Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pseudonim O

IDZIE WIOSNA !!!Jutro startuje z dietą, kto ma ochotę się przyłączyć?

Polecane posty

ja obecnie uzywam z avonu tego nowego z kawa i wyglad skory sie poprawil, ale tez nie wiem czy przede wszystkim dzięki peelingom z fusow. A ze mi sie konczy to szukam czegos sprawdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko można :-D ja uwielbiam jajecznicę z teflonu, jak się odpowiednio wcześnie ją zdejmie z patelni, to nawet nie czuć że "na sucho" :-) tylko panierowane produkty bez tłuszczu nie bardzo :-D No chyba że będziesz tylko odgrzewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z angel reprezentujemy lubelszczyznę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajecznice tez mozna jak najbardziej :) dziewczyny uciekam do wyrka :) kolorowych snów dziewczyny papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krakow to moje rodzinne miasto , cala podroz chyba 17 h jakos tak . Tutaj np moje kolezanki z roboty tak sie odchudzaja ze chodza na silke maja np po dwa karnety na rozne silownie pocwicza pol godziny a pozniej jazda na hamburgera hahahah i pozniej twierdza ze przeciez cwicza to hamburger im nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i....naszło mnie na jajecznicę! Angel coś Ty narobiła???? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie dziewczyny jak Was pytałam o perfumy? Znalazłam :-D Dziś wracając od kosmetyczki zaszłam do Rossmanna i wywąchałam moją kolejną miłość :-) Beyonce - Heat :-D Słodkie, może za słodkie na nadchodzące cieplejsze pory roku ale ja tam siedzę z nosem w nadgarstku :-D zapachy potrafią poprawić humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z okolic Lublina :) mnie to własnie w usa bawiło strasznie - hamburger w jednej ręce i diet coke w drugiej bo są na diecie przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my z little z lubelszczyzny elita hehe.Ja dokładnie Lublin także jakby ktoś był to zapraszam do mnie na kawę, albo wodę niegazowaną :D ojj już cicho z tą jajecznicą bo i ja mam ochotę :P cicho, nie było tematu Halinka - ale ta moja koleżanka kiedyś po siłce też mówi "chodźmy na kebaba" i poszłyśmy, kupiła takiego napakowanego bo ten bar z tego słynie i co tam haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś wcześniej pisała o rybie po grecku - też miałam ochotę :P co do zapachów to jak mam ochote na słodycze, to biorę czekoladę i ją wącham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D też często wącham coś jak zjeść nie moge, chipsy, cukierki ...eeehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Świdnik to bliziutko, także kiedyś jak zrobimy spotkanie forumowe to LBN bo tu nas najwięcej :P Dziewczyny ja bym nie mogła tak jak Wy - wąchać, jeszcze bardziej by mnie kusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, to Wy daleko ode mnie jesteście. ja mieszkam przy granicy z Niemcami, w lubuskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, czyli druzgocąca przewaga składu tego topa pochodzi z lubelszczyzny...a stąd wniosek płynie jeden - zjazd rodzinny robimy w naszym rejonie :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba przegapie ten zjazd ale jak cos to zrobcie fotki i wyslijcie mi ::))) Fit w jakim miescie bylas jesi mozna spytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro niestety mnie nie bedzie bo bede w pracy caly dzien i tam mam ograniczony dostep do niektorych stron;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halinka a ile razy w roku jesteś w PL? Wiecie co dziewczyny idę spać już,,, zresztą wkurza mnie ta kafe już bo posty się wyświetlają z jakimś opóźnieniem :( może jutro będzie lepiej. Do jutra, odezwę się rano co tam waga pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda halinka że Cie nie będzie, ja pewnie tylko do wieczora bo później raczej zajęta będę. no dobra lecę, paa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, no ja mam taką nadzieję. ale podobno nadzieja matką głupich. dziewczyny się zwijają, a ja tu zostanę zaraz sama, a spać mi się w ogóle nie chce jeszcze. :c ii Halinka, spokojnego dnia w pracy jutro. bez stresu ani nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×