Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Taka ładna pogoda,a ja sam w domu i papiery musze pisać :(

Polecane posty

Gość nu nu nu
och:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama plakala slyszalem
musisz to pisz potomni beda czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITF: jakiś pomysł to jest,ale... chyba lepiej tą kasę zainwestować inaczej :P x Łojej,ziabcia psiśła,jak się ciesię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvgbh
n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love Playstation 4
Postawisz skrzynkę piwa to napisze za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ciekawe jak :P To jeszcze możesz zbałamucić jakąś i ona z wielkiej miłości zrobi to za Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITF: nie do końca.Raczej się przemeczę,a tą kasę faktycznie zainwestuję w spędzenie miłego czasu z jakąś sympatyczną panną ;) x I love playstation 4: cholera,jakbyś wcześniej złożył tą ofertę... już za daleko jestem,ale następnym razem wezmę to pod uwagę :P x Błękitna czerń: no własnie tak się składa,że JA muszę zarabiać żebym JA miał co żreć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest chujowa pogoda, więc nie mam takich głupich problemów. ­ nie wiem, jak można być facetem i równocześnie taką jęczydupą. to się wzajemnie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i świetnie, pomyśl sobie tak: ależ ja jestem ambitny, a jak się zrobi naprawdę piękna pogoda, to będę miał za co jechać na wakacje heh inni wypisują prowo na forum, a Ty nam pokazujesz jaki jesteś pracowity i w ogóle pocieszyłam Cię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież to faceci najwięcej narzekają" ­ faceci (w sensie prawdziwi mężczyźni) - nie narzekają. ­ męskie cipki - ryczą o byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITF: no,długofalowo... ale nie będzie aż tak przyjemnie ;) x Błękitna czerń: taaaak,pocieszyłaś mnie.Bardzo potrzebowałem dowartościowania i utwierdzenia w przekonaniu,że słusznie robię :D x Taaak Żabciu,wiem,że Ty zawsze mnie bardzo lubiłaś.Też Ci przesyłam buziaki :P No i życzenia ładnej pogody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeluś,spokojnie,trochę dystansu :P A swoją drogą widzę,że Ci Iwony tu bardzo brakuje,bo z nudów i na mój topik weszłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmalija
U mnie ponuro i wilgotno.. Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nie mam żadnego dystansu. ja jestem wrażliwa. pamiętaj o tym, zanim zranisz moje żabie serduszko!" x Twoje CO zranię? :D Żelek,już dzisiaj pokazałaś,jaka jesteś wrażliwa.Zresztą jakimś dziwnym trafem najbardziej się do mnie przyp... kiedy Iwona jest w pobliżu :P Zastanawiające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeee Żeluś,to co było minęło,już nie jestem względem Ciebie naiwny,nie martw się.Może wcześniej byłem jak Matka Teresa z Kalkuty,ale teraz już zamiast "z Kalkuty" jest co najwyżej "z cykutą" :D A co,wydawało Ci się,że dalej przypominam pelikana?Bo ostatnio to Ty się dawałaś ładnie Iwonie podpuszczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadcsdsdf
hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rycerzyku, zawalcz jeszcze trochę o pokazanie swego dystansu. czekamy" x Żeluś,ja sobie z dystansem poradzę; zobaczymy,jak Ty szybko zaczniesz go tracić wraz z pojawieniem się Rudej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×