Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciocha

Zatrudnienie na Słowacji i mały zus

Polecane posty

Gość gość
ZUS to bandycka państwowa organizacja przestępcza rujnująca nasz kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkinga
Jestem tez w firmie euro partner prosze mi powiedziec jak z nimi zerwac umowe ?? Teraz jak juz tyle sie naczytalam mam dosyc tym bardziej ze doprosuc sie od nich nie mozna druku a1 ktory jest niezbedny dla zus .strasznie zus mnie ugsnia o to a ja nie wiem co msm im mowic ..prosze o kontakt meilowy :kinga12@ poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anza
no i ja dostałam niespodziankę od ZUS-u. Przysłali pismo że mam udowodnić , że faktycznie pracowałam na Słowacji . aLE JAK?? Mam umowę o pracę i pity .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . No nie jak zwykle cwany gapa wykorzystał naiwność ludzi , nie polecam partner eu itp Zus i tak wygra a te łachy z pseudo firmy wypną na was du...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga oszustwo ! Partner eu biz to pic na wodę sprawa dla prokuratora nie dajcie się nabrać Zus was zniszczy ! Zapłacicie z odsetkami a pseudo firma ze Słowacji wypnie na was d... Poszkodowanych proszę o e-mail mario197805@interia.pl Razem ukręcimy łeb oszustom nie mamy już nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PILNIE POSZUKUJĘ OSOBY OSZUKANEJ PRZEZ PARTNER.EURO.BIZ Z BIAŁEGOSTOKU. anna.zubrycka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlina_Gulik
Z tego co mi wiadomo istnieją sposoby, dzięki którym można płacić mały ZUS w pełni legalnie. Nie znam jednak szczegółów. Najlepiej będzie, jeżeli zapytasz o to na forach biznesowych - takich, jak to - http://forumdlabiznesu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota222
Witam, czy ktoś korzystał z usług firmy ssvnev.eu, nie można się dodzwonić ;/ nie otrzymałam zeznania za rok 2016 ;/ a tu Pita trzeba rozliczyć ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najszybciej uciekaj z tego typu firmy , dziwię się że jeszcze ludzie dają się nabierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpracujemy jako firma z kancelarią Lexa, na stronie kancelarialexa.pl jest do nich kontakt. Mają kompleksową ofertę, z jednej strony zrestrukturyzowali zatrudnienie u nas w firmie, z drugiej włączyli nas do programu emerytalnego na dużo lepszych warunkach niż to co zus i państwo oferuje. Zabezpieczyliśmy pieniądze naszych pracowników, dostaną emerytury co najmniej 3 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Witam wszystkich jestem również ofiarą jednej firmy co niby zatrudiala na Słowacji. Jak przyszło do ustalenia ustawodawstwa to się szybko wycofali. Nabijaja w butelka bo jeszcze im się za usługi płaci więc się to mało kalkuluje. Potem z zusem zostajemy sami. Byłam 3 lata niby na Słowacji a teraz w zusie jestem dłużnikiem i im wszystko trzeba zwrócić. Te firmy to jedno wielkie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

to banda złodziei i oszustów .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×