Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciocha

Zatrudnienie na Słowacji i mały zus

Polecane posty

Gość gość
Terror przestępczej instytucji zwanej ZUS jest wprost zadziwiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anza
To niech ktoś podzieli się informacją co mam zrobić , jak się od nich odczepić żeby nie przysyłali faktur,ignorować ich?? PROSZĘ anza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklientpartner
Zapłacić musisz ... i tu co do zasady nie ma innej opcji , jeśli nie zrobisz tego dobrowolnie sam , to zapłacisz i tak za rok za dwa tyle ze komornik sobie weźmie wtedy wraz z swoimi kosztami odsetkami prosto z twojego konta lub zlicytuje ci samochód itd ... to jedno i tego możesz być pewien lub pewna . A na przyszłość czytaj zanim coś podpiszesz ! wypełnisz ! wyślesz ! klikniesz ! ok powiesz jak większość ... ! nie podpisywałem nic , nie mam z nimi umowy ... ok , ale odhaczyłeś ptaszka na stronie www przy napisie regulamin wczesnej podaja dobrowolnie wszystkie swoje dane !! i kliknąłeś ikonke wyslij ... ! a pózniej dokonałeś 1 wpłaty ! i tyle w temacie !! nikomu nie wciśniesz kitu , że nie wiesz co zamawiałeś ...!! lub że zacząłeś nie wiedzieć za co płaciłeś dopiero po 6 miesiącach ... ! ale płaciłeś i własnie się zorientowałeś ze nie powinieneś :) dobre ... haha ... :) . Jak to ktoś kiedyś tu napisał chytry oszust traci 2 a może i 3 razy . Więc Panowie i Panie ... sorry chcieliśmy wyruch ... ZUS na składki ...? no to właśnie nam się nie udało ... bo ZUS w**********as ! a przy okazji naszej chytrości zamówiliśmy sobie bzdury reklamowe za które musimy zabulić w partner czy nam sie to podoba czy nie ... ! a prawda jest taka i kazda papuga o tym wie , ze im bardziej bedziemy fikac do partnera to tym bardziej mozemy kogos w****ic i bedzie nas doił jak koze z czystej msciwosci ... ! a jeżeli twoja papuga ci mówi co innego niż to co tu napisałem to znaczy ze czym prędzej zmien papuge bo ta którą masz obecnie tez cię chce doić z kasy !!! i w d***e ma załatwienie twojej sprawy ! a jedynie jesteś dla niego dojną kozą … !!! wiec moja rada jest taka ! pokory trochu zapłacic im co chcą i doprowadzić samemu do rozwiazania umowy z nimi nie słuchając p********ia co poniektórych papug … ! bez urazy dla tych nielicznych uczciwych !!! to podstawa ! aby otrzymac potwierdzenie ze umowa rozwiazana ... i nie musimy bulic przez nastepne 24 miesiace jak moj znajomy ktory przyfikał do nich bo myslał ze jak kogoś zwyzywa to sie go przestraszą dokumenty pogubią i pod dywan się schowają ze strachu k… i nie bedzie musiał bulić itd … no i sie pomylił …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jak zlikwiduje się działalność? umowa podpisywana była na działalność, jak ją zlikwidujemy to umowa nieważna bo na działalność była podpisywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosciowi
Za zobowiązania wobec wierzycieli w firmie jednoosobowej odpowiadasz całym swoim majątkiem wraz z małżonkiem . Oznacza to ze jeśli masz długi a nie masz mjajatku to jak niesplacisz długów to spłacać je będzie twoja żona dzieci itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anza
Ludzie.a czy wy nie umiecie odpowiedzieć na proste pytanie? Co zrobić jeśli pomimo wysłanego wypowiedzenia dostaję faktury do zapłacenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmigościa
Tak jak sie to robi u operatora telefonu gdy mamy umowę ... Czyli przede wszystkim sprawdzić czy wypowiedzenie złożone jest poprawnie i zgodnie z umowa która mamy podpisana ... Bo jak jest złożone niepoprawnie i z ominięciem warunków umowy która podpisaliśmy to jest nie ważne i dlatego są rachunki wystawiane do zapłacenia ... Proste !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekJ
ja nie wiem co wy tu wypisujecie, wiekszość to jakaś pożywka dla węszących tu troli! ja nie miałem żadnej umowy z PartnerEu.info oprocz umowy wspolpracy z firma na slowacjii w banskiej bystrzycy w ktorej bylem wiele razy osobiscie pod odbior materialow reklamowych. wszelkie przelewy za pomoc w zalatwieniu formalnosci i utrzymania optymalizacji byly dokladnie opisane i jak przyszlo mi w 2014 roku rezygnować z nich w ciagu miesiaca przestali mi przysylać FV. Jednak ja nic na ich stronie nie klikałem i calą korespondencje od pierwszego maila itd. mialem dobrze udokumentowana. ZUS słowacki potwierdzil mi wiekszosc czasu współpracy, teraz mam spokoj i nikt mnie za to nie rusza. piszcie wiecej , trole czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anza
Wszystkie warunki zostały spełnione. Pisemnie wysłane wypowiedzenie do firmy i przez stronę internetową do partner i nic.Wysyłają ciągle. Co innego mogę zarobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Marek J Potwierdzam i pozdrawiam , masz głowę na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Strona Euro-partner.biz chyba już nie istnieje lub tymczasowo nie można tam wejść. Możecie podać link gdzie można wysłać ponownie rezygnację z usług? Dalej przysyłają faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Do Marek J. Możesz podac adres, na który wysylałeś pismo żeby ZUS slowacki potwierdził Tobie, że podlegałeś pod własnie słowacki system? Co trzeba im wysłać? Co napisać i czy tłumaczyć te pismo? Musze sie przygotować na ewentualną kontrolę to raz, a po drugie chciałbym miec potwierdzenie, że składki zostały faktycznie odprowadzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to chyba jest jazda leminga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! "Natmag" Dąbrowa Górnicza seryjny oszust!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musisz płacić i nie płać poprostu skontaktuj się z dobrą kancelarią i nie słuchaj takich jak; gośćklientpartner bo to naganiacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS na Białorusi kosztuje 1500 złoty rocznie. ZUS w Polsce kosztuje 1100 złoty miesięcznie. Wnioski nasuwają się same w jakim złodziejskim kraju żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anza
No i doczekalam sie odp.wypowiedzenie trzeba wyslac tylko przez formularz w innym przypadku Nie bedzie uznane wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoprzejsciach
Zapłacić musisz ... i tu co do zasady nie ma innej opcji , jeśli nie zrobisz tego dobrowolnie sam , to zapłacisz i tak za rok za dwa tyle ze komornik sobie weźmie wtedy wraz z swoimi kosztami odsetkami prosto z twojego konta lub zlicytuje ci samochód itd ... to jedno i tego możesz być pewien lub pewna . A na przyszłość czytaj zanim coś podpiszesz ! wypełnisz ! wyślesz ! klikniesz ! ok powiesz jak większość ... ! nie podpisywałem nic , nie mam z nimi umowy ... ok , ale odhaczyłeś ptaszka na stronie www przy napisie regulamin wczesnej podaja dobrowolnie wszystkie swoje dane !! i kliknąłeś ikonke wyslij ... ! a pózniej dokonałeś 1 wpłaty ! i tyle w temacie !! nikomu nie wciśniesz kitu , że nie wiesz co zamawiałeś ...!! lub że zacząłeś nie wiedzieć za co płaciłeś dopiero po 6 miesiącach ... ! ale płaciłeś i własnie się zorientowałeś ze nie powinieneś usmiech.gif dobre ... haha ... usmiech.gif . Jak to ktoś kiedyś tu napisał chytry oszust traci 2 a może i 3 razy . Więc Panowie i Panie ... sorry chcieliśmy wyruch ... ZUS na składki ...? no to właśnie nam się nie udało ... bo ZUS w**********as ! a przy okazji naszej chytrości zamówiliśmy sobie bzdury reklamowe za które musimy zabulić w partner czy nam sie to podoba czy nie ... ! a prawda jest taka i kazda papuga o tym wie , ze im bardziej bedziemy fikac do partnera to tym bardziej mozemy kogos w****ic i bedzie nas doił jak koze z czystej msciwosci ... ! a jeżeli twoja papuga ci mówi co innego niż to co tu napisałem to znaczy ze czym prędzej zmien papuge bo ta którą masz obecnie tez cię chce doić z kasy !!! i w d***e ma załatwienie twojej sprawy ! a jedynie jesteś dla niego dojną kozą … !!! wiec moja rada jest taka ! pokory trochu zapłacic im co chcą i doprowadzić samemu do rozwiazania umowy z nimi nie słuchając p********ia co poniektórych papug … ! bez urazy dla tych nielicznych uczciwych !!! to podstawa ! aby otrzymac potwierdzenie ze umowa rozwiazana ... i nie musimy bulic przez nastepne 24 miesiace jak moj znajomy ktory przyfikał do nich bo myslał ze jak kogoś zwyzywa to sie go przestraszą dokumenty pogubią i pod dywan się schowają ze strachu k… i nie bedzie musiał bulić itd … no i sie pomylił …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyWyzyskSystemPro
Powtarzasz się z tym swoim bełkotem. Sprawiedliwość dopadnie każdego, czy takich oszustów jak PartnerEu czy nasz ukochany polski ZUS. W końcu składki będą od wysokości przychodów i nie będzie tak, że zawsze winne będą tylko małe biedne firmy, które próbują znaleźć jakieś rozwiązanie wyjścia z tego chorego systemu niespotykanego w skali światowej jeżeli chodzi i przełożenie wysokości składek na uzyskiwane z tego świadczenia przez przedsiębiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na kolejną abolicję ZUS takich jak my jest tysiące firm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaIwona
Piszcie, wynajęłam adwokata ale do pozwu zbiorowego się dołaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też padłem ofiarą optymalizacji ZUS. Nie chcę aby brzmiało to jak jakaś rekalma bo troli, którzy nagabują na swoje kolejne nowe rozwiązania jest na portalach internetowych nadal mnóstwo. Tak jak piszę ja też byłem w tarapatach z ZUS pomogła mi kancelaria z Katowic http://instytut-zus.pl/ są naprawdę dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana powyżej ,proszę o kontakt na adres lucyo1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Prosze o kontakt Pana, kótry miał problemy z ZUS i pomogła kancelaria z Katowic. Ja równiez mam problemy i potrzebuje porady. Kontakt do mnie moskaluk@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinDDZ
Do Pani MarzenaIwona Pisałem do Pani maila ale jakoś nie ma reakcji. Prosze o jakies info. Czy i jak poradziął sobie Pani z Partner.eu i ZUS Polska. Prosze sprawdzic pocztę. Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też napisałam e-mail do Pani Marzeny i nie odpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIELKIE OSZUSTWO SLOVENSKO24.PL MINIZUS.PL SSV.NEV EUROZUS.PL Byłem klientem niestety jest to zwykłe oszustwo, jeśli chcecie się przekonać zażądajcie wystawienia formularza A1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Masakra z tym ZUS-em . W styczniu dostałem pismo z ZUS-u, że od 1 października 2015 r. podlegam pod ustawodawstwo słowackie, a wczoraj dostałem od nich pismo, że anulują poprzednią decyzję i od 1 października 2015 r. podlegam pod ustawodawstwo polskie. Napisali w uzasadnieniu, że praca 10 godzin w miesiącu ma charakter marginalny i nie ma żadnego wpływu na moją ekonomię i sytuację życiową i że Słowacki odpowiednik ZUSu socjialna poistovna odmówił mi ustalenia słowackiego ustawodawstwa.... Ponoć ZUS dogadał się ze swoimi odpowiednikami na Słowacji, Czech, Niemiec i Anglii i mają anulowywać zagraniczne ustawodawstwa..... A niby prawo wstecz nie działa.... Masakra , nie wiem co zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×