Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) 3 dni temu zobaczyłam dwie kreski:) Jest w 5 tygodniu ciąży. Fajnie będzie się tu spotkać i pogadać. U mnie oprócz zmęczenia bez jakichkolwiek innych dolegliwości póki co. Od 2 dni walcze z przeziebieniem:( Mam nadzieje,ze domowe sposoby dadza sobie rade z tym dziadostwem. Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość '>?
kafenia, moniuszku na kiedy Wam wychdzi termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie bez zmian , strach jest ale jestem szczesliwa i mam nadzieje ze bedzie dobrze. ja tez jestem juz w 5 tygodniu ciąży :-) przez ostatnie dni mam od czasu do czasu mdłości i zgage. a tak to dobrze sie czuje. mam nadzieje ze to sie nie zmieni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszku
Mi z moich obliczen wychodzi na 6 listopad ale dowiem sie dopiero ok 20.03 a wamjak wychodzi? Macie juz jakies uciazliwe objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczyny! Też chętnie dołączę :) Po długich staraniach (wg stopki) udało się ale nie obyło się bez przejść czyli jednego poronienia :O WG kalkulatora termin mam na 13.11.13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do objawów to nic, nawet piersi mnie nie bolą. Tzn to co jest to czuję czasem lekkie pobolewanie w podbrzuszu jak na @ i oczywiście wtedy est panika, bo poroniłam w 5 tyg a poza tym czasem coś mnie zakłuje, pobulgocze coś i takie tam. Wspieram się duphastonem i nospą jeśli poczuje jakiś mini skurcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszku
A ja masakra z zaparciami od 2 dni mam tak straszne ze budze sie ok 3 w nocy z bolem calego brzucha, mam nadzieje ze pozniej przejdzie . A tak to bol piersi czasami zgaga i czasami zakluje jajnik a tak to ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati_84 3 lata starań, musiało byc ciężko.Tym bardziej GRATULUJĘ :-) wiem jak to jest w kolejnej ciązy po poronieniu.jak sie to przeżywa.Mam nadzieję ze tym razem nam sie uda.Trzymam za ciebie kciuki:-) moniuszku współczuje ci. nie wiem co ci poradzic na te zaparcia.pozostale przypadlosci ja tez mam.nie wiem co pomaga na zgagę, dziewczyny moze cos podpowiecie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamusie. Chetnie się przyłącze do was. termin mam prawdopodobnie na 2.11 ale to dopiero w srode lekarz potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nettie witamy :-) ktory to tydzien? w srode to bedzie twoja pierwsza wizyta?długo sie staraliscie?to twoja pierwsza ciąza? napisz cos o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja druga ciąża mam juz dwuletnia córeczke. a jesli chodzi o ciąże to 6 lub 7 tydzien i ide na pierwsza wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie,że coraz nas tu więcej:) polna gruszko to moja druga ciąża, mam juz 5-letniego synka Nati moj termin to wstepnie 12.11.2013:) W tym tygodniu ide do ginekologa. mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze..boje sie chyba bardziej niz w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na pierwszej wizycie w piątek następną mam 18 marca...wg tego USG termin wychodzi na 10.11 ale jak wiadomo może się jeszcze przesunąć cieszę się dziewczyny, że się dopisujecie :) dobrej nocy 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
Witajcie ! Ja mam termin na 13 listopad 2013. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Ja mam wizytę dopiero 21 marca. Trochę się denerwuje że tak późno ale generalnie nic mi się nie dzieje więc myślę że jakoś dotrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
Kafeina to mamy podobny termin :) Też mam synka tylko że mój skończył już 7 lat :) Trzymam za nas wszystkie kciuki i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to już listopadowe mamuśki
są .. moje gratulacje dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
Dzięki tylko coś tu cisza zapanowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca, rzeczywiście:) Dzwoniłam dziś do przychodni i termin wizyty mam dopiero na 28 marca:( chyba pójdę wcześniej gdzieś prywatnie bo nie wytrzymam w tej niepewności. Czuję się dobrze, nic mi nie jest, ale jednak ten strach czy oby na pewno wszystko gra..Odkąd zobaczyłam dwie kreski nie mogę sobie miejsca znaleźć, na niczym się skupić. Cały czas rozmyślam jak to bedzie, podświadomie wiem,ze dam sobie z wszystkim radę, a jednak niepokoj ogarnia mnie co jakis czas. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeina chyba każda z nas tak ma ;) ja nie wytrzymałam i byłam już na pierwszym usg więc trochę spokojniejsza jestem teraz czekamy na serduszko 18 marca dobrego samopoczucia dziewczynki:) macie już mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
anuszka82 ja poki co czuje sie ok czasami tylko mam uczucie jakby rozpychania w macicy. Myślę że starczy mi cierpliwości do tej pierwszej wizyty 21 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście jeszcze mdłości nie mam. Mam nadzieję że ta przyjemność ominie mnie w tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , ja wczoraj "umieralam". :-( mdlosci straszne, zrobilam sobie zielona herbate.niestety nawet ją zwymiotowalam.nameczylam sie strasznie, potem przez caly dzien juz zle sie czulam.ale ciesze sie ze narazie wszystko w porzadku z ciazą. dzis wtorek a w czwartek moj dzidzius skonczy 6 tydzien :-)i pojde zobaczyc serduszko, mam nadzieje ze dzis ju bede lepiej sie czula :-)dziewczyny fajnie ze macie juz dzieci, ja jeszcze nie mam. pozdrawiam dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
ja w pierwszej ciąży nie miałam mdłości więc liczę że i w tej mnie to ominie :) polna gruszka współczuje ale czego się nie zniesie dla tej fasolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca_31 masz szczescie :-) moze masz taki organizm i w tej ciazy tez nie bedziesz miala.życze ci tego i tobie Nettie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polna gruszka podobno na mdłości pomagają migdaly i imbir, mnie po nich lepiej nie było ale możetobie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu przyprawe imbir zmielony, myslisz ze taki pomoze? wsypalam do szklanki z herbatą, zobaczę :-) zawsze warto spróbować. dziewczyny mialam dzis okropny sen. wydaje mi sie ze to przez to ze mąż namawia mnie do wziecia zwolnienia i odpoczywanie, boi sie ze znowu poronie. ja czuje sie dobrze, nie pracuje fizycznie, duzo leze i odpoczywam po pracy, maz przejął wszystkie obowiazki domowe. mysle ze to wystarczy, narazzie nic sie nie dzieje.ale z drugiej strony jak by sie cos stalo nigdy bym sobie nie wybaczyla :-( a sen mialam taki ze dostalam plamienia, nie moglam sie dodzwonic do lekarza , potem bylam w szpitalu i pielegniarka powiedziala ze nic nie da sie zrobic bo pecherzyk jest za maly.nadal mam dreszcze gdy mysle o tym śnie. zastanawiam sie czy nie rzucić wszystkiego i jednak nie isc na zw. a moze panikuje:-( dziewczyny wesprzyjcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
polna gruszka odganiaj od siebie złe myśli, wiem że łatwo się mówi ale chociaż próbuj, ja choć to początki ciąży to wracam myślami do porodu czy podołam no i ten ból, po 7 latach będę się czuła jakby to był pierwszy poród, przesyłam Ci pozytywne myśli i nie zamartwiaj się a co do zwolnienia to porozmawiaj z lekarzem i zobaczysz co on powie czy jest to konieczne w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam zamiar spytac lekarza,mam nadzieje ze mnie uspokoi.Dzięki za wsparcie :-) musze odgonic te zle mysli i wierzyc ze wszystko bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
musi być dobrze :) i tego się trzymajmy, już niedługo wiosna się rozkręci to i nastroje się nam poprawią, więcej słoneczka nastroi nas pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×