Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

No a 17+6 to jest jeszcze 4 miesiąc. Te miesiące liczy sie trochę inaczej chyba ze względu na jakies miesiące księżycowe których jest 10 kalendarzowych jest 9. Bo normalnie ksiezycowych jest 10 po 28 dni ale wiadomo ze miesiąc nie trwa 28 dni tylko wiecej dlatego jest inaczej liczone. Ogólnie to pogmatwane jest. Wydaje mi sie ze najlepsze informacje są z tej książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny muszę się Wam pochwalić....:-) Wczoraj zaczął mi się 17 tydzień i dzidzia wieczorem dała o sobie znać, dostałam 3 kopniaczki:D Pattina...nie mówiłaś że wpadasz dzisiaj do mnie na parapetówkę:-) Co za zbieg okoliczności bo będę mieć dziś cały dom gości z okazji nowego mieszkania:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie większość się kieruje tą książką. Ciąża ma 40 tyg, a gdyby liczyć miesiąc 4 tyg to wychodzi wtedy 36 tyg. Czyli za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara w marzenia no to teraz pojechalas z tymi miesiącami ksiezycowymi ja już całkiem zglupialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z farbowanie włosów ?? Farbujecie się czy nie ?? Bo ja już zwariowałam. Jest tyle różnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Monika zapomnialam potwierdzic ze wpadne ;-) hihihi wlasnie lece wziac kapiel ogarnać się troszke i uciekam więc spodziewaj się mnie niedlugo ;-) laura ja farbowalam gdzies na samym poczatku bo nie wiedzialam ze jestem w ciazy a teraz zaczekalam na zakonczenie pierwszego trymestru no i farbowalam,w zeszlej ciąży robiłam tak samo i dzidzi zdrowe ;-) Dzieki wszystkim za mile komentarze postaram Wam się wysłać wieczorem fotki samego brzucha z wczoraj wieczora bo wieczorem to wygladam jak przy 6 msc :D:D Ale naprawdę wszystkie jesteście sliczne ale wiara-w-marzenia za Twoj figure dalabym bardzo wiele pewnie duzo pracowalas nad cialem? ja tak wygladalam przed ciazami a teraz to moje marzenie :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello , ale dziś ciepło... Włosy farbuje od samego poczatku, pytałam wczorja fryzjerki i mówi ze musiałabym sie napić tej farby zeby miało negatywny wpływ na dzidzie. Ona sama na porodówkę jechała z zakładu fryjerskiego, farbowała i była farbowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mój gin powiedział żebym lepiej nie farbowała. Nie wiem czemu. Może dlatego że ja farbuję na blond. Sama nie wiem :) U mnie dziś słonko świeci ale wiatr jest duży, przez co nie jest tak ciepło niestety. wiara-w-marzenia widziała ty też masz jaśniejsze włoski. Farbujesz czy masz takie naturalne ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam (teraz mozna powiedzieć ze miałam, bo cieżko z regularnym wypruznianiem) dobra przemianę materii ;) nie odkłada mi sie za bardzo nic. Nawet jak wcinam fast food to wszystko wraca do normy. Nie cwiczylam nie odchudzalam sie. Jestem wręcz leniem :p ale fakt brzuch miałam zawsze płaski wręcz wklesniety. Mąż mówił ze w pierwszym czym sie zakochał to moj brzuch. Zapewne teraz to sie zmieni, ale mam nadzieje, ze brzuch bedzie dalej tak samo kochał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Ci zazdroszczę :P ca większość życia otyła byłam. Potem jak schudłam to i tak fałdka na brzuchu została :) Zazdroszczę Ci bardzo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbuje, ale teraz mam dorosły dość spore, dobrze ze tez blond to sie nie rzucają tak w oczy. Ja zamierzam isc do fryzjera gdzieś za miesiąc na farbowanie, tylko słyszałam o farbach bez amoniaku?! Nie wiem ci to za farby, a jak gin. nie pozwoli mi na kolejnej wizycie to kupię jakaś szamponetke i tak chociaż dorosły podratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyślecie mi proszę hasło do skrzynki bo już próbowałam ale coś mi nie wyszło. To mójmail: monia.d.20@interia.pl Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też coś wspominał o farbach bez amoniaku. Ja już odrost dość duży mam. Ale dobry pomysł z tą szamponetką :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama;)
Ja farbowalam raz jak do tej pory, to bylo na poczatku maja - juz nie moglam wytrzymac z tymi odrostami! Tym bardziej, ze zblizaly nam sie wesela. To byl szampon do 28 myc Loreal bez amoniaku. I jest w porzadku, bo wczesniej przed ciaza, to tylko trwalych farb uzywalam. I mysle, ze tym Lorealem, to do konca ciazy bede farbowac, a moze i dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
Dziewczyny! znalazłam fajną stronkę, na której można sobie podejrzeć cały kalendarz ciąży i poczytać ciekawe informacje na temat naszych dzieci i nas samych, wpisując jedynie datę porodu. Oto link http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html? Te wszystkie inne strony obliczające termin porodu na podstawie ostatniej miesiączki w moim przypadku się nie sprawdzają, bo miałam nieregularne miesiączki. Także ta stronką, którą znalazłam jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło widzieć kolejne buzie :) upał był i się zmył, aktualnie na Pomorzu burzowo się zrobiło. Mój M w pracy a ja taki cykor jestem :P ale świeże powietrze przynajmniej jest.W koncu przestała mnie boleć głowa, zauważyłam ze "zaczyna boleć na deszcz". Dziś od samego rana dała mi popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Hej dziewczyny ;p ja również mam termin na listopad :) i uspołeczniam sie z forum^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MrsEvil
Też wklejam tabelke ^^ kropka236..............30 lat.........31.10/03.11.......Ślask ajek78..................30 lat.........01.11..............Poznań pomelka.................28lat..........02.11............. .. Lublin Nettie...................28lat..........02.11............ ...Nowa Sarzyna nowanowanowa.......31 lat..........03.11................Trójmiasto margarita79..........34 lata.........03.11...............Ustrzyki Dln polna gruszka.........28 lat..........04.11................Olsztyn hadlanka...............27lat..........04.11.............. Bielsko-Biała roza1985..............28lat..........06.11............... ...Zawiercie nata91.................21lat..........06.11.............. ........Śląsk anuszka82...........30 lat.........06.11(10.11)..........Ch*jnice AaNnKkAa..............29 lat..........07.11................Gliwice daria872...............25 lat..........07.11................Trójmiasto aggata..................21 lat.........08.11.................Dąbrowa G. mynia199..............25 lat...........09.11.................Toruń Tinnerra..............26lat...........09.11.............. .....Trójmiasto betrix...................35 lat........10.11..............Deutschland/Debica Biała_kuleczka_1985...28lat........11.11................ ..Leszno Wlkp Kafeina.................31 lat..........12.11................Poznań mamusinka ............25lat...........12.11................Tychy mamalistopadowa.....27lat..........13.11............... Częstochowa oczekująca_31........31 lat........13.11.................Tarnów pszczółka30............30 lat........15.11.................Warszawa lililala_...................27lat..........19.11......... .......Wrocław Pattina.................22lata.........21.11............. ...Chorzów wiara-w-marzenia.....24lata.........23.11................ Olsztyn konopielka91............22lata.......24.11............... mazowieckie laura.laura...............24lata.......24.11............. .....Opole geocha..................29lat..........25.11............. ...Tychy Lisiczka 83 .............30 lat.........25,11.................. Zgorzelec natija89.................24lat.........27.11............. .....Słupsk dziubek74...............39lat..........7.11.............. ...Wrocław MrsEvil...................21lat..........19.11..............Grodzisk Maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrsEvil witamy :) grono nam rośnie :) U mnie też deszczowo się zrobiło, i głowa mnie coś boli :( Mam nadzieję, że przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrsEvil witamy w gronie przyszlych mamusiek :) U mnie na szczescie spokoj z bólem glowy, a tak ogolnie to czesto mnie meczy :( to prawda ze swieze powietrze pomaga... Dzisiaj zrobilam sobie dluuugi spacer z moim psiakiem, chyba przesadzilam bo psina nawet nie miala sily isc( dodam ze to maly kanapowiec nie nawykly do maratonow) Ale przynajmniej sie dotlenilysmy :) Wiecie ze chyba poczulam dzisiaj mojego malego lokatora :) nadal nie mam pewnosci ale cos jakby sie gramolilo po prawej stronie, no i odczuwalam to w jednym miejscu przez dluzszy czas, wiec to raczej nie jelita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logujesz się na pocztę mamyna.kafeterii@o2.pl i wpisujesz hasło, a póxniej sprawdzasz skrzynkę mailową ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jak na każdą inną pocztę, tylko na serwisie o2. Wpisujesz login a potem hasło, no i otworzy Ci się skrzynka pocztowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×