Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciocha

Zatrudnienie na Słowacji i mały zus

Polecane posty

Gość gość
zeby mogl spokojnie sp******ic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mial bys tyle wiary w ludzi jesli mimo pitow papierow itp. musialbys placic ZUS z odsetkami !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 1 stycznia możesz rozłożyć na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ty z zusu jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooly
Czy ktoś może mi poradzić jak zrezygnować z tego?? umowa jest na 24 miesiące jak wcześniej można się z tego "wykręcić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz19
Witam chce zrezygnoawac z partner eu niestety nie odpowiadają na moje emaile ,przestałem im płacić co mi grozi z ich strony czy moze ktoś mi pomuc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888gość
Prace magisterskie, licencjackie i inne. Wszelka pomoc. Krótkie terminy. Solidnie. Indywidualne podejście. Prace spełniają wszelkie formalne kryteria wymagane w pracy naukowej. Sprawdzanie prac systemie antyplagiatowym w. Bezpłatne poprawki. Bez zaliczek. Moje usługi nie są najtańsze, jednak ich jakość na odpowiednim poziomie, rekompensuje koszt. Nie zawsze to co tanie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam za niepłacenie będą wezwania do zapłaty wystawione przez adwokata , ewentualnie komornik . Poszukuje osób poszkodowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj maila albo jak można sie z Tobą skontaktować? też jestem oszukana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie.Każda walka spadnie na niczym. Byłam juz u roznych adwokatow i rozmawiałam z osoba ktora prowadzi taką firme,trzeba odwoływac sie do zusu w krajach gdzie sie pracowało.U nas beda chcieli składki z odsetkami.Chca druk o ustawodawstwie.Lepiej podpisac raty i zatrzymac odsetki i walczyc w sądzie.Zaprasza do odwiedzenia strony Wyniki wyszukiwania Stowarzyszenie Poszkodowanych Przedsiębiorców RP www.spprp.pl mysle że wspolnie damy rade,można walczyc tak jak było w przypadku pracy nakładczej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzał ktoś u prawnika jak z tej "umowy" zrezygnować bo w skrzętnie ukrywanym regulaminie na stronie pisze że umowa na 24 miesiące a jak ktoś chce zrezygnować to za wyraźną zgodą zarządu... musi być przecież jakiś prawny sposób na zakończenie współpracy z nimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KN Sanok
No mi też przyszly w tamtym roku papiery że nie byłem ubezpieczony na słowacji pisałem do zusu Słowackiego i też mi odp że nie byłem tam zarejstrowany. Wiec pewnie trzeba będzie za to zapłacić w ratach ja mam 18 miesiecy ale znajomy ma 52 :( !!! Myślę że odwołanie do sądu nic nie da... Chytry traci dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Witam wszystkich. Właśnie w zeszłym tygodniu ZUS PL sie upomniał o swoje... Również jest "zwiazany" z Bułatem i spółką z Partner eu od kilku lat, dostawałem oczywiście rozliczenia co rok, choc za 2014 do tej pory nic. Pisałem, dzwoniłem - jak jeszcze było gdzie zadzwonić - kazali cierpliwie czekac na dokumenty, teraz juz nie płace im, wypowiedziałem umowe ale zero odpowiedzi. Czekam na oficjalną odpowiedz z ZUS i ich uzasadnienie i zobacze jakie kroki musze podjąc zeby sie bronic. W ZUS powiedzieli zebym wystapił o przyznanie ustawodastwa własciwego ale z tego co wiem to Słowacja nie uznaje takich jak ja i reszta poszkodowanych i dlatego ZUS PL żada skałdek zaległych. Czy jest ktoś któ juz coś wiecej wie na ten temat i jest na bieżąco? Bardzo proszę o kontakt. Jestem z Dzierżoniowa. Odezwijcie sie tutaj to podam namiary na siebie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KN Sanok
Pisałem maila do ZUS Słowacja i po prostu te firmy ludzi nie rejestrują dają fikcyjną umowę o prace w ZUS nie kwestionują skoro jest umowa . Jeśli składki za granicą nie były płacone to teraz trzeba zapłacić w PL mi też się to nie podoba ale ok. 13% odsetek w skali roku też mi się nie podoba :( Chytry traci 2 razy, a chytry oszust 3 razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Nie nazwałbym tego chytrością tylko sposobem na ułatwienie, a dla niektórych firm w ogóle możność prowadzenia działalności gospodarczej w tym super kraju. Skoro taki sposób zmniejszenia tego haraczu jakim jest ZUS PL bym "legalny" to dlaczego nie skorzystać. Inną sprawą jest to, że pan Bułat i spółka to oszuści. Ale pomijając już fakty czy jest jest tutaj ktoś kto skutecznie zakończył współpracę z firmą Euro-partner.eu i teraz "przeciąga" sie z Zus-em w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciaganie z zusem nic nie da bo leca odsetki a tego sie nazbiera.Ja płace raty.pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_m
a powiedzcie mi jak wygląda rozliczenie z US za rok kalendarzowy? Czy powieninem dostać jakiś PIT ze Słowacji bo księgowa mnie o to pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11125
dostaniesz ze słowacji pita jak świnia siodło !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostać dostanies ale można sobie nim tyłek podetrzeć bo jest fikcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostaje co roku i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też dostawaliśmy, i rozliczaliśmy się w US, tylko co z tego jak po kontroli ZUS okazało się że nigdy nie byliśmy ubezpieczeni na Słowacji a PIT który otrzymywaliśmy był fikcyjny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_m
Ok czy mam rozumieć że jeszcze trzeba się wstrzymać z rozliczeniem w Polsce bo coś dostanę tak? czy można normalnie złożyć rozliczenie i to jest jakiś inny tryb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z kąd dostawaliście PIT i jaki Zus was kontrolował bo to też istotne ja PIT otrzymuję bezpośrednio ze Słowacji, a jeśli kolega ma umowę o pracę ze Słowacką firmą musi dostać od nich pit i rozliczyć w US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o kontakt oszukane osoby przez parter.eu. Razem zdziałamy więcej. Też sie dałam nabrać tym oszustom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KN Sanok
Witam zapłacić trzeba ale tej g*******ej firmie tak podarować nie można oszukanirz@o2.pl pod maila prosze pisać będziemy sie jednoczyć aż coś z tego wyjdzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anza
Witam . czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie . ?/ Co zrobić jeśli pomimo wysłania rezygnacji (trzech) dostaje fv do opłacenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Witam, też proszę o info jak się skutecznie od nich uwolnić.? Czy ktoś oprócz wysłania rezygnacji z ich "usług"-wielokrotnego- wysłał jeszcze wypowiedzenie umowy o pracę, chodzi mi o umowe na Słowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Do MarzenaIwona. Możesz podać maila do kontaktu? Też zostałem wykręcony i ZUS sie już mną interesuje. Możesz powiedzieć jak się Twoja sytuacja "rozwija" lub się zakończyła? Teraz wróciłem do polskiego ZUS-u ale dostaję oczywiście w dalszym ciągu do opłat faktury z partner.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×