Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreams###

"sponsor" nie pozwala mi odejść i zacząć związek uczuciowy !!

Polecane posty

Gość wifigdansk
czyli niby jestes w Anglii bo tam są funty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wifigdansk ale ty pytania zadajesz :D Obecnie studiuje undergraduate znaczy sie studia licencjackie , potem postgraduate-magisterskie. Przyjechalam na studia i jak prawie kazdy podjęłam prace .Takie dziwne :-O Wiesz czym rózni sie studiowanie w pl a w UK ? I dlaczego tak wielu Polaków tutaj chetnie studiuje ? Bo zajęcia na uczelni nie przekraczaja 20 godzin tygodniowo ! Reszta to nauka wlasna ! Ile chcesz tyle sie uczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wifigdansk pewnie , że mozna studiowac w pl ale potem nie mam zamiaru skonczyc w Mc Donaldzie . Wiec wolalam tu... Jeszcze jakies smieszne pytanie mi zadasz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
nedzne prowo pewnie myslisz, że kazda która ma sponsora to juz do konca zycia z nim "siedzi" .Sorry ale gówno wiesz o zyciu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie odpisujcie jej
Kurwa. Jakis prawik wymysla prowokacje. Facet nie mialby honoru za grosz, po co mu platna laska co sie trzeba jej prosic... Ona by mu powiedziala, ze odchodzi a on znalazlby sobie nowa. To malo lasek sie oglasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty chyba jej zazdroscisz
wifigdansk , co ty jakis zacofany jestes Nie wiesz ze studenci pracuja w czasie studiow? Nie wszyscy maja stypendia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wifigdansk pomimo, że nie nie obchodzi czy ty mi wierzysz czy nie to napisze ci cos jeszcze Żadne stypendium czy pozyczka nie wystarczy na jedzenie, czynsz mieszkalny i wiele innych potrzeb. Wiesz ile wynosi m-czny czynsz za bedroom ? Dlatego nie dziw sie, że w UK studenci musza pracowac !! No chyba , że jak wspomniałam zyją w nedznych warunkach i głodują . Albo maja pomoc finansowa od rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
nie odpisujcie jej ale ty głupiutki jestes :D Myslisz , że tak łatwo znalezc dziewczyne, która bedzie ci odpowiadac pod kazdym względem ..Jak bys miał pieniądze to byś zrozumial o co chodzi ;) Mam nadzieje własnie, że sobie znajdzie nowa laskę a mnie pozwoli zyc swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
a ty chyba jej zazdrościsz Mozna tak powiedziec, że chce zaczac nowe zycie. Przeciez taki "zwiazek" na ma przyszłości wiec kiedys i tak musi sie zakonczyc ! Nie mam racji ? Ty patrzysz na to racjonalnie a ja uczuciowo ! Nigdy sie nie zakochałas ? Co do Twojej propozycji to chyba nie potrafiła bym dalej kłamac..I to na dodatek w taki sposób . Zreszta mam nadzieję, że ON nie zrobi mi takiego świnstwa i nie powie nic chłopakowi . Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
a ty chyba jej zazdrościsz Mozna tak powiedziec, że chce zaczac nowe zycie. Przeciez taki "zwiazek" na ma przyszłości wiec kiedys i tak musi sie zakonczyc ! Nie mam racji ? Ty patrzysz na to racjonalnie a ja uczuciowo ! Nigdy sie nie zakochałas ? Co do Twojej propozycji to chyba nie potrafiła bym dalej kłamac..I to na dodatek w taki sposób . Zreszta mam nadzieję, że ON nie zrobi mi takiego świnstwa i nie powie nic chłopakowi . Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
no wlasnie,duzo rzeczy w tej historyjce się nie zgadza. adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nedzne prowo x2
Nie odpisujcie juz temu swirowi! Prostytutka nie chce wiecej pieniedzy? A z czego bedzie zyla jak nie ze sponsoringu? Komus sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Powiedz obecnemu chłopakowi,ze ten sponsor to byl Twoj facet a ze dawał Ci kasę to co z tego. Wielu facetów pomaga swoim dziewczynom. A jak sponsor wyskoczy z tym za co Ci płacił to powiedz,ze poprostu jest zazdrosny i chce.zniszczyć Twoj nowy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinomaniaczka l
kolejne prowo nudzacej sie Mayor a wy lapiecie :D nudna jestes laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wifigdansk jestes tak zacofana dlatego nie dziwie sie , że wiele rzeczy ci sie nie zgadza :) Ale mnie naprawde nie obchodzi co sobie mysli taki tepak, który zadaje glupie pytania i zachowuje sie jakby wczoraj urodził .Idz juz stad i lepiej mysl, ze to prowo . Zreszta wczoraj zauwazyłam, że ty niemal w kazdym tematcie na kafe "bierzesz udział " więc nie mamy o czym gadac bo ty pewnie cały dzien przed komputerem siedzisz :D Wiec nie dziwie sie , że nie wierzysz ludziom w ich historie :D Pewnie sama prowo nie raz wymysliłam i sądzisz , ze kazdy jest taki głupi :D:D Wiec poszła stad bo czytając ciebie wyobrazam sobie głupia 35+ idiotke , która nic nie osiagneła......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
a ja nie bede nic mówic chłopakowi ale tez nie będe spotykała sie wiecej ze sponsorem .Zobaczymy jak sie zachowa...wtedy bede sie bronic jak piszesz. Nedzne prowo w UK prawie każda polka sie kurwi . A nie każda trafie tak jak ja .Większość daje dupy przypadkowym gościom . I uważasz, że taka jedna z druga to juz zawsze będzie tak robic ? Jesli tak to głupi jesteś bo znam dziewczyny , które zajmowały sie nierządem a teraz sa kochającymi i wiernymi zonami . Mysl sobie swoje :D I dowartosciowuj sie tym, wierząc , że kazdy jest lub bedzie nikim w zyciu tak ja miedzy innymi ty wredny polaczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuuucz z ciebie jak tralala
buhahaha kochajacymi wiernymi zonami... laska ty wiesz o czym pioszesz czys jest tak pier*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wszystkie polki daja dupy, a ja z tego umiem skorzystac. Zbieram sobie pieniazki bo jak wroce do siebie na wies to bede kims. Rodzinie powiedzialam ze pracuje w biurze. Jestem sekretarka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
jestem jak kazdy polaczek. Krece na dwa fronty, najchetniej tam gdzie mam korzysc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
dlaczego sie podszywasz ? Sprawie Ci to przyjemnośc ? Pieniądze zbieram ale nie na powrót do pl .... Odpuśc juz sobie i zajmij sie czyms pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
za graniaca nawet znajomych nie mam i musze siedziec na polskich forach:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
a jak wroce do polski to bede wielka pania. Zaloze swoja firme. Moze nie splajtuje. Jak cos to zadzwonie do mojego ruuuchacza, na pewno poratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
dobrze trafilam, teraz mam kase i jade na dwa baty. a co mi tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję ci
tu juz wszystko zostalao powiedziane na twoj temat, wiec nie mam co dodawac. Jestes tylko towarem usluga, za ktora koles placi. Szkoda mi ciebie. twoj sposnsor tez jest nie fair wobec ciebie. Mogl ci zwiazek zaproponowac chlopak-dziewczyna i pomagac jakos finansowo. On woli cie traktowac jak rzecz, dobro za ktore musi zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję ci
facet duzo w ciebie zainwestowal i teraz bedzie problem z odejsciem. Przyzwyczail sie ze dostaje za kase to co chce. A drugiej takiej chcetnej juz moze nie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
przeciez nikt nie powiedział, że wiecej nie spotkam sie ze sponsorem . Może bedzie nalegał az ulegne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wspolczuje Wiem własnie, że to za długo trwało i tak jak napisałas -On sie po prostu przyzwyczaił !! Gdy Go poznałam i przyjęłam Jego propozycje to powiedziałam sobie, że góra rok będę z nim-odłożę pieniądze i zacznę jakis normalny związek ! No ale wyszło jak wyszło :( On powiedział ostatnio , po tym gdy mu oznajmiłam, że chce zakonczyc ten zwiazek bo jest bez przyszości , że nie traktuje mnie jak dziwki i wcale nie musze naszych relacji w ten sposób odbierac . Pisalam wczesniej , ze On ma chora psychike a dokładnie to nie chce/nie potrafi sie zaangazowac poważnie tzn. uczuciowo z tymi wszystkimi 'dodatkami" Chodzi głównie o slub, dzieci i tp. .... I jest typem faceta, któremu sprawiaja przyjemnośc takie "związki" .Myslę, że dodają mu pewności siebie !? Może władzy ? Nieraz myslałam co by na Jego temat powiedział przycholog gdyby z nim porozmawiał :\ Czytałam troche na ten temat i są przypadki, że tacy mężczyzni tak manipuluja kobietami , że one sa jak w transie !! Dlatego uważam, że to najwyższa pora na zakonczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wspolczuje Wiem własnie, że to za długo trwało i tak jak napisałas -On sie po prostu przyzwyczaił !! Gdy Go poznałam i przyjęłam Jego propozycje to powiedziałam sobie, że góra rok będę z nim-odłożę pieniądze i zacznę jakis normalny związek ! No ale wyszło jak wyszło :( On powiedział ostatnio , po tym gdy mu oznajmiłam, że chce zakonczyc ten zwiazek bo jest bez przyszości , że nie traktuje mnie jak dziwki i wcale nie musze naszych relacji w ten sposób odbierac . Pisalam wczesniej , ze On ma chora psychike a dokładnie to nie chce/nie potrafi sie zaangazowac poważnie tzn. uczuciowo z tymi wszystkimi 'dodatkami" Chodzi głównie o slub, dzieci i tp. .... I jest typem faceta, któremu sprawiaja przyjemnośc takie "związki" .Myslę, że dodają mu pewności siebie !? Może władzy ? Nieraz myslałam co by na Jego temat powiedział przycholog gdyby z nim porozmawiał :\ Czytałam troche na ten temat i są przypadki, że tacy mężczyzni tak manipuluja kobietami , że one sa jak w transie !! Dlatego uważam, że to najwyższa pora na zakonczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreams###
wspolczuje Wiem własnie, że to za długo trwało i tak jak napisałas -On sie po prostu przyzwyczaił !! Gdy Go poznałam i przyjęłam Jego propozycje to powiedziałam sobie, że góra rok będę z nim-odłożę pieniądze i zacznę jakis normalny związek ! No ale wyszło jak wyszło :( On powiedział ostatnio , po tym gdy mu oznajmiłam, że chce zakonczyc ten zwiazek bo jest bez przyszości , że nie traktuje mnie jak dziwki i wcale nie musze naszych relacji w ten sposób odbierac . Pisalam wczesniej , ze On ma chora psychike a dokładnie to nie chce/nie potrafi sie zaangazowac poważnie tzn. uczuciowo z tymi wszystkimi 'dodatkami" Chodzi głównie o slub, dzieci i tp. .... I jest typem faceta, któremu sprawiaja przyjemnośc takie "związki" .Myslę, że dodają mu pewności siebie !? Może władzy ? Nieraz myslałam co by na Jego temat powiedział przycholog gdyby z nim porozmawiał :\ Czytałam troche na ten temat i są przypadki, że tacy mężczyzni tak manipuluja kobietami , że one sa jak w transie !! Dlatego uważam, że to najwyższa pora na zakonczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×