Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

anyżeq1111 no to musisz być cierpliwa, ja nie wiem czy bym wytrzymała pewnie bym poszła na bete, 3maj się i bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
Dziękuję i również wam gratuluję :) Ja w styczniu zaplanowalam wizytę na 3 kwietnia i nie widzę powodu by pchać sie wcześniej. Oby było dobrze. Nie wierzę wciąż, dziś dopiero zrobiłam test. Mój okres spoznil się już nie raz, ale przedwczoraj poczułam ból jajnika i wiedziałam że to coś innego. Komu się chwalicie o ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak narazie wie tylko mąż,syn i szwagierka :) i dopóki nie usłysze serduszka zostanie to tylko między nami.. za dużo razy się chwaliłam zbyt szybko, a później rozczarowanie.. Może się trochę poznamy? skąd jesteście? Ile się starałyście o dziecko? Macie już jakieś dzieci? Ile macie lat? Ja jestem z śląska, o tą akurat ciąże się nie staralismy specjalnie uznaliśmy że co ma być to będzie, mam już jedno dziecko-syna 3,5 roku, ja mam 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
też mam 25 lat :) a mieszkam w Krakowie. Pierwsza ciąża, po ślubie już 1.5 roku. My sie staraliśmy rok, ale nie udawało się z powodu niskiego progesteronu. Ginekolog dała mi luteine i bach za pierwszym razem ciąża. Ja na razie pochwaliłam się męzowi i mojej mamie. Nie wiem kiedy reszcie, też wolałabym po wizycie u ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anyzeq1111
Czytam ten temat i az mi sie plakac chce, nie wiem jak wytrzymam trn tydzien niepewnosci....Tak bardzo bym chciala zeby sie udalo tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusinka, elffy- mamy ten sam termin:) anyzeq trzymam kciuki:) Ja mam 30 lat, jestem z Poznania. To był nasz pierwszy cykl. Nie sadzilam,ze tak szybko pojdzie. Przyjemne byly te starania:) Dziewczyny pracujecie? czy jestescie na zwolnieniu? Ja pracuje, ale jestem tak strasznie zmeczona i na kazdym kroku walcze ze snem. Zastanawiam sie czy nie pojsc na zwolnienie. Ale chyba oszaleje w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
witajcie czy moge sie do was dołaczyć,wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywnie wiec ja tez najprawdobodobniej w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do oczekująca
Co to za słowo JUSH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy2013
Kafeina, szybka byłaś. Dobrze że uniknełaś stresu związanego z oczekiwaniem :) Ja w sumie nie mogę się doczekać pierwszego usg, a to dopiero za miesiąc gdzieś. A mamy już 100 wpisów - super. A mi się nie chce spać, ale nie mam żadnego wysiłku fizycznego. Ja pracuję w domu więc u mnie nie ma kłopotu z odpoczynkiem. Teraz myślę tylko o jednym, choć tydzień temu myślałam tylko o domku ktory będziemy budować - będzie się działo w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za miesiąc skończe 31 lat, jestem z Tarnowa, starałam się 5 miesiecy, ostatni udany cykl wspomagany luteiną i monitoringiem. Ja jak na razie pracuje i mam nadzieje że bede sie na tyle dobrze czuła by pracować bo prace mam lekką łatwą i przyjemną :) mama 2013 witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
Hej dziewczyny. Można się dołączyć? To moja pierwsza ciąża mam więc duuuże obawy ale wierzę że wszystko będzie dobrze. ) Na chwilę obecną lekarz orzekł że termin na 2.11. :), ale to jeszcze nic pewnego bo mam baaardzo długie cykle OM miałam 14.01. Nie robiłam testu tylko betę, 26.02 beta 57, 08.03 beta 2400. 09.03 byłam u lekarza, potwierdził 6 tydzień ciąży :) 27.03 umówiłam sie na usg, mam nadzieję że badanie wszystko potwierdzi, już się nie mogę doczekać. Dziewczyny jak się czujecie bo mnie martwi brak jakichkolwiek objawów. Pozdrawiam ciepło wszystkie zafasolkowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybonka
Czesc wszystkim:) jak dzisiejsze samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie idziemy łeb w łeb jak to mówią :) suuuper.. oby coraz wiecej nas się tutaj zebrało.. miło będzie poczytać, wyżalić się, pomóc, poradzić się innych :) Dzisiejsze samopoczucie hmmm.. nie za dobrze, brzuch trochę pobolewa, ale największym problemem jest zmęczenie, musiałam dziś wstać przed 6 bo na 8 do lekarza i czuje ze cały dzień będe chodzić taka zajechana.. byleby się ten dzień jak najszybciej skończył, bo niestety nie mogę sobie w dzień za bardzo pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka witaj :) ja zaczęłam 5 tydzien i póki co też nie mam objawów, w weekend miałam takie uczucie rozpychania w macicy ale to minęło, może troszke częściej biegam do toalety :) mamusinka to co tak się z rana zerwałaś do lekarza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam, bo miałam umówioną wizyte do dermatologa, a musze liczyć godzinke na dojazd :) a nie mogę tego bagatelizować z racji mojego skorupiaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomelka
mamusinka, też tak mam, że jak już wstanę wcześnie rano to cały dzień nie mogę się pozbierać. A przez najbliższe dni będę musiała, bo właśnie jadę na szkolenie z pracy. A spóźniać się nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć też jestem w ciąży jet to moja trzecia ciaża dwie pierwsze poroniłam jestem 6 tygoniu w piątek mam pierwszą wizyte u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
kobitki ja jutro ide do gina upewnic sie na 100 procent,moge o sobie powiedzieć że mam 21 lat i mam już jedno dziecko mam synka i teraz bedzie chyba nastepna dzidzia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamy. Ją już jestem po pierwszej wizycie z której nic nie wyniklo .lekarz zrobił usg przez brzuch i powiedział że na oko to 5 tydzień,bez mierzenia zarodka.terminu porodu też nie ustalił. Na szczęścieza tydzień mam wizytę u swojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaafeina
Liliana, pomelka, mama 2013 witajcie:) Dzisiaj mam dzien wolny i wlasnie wstalam:)) mogłabym spać cały czas! Z nowych moich objawów, to mam cycki jak Sabrina:) zorientowalam sie dzis po tym jak stanik ledwo dopielam, no i jajka caly czas bym jadla. W poprzedniej ciazy królowała kiełbasa:) Wizyta u gina za 2 tygodnie, to cala wiecznosc! Zazdroszcze Wam dziewczyny tej "przyjemnej ,lekkiej" pracy. Ja musze wstac o 6, praca od 8 do 15, czasami tez popoludniami i wiem,ze bede musiala jeszcze troche tak pociagnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja oczywiście:) Liliana, pomelka, mama 2013 witajcie:) Dzisiaj mam dzien wolny i wlasnie wstalam:)) mogłabym spać cały czas! Z nowych moich objawów, to mam cycki jak Sabrina:) zorientowalam sie dzis po tym jak stanik ledwo dopielam, no i jajka caly czas bym jadla. W poprzedniej ciazy królowała kiełbasa:) Wizyta u gina za 2 tygodnie, to cala wiecznosc! Zazdroszcze Wam dziewczyny tej "przyjemnej ,lekkiej" pracy. Ja musze wstac o 6, praca od 8 do 15, czasami tez popoludniami i wiem,ze bede musiala jeszcze troche tak pociagnac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was i ja :) dokladnie w dzien kobiet robila test i wyszly dwie piekne kreski :) to moja druga ciaza, starszego mam synka tak ze teraz po cichu licze na corcie ale bedzie co ma byc :) wg miesiaczki termin wychodzi na 8 listopada ale poniewaz pierwszy porod skonczyl sie cc i to bylo poltora roku temu, spodziewam sie ze lekarz podejmie decyzje o cesarce i bedzie pare dni przed terminem. ale u gina jeszcze nie bylam, wizyte mam na 25 wyznaczona. poki co czuje sie dobrze, wlasciwie nie czuje ze jestem w ciazy, w przeciwienstwie do pierwszej ciazy kiedy niemal od pierwszego dnia czulam sie fatalnie przez ksiazkowe 14 tyg... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszku
Ja jakis czas temu juz dalaczylam niestety moja praca nie pozwalala mi tu zagladac za czesto 12h na nogach plus nocki nie daje rady pozniej robic nic innego jak lezec uczyc sie i spac. O mnie ... 25 lat pierwsza ciaza starania 8 miesiecy. Niestety gin dopiero 20 wiec czekam na dokladne okreslenie co i jak ;) . A tak poza tym zaparcia straszne i rosna piersiii oj rosna ;-) witam nowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
Hej dziewczyny! Wygląda na to, że dołączę do Waszego grona chociaż strasznie zawiłą sytuację miałam. Dzisiaj 51 dc i dopiero 2 dni temu teścior pokazał dwie kreseczki w ubiegłym tyg byłam nawet u lekarza, ale nic nie widział i stwierdził, że raczej nie mam się spodziewać ciąży bo taki długi cykl może być wynikiem karmienia piersią (mam 6-miesięcznego szkraba) A tu jednak niespodzianka Co prawda potwierdzę dopiero 22.03. przy kolejnej wizycie, (tym razem u mojego lekarza ) ale myślę, ze załapię się na listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszku
Nono ajek78 to gratulacje :) i cieszymy sie ze dolaczysz do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajek78
A wczoraj odebrałam hcg i wynik tylko 150, więc wygląda na to że naprawdę wcześnie jest. W piątek powtarzam badanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×