Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

ja dzis bylam 6 tydz i 3 dni jest napisane na wydruku usg :-) a ty w ktorym tygodniu jestes? jesli sie stresujesz mozesz isc w 7 napewno juz bedzie widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubudubu ja tydzień po spodziewanej @ na usg widziałam tylko pęcherzyk, do tego bardzo malutki ;) polna gruszka powiedz mi ile czasu mineło od tych 4,5mm pęcherzyka, do pierwszego bicia serduszka na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie uslyszysz teraz to na nastepnym :-) pewnie bedzie mial juz ok 5 mm :-) dziewczyny marzycie o jakiejś płci albo macie przeczucie ze to bedzie....ja bardzo pragnelam dziewczynki ale mam przeczucie ze to bedzie chlopak :-) jezeli moje przeczucia sie spełnia to bedzie Adas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polna gruszka kolejna wizytę mam 20 idę do lekarza który prowadził moja pierwsza ciążę więc wiem że zrobi wszystko tak jak się należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netti to 20 nie bedzie u ciebie 2 tyg od poprzedniej wizyty? moze jednak zobaczysz serduszko. miec zaufanego lekarza to podstawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
Hej. Ja dziś miałam trochę szalony dzień ponieważ miałam rozową wydzieline i postanowilam szukac lekarza ginekologa, jednak wszyscy mieli terminy - więc udałam sie do szpitala ginekologicznego na tzw "ostry dyzur" a tak dla pewności :) Miałam odrazu wizytę i usg. Wszystko jest ok tylko kazał mi lekarz łykac luteine. Widziałam pęcherzyk, kosmówka też jest super przyklejona, dopiero za 3 tygodnie nastepna wizyta - ale to już u swojego ginekologa, pewnie już będę miała skierowanie na usg i powinno byc wtedy serduszko. Oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
jecie więcej niz dotychczas czy wręcz przeciwinie, a może nic sie nie zmieniło ? ja już nie mam ochoty na jedzenie, a byłam na prawdę obżartuchem Co zmienilyscie? Ja pije teraz soki i jem chleb ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Ja bardzo chciałabym dziewczynkę :) Chciałabym jej dać na imię po mojej babci - Marysia :) takie imię miałam już wybrane wiele lat temu :) Ale jeśli jednak będzie chłopak to prawdopodobnie Antek :) Effy, myślisz że takie plamienia zupełnie na początku to mogą być groźne? Przez cały cykl zdarzyło mi się kilka plamień, raz różowy śluz, raz troszkę krwi, ale dosłownie kilka kropel. Myślę, że mogło to być zagnieżdżenie, dlatego się nie przejmowałam. Teraz czasami, bardzo rzadko mam jasnobrązową wydzielinę, ale to nie plamienie, raczej śluz jest takiego koloru. Myślisz, że powinnam się martwić? A co do zmian to narazie tylko jedno - piję strasznie dużo, przede wszystkim wody, bo nie przepadam za innymi napojami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajek78 ja równiez mam czasami taki jasno brązowy sluz ale mysle że jest to wina jakiejs infekcji robilam ostatnio cytologie wiec wszystko sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
Dołączam :) nie wiem na razie na kiedy termin. Ostatnia miesiączka 07.02 ale teścik wyszedł dopiero 06.03 i miałam krwawienie, beta HCG pierwsza 39, po 48g 221, po 72 778 takze rosnie ale poki co jest dosyc niska (byla) wiec wskazuje to na pozniejsze zagniezdzenie :) bylam na usg w 35 dniu cyklu i NIC nie bylo widac oprocz zgrubialego endometrium (lekarz glupio postraszyl mnie pozamaciczna a przeciez na usg widac od hcg ponad 1500 ja mam wiedziec lepiej od lekarza? chyba chcial tylko wcyiagnac kase) ja jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
fakt jest taki ze nieco spanikowalam ale tal naprawde to byl moj 4t6d od OM i beta ok 1000 wiec przeciez to bardzo mozliwe ze jeszcze nic nie bylo widac, moze dzis by juz cos bylo? zaluje ze poszlam tak wczesnie (lekarz mi kazal...) i nastepna wizyte planuje raczej juz po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Polna gruszko, gratuluje i zazdroszcze,ze juz moglas zobaczyc swoje bijace serduszko. Dzis wrocilam z pracy o 20:( Martwie sie,ze przez ta moja prace i zmeczenie cos moze byc nie tak:( Ale na zwolnienie na razie pojsc nie moge. Zreszta oprocz zmeczenia nic mi nie jest. U mnie nadal na topie jajka i bialy ser z musztardą miodową:) pycha Poza tym namietnie pije wode z imbirem coby mnie przeziebienie nie chwycilo. Ponoc imbir dziala przeciwwymiotnie, to moze dlatego nie mam zadnych mdlosci? Dobrej nocy dziewczeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
mamalistopadowa, nie przejmuj się, moja OM 26 stycznia i prawdopodobnie bardzo późna owu. Pozytywny test wyszedł mi dopiero w 48dc. U lekarza byłam dokładnie tydzień temu. Powiedział mi, że mam się spodziewać miesiączki i on tu nie widzi szans na ciąże :/ Na szczęście byłam u niego piewrszy i ostatni raz. Mój gin miał wtedy urlop. Nettie, dzięki za pocieszenie :) Jutro idę powtórzyć betę dla pewności, ale wynik dopiero w poniedziałek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
ajek78 wszystko wyszlo spoko u Ciebie ? to dobrze to dla mnie wiara i pocieszenie :D jestem dobrej mysli :D ps- czasem kłuje mnie jajnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajek ja takze mialam ostatnią miesiączke 26.01 ale mi test wyszedl pozytywnie juz w 31 dniu cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeina w jaki sposob robisz tą wode z imbirem. kroisz go i zalewasz wodą? czy jak? Właśnie oglądam Gesslerową i jest mi niedobrze od patrzwenia na to jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nettie, kroje 5-6 plasterków i zalewam wrzątkiem na 15 min. Piecze w gardło ale można się przyzwyczaić. Pije taką miksturę 3-4 x dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Narazie zrobiłam jedną betę i wyszła tylko 150, ale to delikatne krwawienie o którym pisałam, że mogło być zagnieżdżeniem było w czwartek, a beta była w poniedziałek, więc by się zgadzało :) ale dla pewności jutro powtarzam badanie, będę spokojniejsza do wizyty :) mamalistopadowa, myślę że najważniejsze że beta przyrasta prawidłowo. Gdzieś czytałam, że w pozamacicznej beta wolno wzrasta, ale pewności nie mam więc nie chcę się wymądrzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kafeina jutro ide kupic imbir jak nie pomoze na mdłosci to moze przeziębienie mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta , a powiedzcie mi czy uprawiacie jakiś sport? Ja mam wizyte u gina na 19go , to bedzie 8 tydzien. Ostatnio jak byłam 3 tyg temu to jeszcze nic nie było widac i zapomniałam sie o spotr zapytać i teraz sie cale 3 tyg męcze i nic nie robie na wszelki wypadek :( Zawsze biegałam i ćwiczyłam i jak nie zaczne znowu to zwariuje , poza tym wole zapobiegać niz pozniej miec 10 kg do zrzucenia. Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąza więz nie wiem czy można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Ja w pierwszej ciąży ćwiczyłam dopiero po 15 tygodniu, bo lekarz mi nie pozwolił. Miałam krwiaczka, który się wchłonął. Strasznie mi tego brakowało, bo tez jestem raczej aktywna. Teraz czeka chociaż do pierwszej wizyty, ale generalnie zalecają, żeby wstrzymać się do drugiego trymestru, bo w pierwszym jest większe ryzyko poronienia. Chociaż jak wszystko będzie ok, to coś tam wymyślę, żeby chociaż trochę ruchu mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
A dzisiaj zrobiłam powtórkę bety, po 15 będę wiedziała na czym stoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
dziewczyny, skoro w 35dc nie było NIC widać to kiedy powinnam teraz pójść na USG?? żeby coś zobaczyć a nie sie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Ja bym poszła dwa tygodnie później. Spokojnie wtedy będzie już coś na pewno widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalistopadowa
tak właśnie myślę 29, ale co zrobić zeby do tego czasu nie oszaleć! niby jestem swiadoma ze to bylo zawczesnie (4t6d) i moglo nie byc nic widac, ehh po prostu musze dac na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajek trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku. Mamalistopadowa w 7 albo w 8 tygodniu powinno już bić serce a 35d to chyba 5 tydzień ale nie jestem pewna więc myślę że 2 lub 3 tygodnie później powinno już coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
To jesteśmy dwie :) Ja mam wizytę w przyszły poniedziałek i też będę się pewnie zastanawiać...Więc wiem jak to jest ;) Trzeba sobie jakieś zajęcie znaleźć żeby o tym nie myśleć ;) Bo naprawdę można zwariować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny, czyli u mnie to chyba jeszcze trochę za wczęsnie, bo u mnie dziś 42 dc, od owu dokładnie nie wiem ale jakieś 25 dni. Ale na wizyte i tak sie wybiore lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×