Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Taka ładna pogoda,a ja sam w domu i papiery musze pisać :(

Polecane posty

kurczę! jakbym wiedziała, to bym upiekła 5 blaszek zamiast 2... :-O cholera, cholera, i co teraz...? x x x no nic, najwyżej jutro gościom podam Delicje i Wafle Deserowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia "
Fiku Ty mozesz sobie pozwolic na 5, bo jestes mloda i szczupla. Ja musze uwazac na figure. Mialam otwarte 2 topiki i wkleilam to przez pomylke na oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ewentualnie zadowolę jednym brunetem w śmietanie, mam dobre serce i zostawię ciastka gościom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia "
Ivo - nastepnym razem bedziesz wiedziala, ze trzeba upiec dodatkowe dla bywalcow topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia "
XT - kobiety maja pierwszenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia "
XT podobno jest slodziak, wiec mozemy go zjesc razem z muffinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu,nie żebym pił do czegoś,ale tak mi się przypomniało,że usiłowałaś mój deszczowo-niedzielny topic rozszerzyć o coś jeszcze... Pamiętasz,o co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia "
Nie pamietam, mam skleroze juz. Badz tak mily i przypomnij starej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nastepnym razem bedziesz wiedziala, ze trzeba upiec dodatkowe dla bywalcow topiku." x #1. Zakupy na jutro: 10kg mąki, 3 kopy jajek, 10 kostek masła, całe pudło gorzkich czekolad. #2. Dystrybucja gotowych blach muffinek: Zuza - 1 blacha (one są nietuczące i odkładają się w cycki, powaga!) Fiku - 1 blacha (czy więcej?) xT - 2 blachy (należą mu się, bo chudzina) reszta bywalców - 10 blach (i ani jednej więcej! kto pierwszy ten lepszy!) rodzina - po muffince na głowę, żeby im nie było przykro :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia "
Ivo- bardzo mi sie podoba rozplanowany przez Ciebie system dystrybucji. Obiecuje, ze jak upieke sernik, to tez sie podziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zuziu przypominałaś,że dbasz o linię... Czyżbyś już doszła do tego co chciałaś i mogła sobie teraz pofolgować? ;) x Fiku i Zuza,na konsumpcję to jestem już umówiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia "
Czasem musze zaszalec. Nie wytrzymam caly czas na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo,w cycki mówisz? :O To może ja się wstrzymam z tymi dwiema blachami,dopóki nie powiesz,w co facetom idą :D Ale wreszcie mnie odpowiednio uhonorowałaś 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To może ja się wstrzymam z tymi dwiema blachami,dopóki nie powiesz,w co facetom idą." x to są specjalne muffinki, które wszystkim idą w cycki :) dalej jesteś taki chętny?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivo,to w tej sytuacji muffinkami nakarmię Ciebie,a ja poproszę ten sernik. x Fiku,ogarnij się: brunet to Ci co najwyżej poleci NA cycki,a nie W cycki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iks, jak Ty coś palniesz czasem..... (ręcki opadają!) :-O poważnie się zastanowię, czy należy Ci się sernik! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym,droga Ivo,z cyckami to jak ze stanem kasy: nawet jak wygląda to już bardzo ładnie,to jak jeszcze przybędzie,to nic złego się nie stanie ;) No już nie gniewaj sie na mnie... i daj mi serniczka :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×