy to się zaczyna dziać żałuję się strasznie uwierzcie mi ,życzę wam dobrych decyzji wiem że życie robi z nas potworów ale zawsze ma się wybór,naprawdę da się wyjść ze wszystkiego ale to zostaje w głowie na długo.Powodzenia dla was wszystkich podejmujcie dobre decyzje nie tylko dla siebie ale też dla tego małego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×