Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość Uzywam NPR
"Jeżeli coś w organizmie działa nie tak, jak powinno, to jest to zaburzenie." - rozumiem, ze ty okreslasz jak POWINNO dzialas cos w organizmie? prosze o poparcie tej tezy wynikami badan czy czyms w tym rodzaju. pare pytan: -dlaczego abstynencja mialaby sluzyc wzmacnianiu milosci? -do czego sluzy lechtaczka? (z tego co wiemy manualne czy oralne pieszczoty lechtaczki sa niemoralne) -czy pieszczoty piersi sa w porzadku? (manualna i oralna stymulacja narzadow plciowych jest be, poniewaz sluza one do stosunku, w takim razie manulana i oralna stymulacja piesi tez jest be, bo sluza one do karmienia dzieci?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszaiwanka10
Jeżeli masz w domu Pismo Święte, to odsyłam do Księgi Przysłów-rozdział 5, wers 19. To odnośnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
przyjmujac, ze stosujesz sie do tych slow,masz lekka schizofrenie,bo sa one zupelnym przeciwienstwem twoich pogladow. ale zawsze mozna zalozyc,ze pismo swiete sie myli i tyle;) a co z reszta pytan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszaiwanka10
Gdzie widzisz sprzeczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Abstynencja uczy wyzwalania się z egoizmu i panowania nad popędami. Już było o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
piers to gruczol mlekowy, ktorego funkcja jest laktacja, dlaczego moze byc wykorzystywany do celow seksualnych? zostalo jeszcze pytanie o lechtaczke-do czego sluzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Do pieszczenia a nie do stosunku. Ręka, ucho, plecy też mogą służyć do pieszczenia. A nie do stosunku. A penis służy do sikania. Co nie zmienia faktu, że do seksu też. Właśnie penis i pochwa służą do stosunku. Inaczej, jak myślisz, dlaczego facet miałby w tym miejscu dzyndzelek a kobieta dziurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
zaprzeczasz sama sobie : "do piesczot manualnych czy pocałunków nie służą narządy-rozrodczo-płciowe" - lechtaczka nalezy do narzadow plciowych, czemu pare dni temu pisalas,ze nie mozna piescic,a teraz piszesz,ze mozna? i po co w ogole piescic lechtaczke skoro kobieta powinna osiagnac orgazm na skutek jedynie penetracji? "dlaczego facet miałby w tym miejscu dzyndzelek a kobieta dziurkę" - pochwa i penis to organy a nie dzyndzelek i dziurka, dziurke to zrobilam sobie w uchu i zwisa z niej srebrny dzyndzelek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Ja nie napisałam, że wolno pieścić rękami czy ustami łechtaczkę. Piersi to nie łechtaczka. Dziurka i dzyndzelek to uproszczenia. Dlaczego penis służy do oddawania moczu i penetracji selsualnej? A, dlaczego serce służy do pompowania krwi? Niektóre narządy mają kilka funkcji. Np. oczy służą do patrzenia i do płakania. Co nie znaczy, że każda czynność wykonalna jest właściwa. Np. ręką możesz kogoś pogłaskać a możesz uderzyć i chyba nie masz wątpliwość, że to drugie byłoby złe? Dlaczego więc nie wierzysz, że wkładanie penisa nie tam, gdzie trzeba, byłoby złe mimo, iż fizycznie wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
Ok, to zapytam jeszcze raz - do czego sluzy lechtaczka? Uderzajac kogos reka, krzywdze te osobe, dlatego jest to zle. Analogia bedzie wciskanie penisa do oka, ktore jest bolesne i moze pozbawic wzroku(hehe). Wlozenie penisa do ust, czy schwycenie go reka nikogo nie krzywdzi. Wrecz przeciwnie- sprawia przyjemnosc. Dlatego nie wierze, ze jest zle. Na wszelki wypadek dodam, ze mimo, ze dla pedofila gwalcenie dziecka jest przyjemne, nie mozna powiedziec, ze jest to dobre, gdyz przyjemnosc uzyskana jest kosztem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
Aha,piszesz, ze niektore narzady maja wiele funkcji,podajesz przyklad oczu i penisa. Rozumiem, ze wedlug ciebie piersi posiadaja dwie funkcje- karmienie i pieszczenie? Jak rozroznic narzady, ktore mozna piescic tak jak piersi, od tych ktorych piescic nie mozna (np. lechtaczka). Skoro piersi mozna stymulowac, to dlaczego nie dodac kolejnej funkcji dla penisa? Czyli zarowno siusiu, seks i pieszczoty? Kto o tym decyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Jeśli dla Ciebie zawsze przyjemne=dobre, to się nie dogadamy. Dla mnie dużo ważniejsza od przyjemności jest miłość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
nie pisze, ze zawsze przyjemne rowna sie dobre przyjemnosc podczas seksu jest dobra jesli nikogo nie krzywdzi i odbywa sie za zgoda obu stron -do czego sluzy lechtaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Rzecz w tym, że pozwalanie na to, by egoizm zabijał miłość, bardzo krzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
podejrzewam, ze nie doczekam sie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Może do wypróbowania, co jest dla Ciebie ważniejsze: miłość czy przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
Podsumowanie: -prawidlowa gra wstepna obejmuje pieszczoty calego ciala(rowniez gruczolow mlekowych), wykluczone jest jednak pieszczenie narzadow plciowych -prawidlowy stosunek musi zostac zakonczony wytryskiem w pochwie, mezczyzna wiec automatycznie osiagnal orgazm. jesli kobieta nie miala orgazmu podczas penetracji jest to zaburzenie, ktore nalezy leczyc(owo zaburzenie dotyka ponad 70% kobiet) -lechtaczki piescic nie wolno, sluzy ona jedynie testowaniu czy wazniejsza jest milosc czy przyjemnosc -niedozwolone sa wszelkie metody antykoncepcji, jak rowniez dziwaczne formy seksu typu oral czy anal ;) dziekuje bardzo, postoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
kobieta musi wybierac: milosc albo przyjemnosc mezczyzna ma wszystko w pakiecie ale czego sie spodziewac po wyznawcach mega patriarchalnej religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Każdy człowiek może mieć przyjemność odpowiednią dla MIŁOŚCI. Uważasz, że kobiety, które zostaną zakonnicami, Bóg powinien stworzyć bez łechtaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
ŻYCZĘ DOŚWIADCZENIA PIĘKNEJ MIŁOŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
nie, skad ci to przyszlo do glowy? uwazam,ze zakonnice maja takie samo prawo do masturbacji i seksu jak i cala reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
doswiadczam bardzo pieknej milosci, m.in. dzieki lechtaczce, ktora nie zostala "zainstalowana" w kobietach tylko po to,zeby przeprowadzac na nich psychologiczne testy, ale po to zeby dawac prawdziwa rozkosz. dlatego ma rekordowa liczbe zakonczen nerwowych, w przeciwienstwie do slabo unerwionej pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
A JEDNAK ZAKONNICE REZYGNUJĄ Z SEKSU I MASTURBACJI DLA WIĘKSZEJ MIŁOŚCI. I WCALE PRZED WSTĄPIENIEM DO ZAKONU ANI PRZED ŚLUBAMI NIE OBCINAJĄ SOBIE ŁECHTACZEK. ŚWIECKIE OSOBY TEŻ POTRAFIĄ STAWIAĆ MIŁOŚĆ PONAD ROZKOSZĄ-TO NAS ZRESZTĄ ODRÓŻNIA OD ZWIERZĄT. TYLKO, ŻE DO TEGO RZEZCZYWIŚCIE POTREZBNE JEST DOŚWIADCZENIE MIŁOŚCI. ROZKOSZ TO NIE TON SAMO, CO MIŁOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzywam NPR
byc moze i zakonnice rezygnuja z seksu(nie wiem, nie zagladam im do lozek), ale ja zakonnica nie jestem. nie zamierzam tez ukladac swojego wspolzycia wedlug regulek wymyslonych przez nudzacych sie biskupow czy tez autorow biblii. zgadzam sie, ze rozkosz to nie to samo co milosc, ale milosc rozkoszy nie wyklucza. p.s. ludzie zaliczaja sie do zwierzat, to prawda, ze wiele nas od pozostalych gatunkow odroznia, ale nadal jestesmy zwierzetami, czesto z przerostem ego;) nie bede kontynowac dyskusji, to jak walenie glowa w mur, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka10
Człowiek to nie zwierzę, bo ma rozum i wolną wolę. To, że się nie jest zakonnicą nie wyklucza możliwości kierowania się w życiu miłością. Człowiek jest stworzony z Miłości i do miłości. Życzę doświadczenia Miłości Bożej i ludzkiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nj
Nikt, żaden człowiek nie ma prawa odbierać życia innemu człowiekowi. Nikt nie ma prawa odbierać życia dziecku, które ciągle ma przed sobą swój pierwszy oddech, który nastąpi w momencie narodzin. Ten grzech jest ohydny i niewybaczalny. Wszystkie dusze pochodzą od Mojego Przedwiecznego Ojca i tworzone są w momencie poczęcia. Małe dzieci, niewinne dusze, są mordowane właśnie przez te, które zostały posłane by je karmić i wychowywać przez ich własne matki, które są odpowiedzialne za to, że ich dzieciom odmówiono prawa do tego, by się narodziły. Dlaczego Moje dzieci stoją z boku i nie reagują? W imię wolności te małe aniołki z Królestwa Mojego Ojca są zabierane z tej ziemi przed wyznaczonym im czasem, mimo że otrzymały swoje miejsce na ziemi jako Boże dzieci. Czy te kobiety nie rozumieją, że życie, które tak nisko cenią należy do Boga? Te dzieci cierpią. Gdy są mordowane, doświadczają rozdzierającego bólu. I to jest usprawiedliwiane przez rządy, całe środowisko lekarskie i rodziny tych kobiet. Czy nie mają oni wyrzutów sumienia w swoich duszach? Czy nie zdają sobie sprawy z tego, że ich potworny czyn nie różni się niczym od tego, gdy człowiek zabija drugiego człowieka? W zasadzie jest to grzech nawet cięższy, gdyż te dzieci są bezbronne. Te kobiety muszą prosić o litość jeżeli są winne. Lub prosić o Moje prowadzenie jeżeli rozważają dokonanie aborcji. Jakkolwiek by nie było, będą sądzone z tego grzechu. Grzechy ciała są najbardziej obraźliwe w oczach Mojego Ojca. Żadne usprawiedliwienie morderstwa nie będzie przyjęte ani przeze Mnie, ani przez Mojego Przedwiecznego Ojca. Zbudźcie się teraz Moje dzieci i zrozumcie, że odbieranie życia zaprowadzi sprawcę do wiecznego ognia piekielnego. Nie będzie powrotu z tej otchłani pełnej demonów. Tych samych demonów, które za sprawą zwodziciela szatana przekonują, że morderstwo, które ona lub on popełniają jest czymś właściwym! Będzie on podstępnie przekonywał matki że na przykład, podejmują właściwą decyzję. Używając wszystkich podstępów związanych z ludzkim rozumowaniem sprawi, że taka osoba będzie usprawiedliwiać ten czyn, mimo że jest to niewłaściwe. Będzie używał kłamstwa, które mówi, że mordujący ma swoje prawa. Że musi przede wszystkim zadbać o własny interes. W imię praw człowieka promuje się kłamstwo tak, aby postawa, gdzie gloryfikuje się prawa matki i jej wolność do prowadzenia takiego życia jakie ona wybierze, była podziwiana. Następnie to kłamstwo przekonuje ją, że zamordowanie swojego własnego dziecka jest rzeczą właściwą i odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK30
ja miałam aborcję kilka dni temu , miałam dwojaczki dwa jajka jeden miał 8 tygodni drugi 7 tyg . miałam swoje powody poszłam do lekarza , skierował mnie do Lndynu Marie Stopes . dali mi tabletki i tyle. nie ma się co rozczulac i za duzo myślec . dlaczego to zrobiłam , jestem zła , pojdę do piekła. itd. Kobieta ma swoje powody ma możliwośc dostania tabletki pod opieką lekarzy a potem za darmo tabletki antykoncepcyjne jak ja dostałam , to czemu nie ? Zawsze można zajśc w ciążę później , tabletka to nic wielkiego , szkoda że tak mało ludzi pisze o pozytywnej sprawie dokonania takiego wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaww
do UK30: Tylko, że Ci konkretni ludzie zostali zabici... Teraz to proponuję Ci naprawdę pójść do Jezusa i Jemu opowiedzieć, co się stało i prosić, by Cię przytulił, przebaczył, przyjął Twoje dzieci do Nieba a Tobie pomógł wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Oby było takich kobiet jak najmniej! Oby każda kobieta pokochała swoje dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar, czytam ten wątek i jestem przerażona. Ludzie są gorsi od zwierząt. Jak można zabić swoje dziecko!!?? Nie chcecie dzieci? nie pieprzcie się na prawo i lewo! To nie wasza decyzja, to już nie tylko wasze ciało! A tłumaczenie się studiami i młodym wiekiem to po prostu żenada...studia nie są żadną wartością, za to życie ludzkie jest! Sama jestem po studiach, mam 2 cudownych dzieci i nawet przez sekundę nie zastanawiałabym się nad tym co jest dla mnie ważniejsze. Zatajanie tego przed chłopakiem tylko pogorszy sprawę, nic z tego "związku" nie będzie, bo życie w kłamstwie nie przynosi niczego dobrego. Kiedy to piszę to biedne Maleństwo już pewnie nie żyje... Przykro mi potwornie... Kto ma wątpliwości niech obejrzy film "Niemy krzyk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×