Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Taka ładna pogoda,a ja sam w domu i papiery musze pisać :(

Polecane posty

Tak wiem, tylko ja nie jestem facet :P o tego wina nie mogę pić, więc rzadko mi się to zdarza i gdzieś przy przeprowadzkach zagubiłam swój korkociąg. No ale nic to dam radę, najwyżej będę patrzeć na to wino i filozofować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Luśka,czy mnie czasem coś nie ominęło?" patrząc na wielkość potencjału, to pewnie niejedno Cie ominęło misiu (ale nie martw się, każdemu się zdarza, nawet tym z korzystniejszymi zasobami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"patrząc na wielkość potencjału, to pewnie niejedno Cie ominęło misiu (ale nie martw się, każdemu się zdarza, nawet tym z korzystniejszymi zasobami)" x Lusiu,wypraszam sobie sugerowanie mi pokrewieństwa z IMO (i to mimo tego,że kiedyś nazwałem go młodszym bratem,którego nigdy nie chciałem mieć) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciuś B.
Chcecie wiedziec, co dzis mialem na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co misiu, jak Was do siebie porównam, to poczujesz się niezadowolony, że podobnie jak IMO też u mnie nie masz szans? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co misiu, jak Was do siebie porównam, to poczujesz się niezadowolony, że podobnie jak IMO też u mnie nie masz szans?" x Wiesz Lusiu,jak tak się głebiej zastanowić,to uświadomiłem sobie,że mam też znikome szanse na zdobycie Mount Everest.Co prawda nie znoszę gór w zimie,a zwłaszcza takich cholernych pustkowi,ale co tam:dopiszemy też Mount Everest do listy; niech najwieksza góra świata też ma satysfakcję,że jest dla mnie nieosiągalna tak jak Luśka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WomanInTheFog: najwyżej będę patrzeć na to wino i filozofować " x takie marnotrawstwo trunku? nie może być! już bym wolała wepchnąć korek do środka paluchem niż patrzeć na nieotwartą butelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x = korek jest po to, żeby korkować y = wino jest po to, żeby je wypić jako że y>x to musi się dać korek wypchnać czy wepchnąć, byle o suchym pysku nie siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
XX - no to jedziemy na jednym wozku bo ja tez mam papierologie na ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona,jak Ty filozofujesz :O Nie lepiej,żebyśmy się razem zajęli tą butelką czerwonego półsłodkiego? ;) A wITF sobie jakoś poradzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xT: ehem, czy to jest jakaś niemoralna propozycja? bo nie wiem, czy mam się znowu rumienić albo zawstydzać, czy nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ cyganisz... :-O i jak ja potem wyglądam? = wygląda to potem tak, że sama chciałam! a ja się przecież bronię ręcami i nogami! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciuś B.
Dzisiaj piekę murzynka, bo jestem rasistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno w swoim własnym ;) a polewę jaką robisz? czy po najmniejszej linii oporu (=cukier puder)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest, że na sukces trzeba zapracować ... Jak byłam na studiach myślałam, że wszystko przyjdzie łatwo, szybko i przyjemnie. Rzeczywistość nieco to zweryfikowała. Im więcej ambicji - tym mniej czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, ostatnio nie wyrósł tak jak chciałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Umowcie sie wreszcie i przestancie przymulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oops sorry,Zuzia; nie zauważyłem ani Twojego poprzedniego posta ani Niebieskookiego ;) Zuza,musimy raz się zebrać i razem siąść do papierów przy jednym stole,żeby jedno mobilizowało drugie :P x Niebieski: nos to ona ma jeszcze wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 1
Wcale nie pozno. Bylam tu duzo wczesniej tylko nie zwrociles na mnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×