Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Dziewczyny czy wy też jesteście śpiącego bo mi się oczy same zamykają a nie mam możliwości się położyć spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybonka
Czesc, jestem w 7tc prawodpodobnie termin to 3 listopad :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
Nettie to może jakaś malutka kawka na pobudzenie? ja sobie malej czarnej nie odmawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
rybonka witaj wśród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybonka
Dzieki :) strasznie sie ciesze, mam juz corcie 5 latnia ale od lipca staralismy sie o drugiego potomka w koncu sie udalo. Niestety leze plackiem bo pojawily sie plamienia naszczescie niegrozne- bo od nadrzerki, ktora pojawila sie podczas ciazy. Samopoczucie jest kiepskie- wiecznie zmeczona z mdłosciami ale daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj rybonka!! Oczekujaca pije kawę codziennie, a dzisiaj zapomnialam czas to nadrobić oczywiście z jakimś ciachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
Nettie oczywiście że z ciachem, ja jush mam 2 na swoim koncie :) Rybonka głowa do góry i pozytywne myślenie :) bo tylko takie służy naszym maleństwom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie listopadowe mamusie.. nieśmiało bo nieśmiało, ale chciałabym do Was dołączyć. U mnie termin wychodzi na 12.11 dziś byłam u gin i jest pęcherzyk malutki 0,42 ale jest :) Moja historia jest strasznie pogmatwana.. Zaczne od ,,rzeczy" przyjemnych, mam już synka prawie 4 letniego który bardzo czeka na rodzeństwo :) Nieco gorsze fakty to takie że jestem już po dwóch poronieniach, jakby tego było mało choruje na nowotwór złośliwy jednak jego zaawansowanie jest dość niskie. To może tyle..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mamusiu, trzymamy za ciebie kciuki :-) twoj pecherzyk ma 4,2 milimetra ja jak poszlam na pierwsza wizyte u gina to mial 4,5 mlm.niedlugo ide na nastepna wizyte, ciekawe ile podrósł :-) ktory to tydzien u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
Mamusinka witaj to my terminowo koło siebie bo ja 13.11. ale wizyta u gina dopiero przede mną, 3mam kciuki :) polna gruszka no to niezafajnie że Cie od kawki odrzuca, ja poranka bez kawki sobie nie wyobrażam wiec póki co cieszę się że mi nadal smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca_31
mamusinka ja ide dopiero 21 marca choc gdybym mogla poszlabym już dzisiaj ale musze byc cierpliwa, póki co nic sie nie dzieje co by wzbudzało moj niepokój wiec mysle ze dotrwam i wtedy podziele się z Wami pozytywnymi wiadomościami z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no zobaczymy :) póki co sięgam wstecz do pierwszej ciąży i staram się sobie przypomnieć jak wtedy poszłam na pierwszą wizytę, ale wtedy to było bardzo wcześnie bo sam pęcherzyk był :) mamusinka to ty przede mna masz wizyte no to będziemy czekać na dobre wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżeq1111
Jakim cudem Wy już wiecie, że jesteście w ciąży. U mnie ostatnia @ 14.02 i jeszcze nie robiłąm testu i boję się go zrobić, bo pewnie znowu się rozczaruje:( Gratuluję Wam i zazdroszczę.... 18.03 sprawdzę czy tym razem się udało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anyżeq1111 ja ostatnią miesiączke miałam 6.02 więc beta hcg z krwi wyszła mi jush dwa dni przed terminem miesiączki a sikany wyszedł w dniu spodziewanej miesiączki, ja byłam niecierpliwa dlatego tak szybko sprawdzałam 3mamy kciuki za Twoje testowanie i czekamy na wiadomości o pozytywnym teście :) bądź dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyżeq1111
Dzięki oczekująca :) no to faktycznie miałaś dużo wcześniej @ i tym samym dni płodne dlatego wcześniej wykazało :) Do 18.03 jeszcze 6 dni i już nie mogę się doczekać a boję się zrobić test wcześniej niż 18:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
jestem w ciąży - nie wierze. Starałam się rok, dopiero luteina pomogła. Termin - 12. XI. Po prostu nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×