Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Taka ładna pogoda,a ja sam w domu i papiery musze pisać :(

Polecane posty

Gość na suchego
Pozdrawiam stałą ekipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpisz w moje zdolności mycia auta? błyszczy się jak kotu jajca! :) (duma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko,ależ nie wątpię w żadne Twoje zdolności; przecież wiesz,że uważam Cię za uosobienie doskonałości (no,może nieco wybiórcze,ale zawsze :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xT, nie możesz być dla mnie taki słodki na kafe, bo zaraz żaba przyleci i znowu się zacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaasne, jaaaaasne nie ma czegoś jakiego jak jedna najszczersza prawda :) prawda jest subiektywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks, mówiłam, że musisz się opanować, bo się zacznie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo,nie rozumiem,o co Ci chodzi?Czy negujesz twierdzenie,że na dworze jest dziś naprawdę pięknie i cieplutko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitna czerń: dlaczego mam udawać greka?na zewnątrz jest naprawdę ładna pogoda,idealna na spacer.I doradzam wszystkim żeby skorzystali dziś ze spaceru,bo to naprawdę poprawia humor.I nieważne czy ktoś ma dobrze czy źle,czy ma problemy w pracy czy humorzastą pannę... Spacer poprawi mu humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasank109
A ja bym chciała ładną pogodę :( mam dzisiaj wolne, a jest szaro, ponuro i do dup*y . A skad jesteś? Gdzie taka ładna pogoda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie, a ja zastanawiam się gdzie jechać na urlop, nad morze czy w góry, nad morzem się dobrze pije, a w górach mam rabat na noclegi, borze, co za dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też szaro, ponuro, w dodatku mży i też do d**y :-O tylko koty się drą jak zwykle - im pogoda nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitna czerń: jak musisz się trzymać za kieszeń,to jedź w góry; jak chcesz przyjemnie spędzić czas,to zasuwaj nad morze.Lato podobno ma być u nas ładne; za to nad Śląskiem i Małopolską zapowiadają burzowe chmury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak źle z kieszenią, chyba pojadę w góry, a w maju nad morze ze znajomymi, nie ma to jak kompromis, brakuje tu emotki wyrażającej bezgraniczną radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×