Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...umre...

tesknie za kochankiem..

Polecane posty

Gość moniamoniamonia35
talib- ty znasz zajebisc ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
To fakt moniamonia - nie znasz zycia. Nie znasz zycia qrwy, złodzieja ani policjantki. A talib zna. Aha? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt! w policji nie pracuje, nie kradłam ani się nie puszczam, ale czy to nie jest sprzecznośc? policjant-złodziej, qrwa-policjant? policjant-sąsiad, biedny-mąż, zasrane-życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoje zdanie w tym temacie. Puszczają z żonatymi się PANNY, na które normalny, wolny gośc nie poleci. Pracuje z 70 facetami (ja jedyna kobieta - Inspektor Nadzoru w budownictwie) i co drugi gwizda, coś przygaduje, nogi... tyłek itp. To wg. was tęskniących za kochankiem przed kazdym mam nogi rozkładac? ostatnio dzwoni do mnie kierownik budowy i mówi - monia chodz ze mna na seks, po mnie sa dzieci strasznie ładne, a po nas to bedą cudowne. I? iiii zjebałałam gościa jak burą suke bo mi ubliżył sugerując że moge chciec miec z nim coś wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie luibię
babochłopów a pracująca i przebywająca w takim środowisku kobieta właśnie taka się staje. brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzie co? dziś robiłam ankiete! kochanek wasz tęskni i kazał powiedziec, że obie was kocha, waha sie chuj między umre a tą drugą, ale żony to bardzo nie kocha bo jest taka zimna i go nie głaszcze po główce. Wy dwie cudowne jesteście. Całuski wasz A,B i C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie luibię
acha i mam męża którego nie zdradzam, on mnie też nie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta pracująca wśród chłopów ....-zna ich na wylot, czasem ktoś traktuje ludzi jak zasób, który dla ciebie pieniądze zarabia, a nie jak chuja do cipy! albo gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie luibię
skojarzenia- poznałam taką właśnie monię i jej mamę u fryzjera. Czyż by świat był taki mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie luibię
skojarzenia - poznałam taką monię i jej mamę u fryzjera. Czyż by świat był taki mały. Pasujesz do jej rysopisu, też opowiadała że w kasku po budowie lata. posty napisane przeze mnie są wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie luibię
wyjaśnij mi co nikulturalnego jest w moich wypowiedziach, bo w twoich by się znalazło już operujesz językiem "antek podaj cegłę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kochankiem nie
z mezem nie .To czego ty kobieto chcesz ??? Sama nie wiesz .Moze zostan sama ,uloz sobie w glowie bedac sama bez facetow czego tak naprawde chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
Bez facetów? Którakolwiek z nich miałaby zostać bez facetów??? Pochwy by im gardła poprzegryzały za takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze mam swoich idolow na kaffe,ktorzy od poczatku sa z nami:D MONIAMONIAMONIA35 skoro kierownik budowy wyczail,ze jestes taką latawicą,to się nie dziw,ze dostalas taka propozycje, prędzej czy pozniej napiszesz nam,ze jednak jestes tą bura suką i się mu poddalas:D "moją jedyną wadą jest cięty język i czarne włosy, ale w sekrecie ci powiem że jest taka farba w rossmanie na promocji" do kogo mowisz? to naprawde niezwykly kolor musi wyjsc:Dheheh a teraz ode mnie... Co nas nie zabije... Witam w klubie,moj A.rowniez wyjezdza z zona i dzieckim do Bxl,w piatek na tydzien...przykro mi,ale caly tydz.mamy dla siebie... Jego zona swiruje strasznie,dokladnie o 15.00 kiedy konczy prace,jest juz tel.z zapytaniem czy wyjezdza.. ja wiem i rozumiem,ze ma do tego prawo ale to nie jest wyjscie...Ona na kazdym kroku mysli,ze dalej ja zdradza,ze dalej ze mna... no,ma racje ale nie wie chyba,ze swoim zachowaniem coraz bardziej Go od siebie odpycha.. wczoraj mnie zapytal,czy moglabym powiedziec znowu ze sie spotykamy? odpowiedzialam tak,ale wtedy,kiedy bede miala juz pewnosc,ze jest tylko i wylacznie moj...przytulil mnie i powiedzial,ze chce tego ale nie wyobraza... chcemy byc ze soba,nie chce znowu cierpiec i tesknic... zakochalam sie w Nim od pierwszego razu i tak ciezko jest to wszystko zakonczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
Wybacz, ze to napiszę, ale to TY jesteś latawicą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
Nie rozumiem, jak latawica może o innej, uczciwej kobiecie tak napisać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
I ogólnie wiadomo, że "mundurowi" to praktycznie sami rozwodnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach
Twoja podłość umre i tego padalca sięga już galaktyk. Jak wy popaprańcy dręczycie tych swoich małżonków! Ten twój lowelas ukrywa cię umre jak chorobę weneryczną, która nota bene jesteś dla swojego męża. A ten kochanek wykańcza tą swoją żone psychicznie i robi z niej wariatkę, a ty jak rasowa szmata jeszcze masz z tego satysfakcje. Opluć ciebie to mało, bo taka uczuciowa niby jesteś, a bez skrupułów krzywdzisz niewinnych ludzi. Jednak to prawda, że w policji pracują największe męty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nas nie zabije i talib,bede wchodzic na swoj watek czytac i bardzo Was prosze piszcie co tam u Was...ja doszlam do wniosku,ze nie warto pisac teraz,bo nie mam zamiaru zadnym moherowym beretom odpisywac...pozdrawiam Was serdecznie i sciskam...papa🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmnmm.
Mama jedno pytanie, jeśli kiedyś tu zajrzysz i je odczytasz : Czy twoja matka była "moherowym beretem", czy raczej kobietą twojego pokroju? :-) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
Szkoda. Bez tak zepsutej gwizdy to już nie będzie ten sam wątek. ;( Ale jeszcze dwie zostały ;) Ide przeprać beretke ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez przepiore
beretke :) Kuzwa czy ty nie mylisz uczciwosci z przyzwoleniem na oszukiwanie ? Rozumiem uczucia ,emocje .Ale nie zrozumiem bezdusznosci .Oszukiwania drugiego czlowieka .Nie ,i nie jestem wierzaca .Cos to zmienia ? Nic .Zasady zawsze sa takie same .Nie oszukujemy innych .I nie ma ,ze to 21 wiek .Ty hmmmm zasad zadnych nie masz przynajmniej w zyciu prywatnym .Perfidnie oszukujesz meza i szukasz wsparcia takich samych jak ty kobiet . Mam nadzieje ze twoj maz juz znalazl sobie kochanke .Bedziecie sie wspieraly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach
Książkowo ta cała umre odpowiedziała. Wszyscy ludzie, dla niej, którzy brzydzą się kłamstwem i ludzką krzywdą są moherowymi beretami. A skąd ty wsiuro wiesz jakiego jestem wyznania? Na buddystkę też powiesz, że moherowy beret? I tylko dlatego, że twoja cipa ci bogiem. To, że ty jesteś tylko zwierzęciem, bez duszy i uzuć wyższych, nie oznacza,że reszta świata kieruje się tylko instynktamii. A twój szyderczy prześmiew z wierzących, świadczy tylko o twej płytkości i dlatego nie można cię nazwać kobietą, a jedynie suką, bo człowiekiem nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogustach i
twałpon to by była para. od razu czuć że nadają na tych samych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×