Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...umre...

tesknie za kochankiem..

Polecane posty

ojej,ale takich jak ja,jest bardzo wiele na caffe,wiec w czym problem? czyzbym byla wyjatkiem? twalpo gdzie jestes? znowu w kiblu? czy zmieniles miejsce przesiadywania i teraz na kiblu?:D pozdarwiam wsiech,do jutra...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hmmmmm.
czyli kochanek olał hmmm vel umre :-) (biedaczka zapomniała że on ma żonę i z nią chodzi na spacery), dlatego jest taka wściekła, pogoniła niewinnego człowieka z domu i byłby naprawdę durny gdyby chciał wrocić do zdradliwej żonki :-p stanowczo zasługuje na kogoś lepszego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz się uczepią Twego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórki za błędy oczywiście Pan Twalpo, ale mi zapewniacie humor, dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talib
do .hmm. odpoczniecie od siebie, zatęsknicie, będzie dobrze, wydaje mi się, że na nowo się polubicie i pokochacie, tylko zacznijcie rozmawiać szczerze czego oczekujecie od siebie i co możecie sobie dać, nie zmarnujcie szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hmmmmmmmm widzisz jak sie mylisz! moj maz osobiscie podjal taka decyzje o wyprowadzce,nikt Go nie pogonil,sam stwierdzil,ze tak bedzie najlepiej dla nas! Byc moze zasluguje na kogos lepszego,nie twierdz,ze nie ale jestem dobrej mysli... a jesli chodzi o kochanka,nie jestem wsciekla,mam w nosie to,ze chodzi ze swoja niunia na jakies tam spacerki,wyjazdki.. niech robi co chce!ja mam go serdecznie dosc,nie chce na niego patrzec i nie dlatego,ze mam do niego pretensje o to,ze nie mamy kontaktu ale o to,ze tak bardzo zbalamucil mi glowe i o to,ze tak latwo mu wszystko przyszlo! kurwiarz nic wiecej,na dodatek okazal sie pijakiem,ktory nie trwoni od alkoholu jak widze i slysze! czekam tylko na to,az wsiadzie za kolko po piwku! i to nie bedzie zadna zemsta,poprostu o jest zabronione wszystkim,bez zadnego wyjatku! a jesli trafi akurat na moje godz pracy,to bedzie mial nie zaciekawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj durna kobieto. On nie chodzi ze swoją niunią tylko z ŻONĄ. Ty byłaś NIUNIĄ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak słodka chęć zemsty.... No proszę... Wychodzi prawdziwy charakterek ;-) A niedawno sama pisałaś, że alkohol jest twoim "przyjacielem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
Sorki, że mnie długo nie było, ale miałem zatwardzenie. Ale dziś już pooooszło ładnie: http://e-zslp.pl/userdata/gfx/d3e960e0b55054ec01f85cdb65954130.jpg Wiesz dlaczego piszę do ciebie z kibla? Bo jest tu duuużo goowna - choć nie tak dużo jak w twoim życiu. No i śmierdzi zarąbiszczo - choć nie tak qrewsko, jak to twoje. Więc to chyba dobre miejsce żeby udzielać się w tym wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twalpo pisz dalej Twoje wypowiedzi są takie mega kulturalne idź na kibel może Ci będzie lżej Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to jadą cały czas po Tobie jak po dzikiej świni, a Ty z uporem maniaka siedzisz tu jakbyś nie miała bądź miał nic innego do roboty co za idiotyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plany i tyle chyba ze Ci za to płaca, to zmienia postać rzeczy. Ha.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWAŁPON
Obie te wypowiedzi należą do .hmm..: "on ma czas dzisiaj do trzeciej na wyprowadzenie sie chociazby do rodzicow..." " moj maz osobiscie podjal taka decyzje o wyprowadzce,nikt Go nie pogonil," Już jej sie pieprzy we łbie od tego pieprzenia po krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogoniła męża, a mowi że sam sobie poszedł.... idiotyzm do potęgi ... A na żonę kochanka mówi niunia :-) To jakaś parodia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni
Wam każdy facet się znudzi prędzej czy później. Dlatego życzę wam jednego, aby spotkało was od nowego partnera dokładnie to, co wy daliście obecnemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne prawdy i tak jest najprawdziwsza prawda i jest gó..no prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak się kiedyś poczuje jak autorka jak będzie żyć z człowiekiem ktorego pokocha a on ją będzie zdradzał.... życzę jej tego samego uczczucia... zeby było sparwiedliwie...żeby poczuła to samo co jej mąż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego jej tak źle życzysz?? Autorka jest niszczęśliwa co widać i czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieszczesliwa bo kochanek już jej nie chce i mąż też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieszczesliwa bo kochanek już jej nie chce i mąż też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ skąd. To ona nie chce kochanka. A mąż ją chce, tylko ona nie jest jeszcze gotowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty? Ona ma forsy jak lodu - tatuś komendant, do roboty chodzi jak chce. Ona by mogła sąsiadom za lody płacić. Gdyby chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że kochanek jej nie chce :-D dlatego pisze o jego zonie "niunia" i dlatego chce się na nim zemścić :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nas nie zbije to wzmoci
Witam Cię hmmm i talib. U mnie jest źle, bardzo źle. Jego żona wydzwaniała płakała, opowiadała, że sobie coś zrobi bardzo się bałam, że tak będzie i poprosiłam go, żeby do niej wrócił, bo takiego ciężaru wiem, że nie udźwignęłabym. Oficjalnie to on niby wyprowadził się do rodziców nie do mnie, więc o mnie nic nie wie. Rzuciłam się w wir pracy, żeby o nim nie myśleć i nie tęsknić. Przyjaźnię się bardzo blisko z jego rodziną, wiedziałam kiedy wróci do Polski, specjalnie wyjechałam na ten czas nikomu absolutnie nie powiedziałam gdzie, żeby nie przyjechał. Wydzwaniał każdego dnia kilkanaście razy bolało strasznie. Odebrałam telefon jak już wiedziałam, że nie ma go w Polsce, powiedziałam mu, że już się z nim nie spotkam, że u mnie wszystko ok i, żeby nie dzwonił uszanował to. Starałam się zająć myśli wszystkim innym, żeby o nim nie myśleć. Udawało mi się to do ostatniej soboty. Śnił mi się w nocy z piątku na sobotę, śniło mi się, że ma problemy (nie opiszę jakie sen był tak bardzo realny) . Wstałam rano w sobotę i postanowiłam, że do niego zadzwonię, jednak chciałam to przedyskutować z bratem, bo wszystkich zawiadomiłam o mojej decyzji, że z nim definitywny koniec i czy powinnam w tej sytuacji zadzwonić. (Czułam podświadomie, że ma kłopoty). Brat przyjechał na kawę z samego rana moi bracia go bardzo lubią, chociaż sami widzą, że już dawno mogłabym ułożyć sobie życie, jednak to widać to czuć, że ja bardzo mocno go kocham, jestem szczęśliwa najbardziej przy nim i strasznie cierpię gdy go nie ma. Brat mi powiedział, żebym zadzwoniła. Wzięłam komórkę do ręki i jakież było zdziwienie moje, że mam jego nieodebrane połączenie jedno (w tym czasie brałam prysznic). Zadzwoniłam, on oddzwonił. Opowiedział mi o swoim problemie, z mojego snu!! Doradziłam mu co ma zrobić, powiedziałam mu, o zaistniałej sytuacji, że to mi się w nocy przyśniło i, że mam teraz brata u siebie, którego się właśnie radziłam, czy mam zadzwonić do Ciebie!! Jakby nie zadzwonił i tak bym zadzwoniła!! Nigdy w życiu nie byłam z nikim tak blisko jak z nim!! Możecie w to uwierzyć lub nie mnie się to przydarzyło!! Doradziłam mu najlepiej jak mogłam, sam powiedział, że da znać i zadzwoni, powiedziałam ok. Teraz tęsknię!! Była jego siostra u mnie wiem kiedy znowu będzie, już wykupiłam wczasy dla siebie i dzieci w tym terminie sama nie wiem co mam robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twałpon
Nasrać i tak chodzić!! Jedna łajdaczka już żre grochowiny z siennika. (.hmm..) Teraz kolej na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twałpon
Taki link dostałaś od tego twojego zdradzieckiego palanta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co nas nie zbije to wzmoci
mnie nie zdradza:P i nie jest palantem, on mnie kocha i ja jego, trudna miłość, nie powinna się nigdy wydarzyć, pełna bólu i cierpień, zrozumiałaś twałpo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×