Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość BeLlA 28*
moje dziecko chodzi do 1 klasy i ma 6 lat . I co z tego że jest starsze tak samo potrzebuje zabawy a i pomocy w nauce .chyba nawet więcej uwagi niż 2 latka potrzebuje starszak . ale tylko niedorozwój tu napisze że mając dziecko kobieta nie ma czasu sobie poczty czy forum przejrzeć . moje dziecko ma równiez ojca i ich rodziców, kolegów i czasami woli zabawe z samą kuzynką niż rodzicami. i skąd wiesz ile mam lat ;) NINKA napisz do mnie maila to porozmawiamy anabella758@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty bello
do garow zapyziala kuro domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczącą 20 na pewno
już nie Jesteś:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahahaha
sama do siebie pisac bedziesz? teraz kto jad CI zapuścił? mąż kochanek czy pan mietek spod monopolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 marca g:16:28 "Ps.Jak bys moje IP widział to zobaczył bys inny wazny szczegól który tu ominęłam palancie" 31 marca g:12:23 "ja mieszkam poza pl i u nas dzisiaj nie ma Wielkanocy" :D plączesz się coraz bardziej i przez to demaskujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu sie
wyklucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhota
ninka to JuliaRusel z tematu Kochanek /kochanka z internetu, wystarczy poczytac, podobny styl pisania , masa pytan i te usmieszki a prawda lezy po srodku ,zdradzila ,nie chce sie zdemaskowac to pieprzy jak naparzona xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jakicz czas temu czytalem podejrzenia ze to takze mg34, ale jest dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
ja się dziwię może powiesz że nie wierzysz iż nie mieszkam w Polsce ;) Jak najdalej od tego kraju z tak pojebanymi ludzmi jak ty .uwierz jesteś unikatem bo piszę również na obcojęzycznych forach i tam tego nie ma . NINKA raczej też nie przyzna sie do miejsca zamieszkania może mieszkać w pl a napisze że za granicą lub na odwrót .Raczej miasta swojego tutaj nie poda bo ktoś ją może zacząć kojarzyć .ja bym sie bała.no ale ty masz te swoje pojebane podejrzenia ;) musisz czuć się bardzo opuszczonym dzieckiem chłopczyku skoro na temacie dla dorosłych przesiadujesz tyle czasu na dodatek na kobiecym fourm Ninka jak widzisz od wczoraj już tu nie piszę pustaku więc po co dalej szukasz zaczepki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz, pisz moja droga, wszyscy czekamy z niecierpliwością :D Po zastanowieniu myślę że twój problem to nie kwestia sumienia, takie wulgarne utylitarnie traktujące życie lachony, przecież go nie mają... Ojciec dziecka z gang bangu nie zgadza się rasą lub kolorem skóry z twoim "partnerem" czy jak tam nazwać tego osła którego masz w domu, i za parę miesięcy może być problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie bella podpaska
glubi w wynurzeniach. przeczytaj kobieto ostatni twoj post i zastanow sie czy chcesz pisac pod ninka czy bella=podpaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie był gang bang, człowieku o ograniczonym umyśle - poczytaj co to gang bang i wtedy zabieraj głos. Gang bang (lub gangbang) rodzaj seksu grupowego, w którym jedna osoba niezależnie od płci odbywa jednocześnie bądź po kolei stosunki płciowe z co najmniej trzema partnerami, z których każdy ma kontakt seksualny tylko z tą jedną osobą. Odróżnia to gang bang od pozostałych form seksu grupowego. Nie należy gang bangu mylić z triolizmem, w którym biorą udział wyłącznie trzy osoby. W znaczeniu węższym mianem gang bangu określa się seks grupowy, w którym bierze udział jedna kobieta i co najmniej trzech mężczyzn. Kontakty seksualne jednego mężczyzny z co najmniej trzema kobietami na raz nazywane są czasem "odwróconym gang bangiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
ja się dziwię wydaje mi się że ty piszesz w tym temacie z różnych pomarańczowych nicków ;) a bynajmniej ostatnie wpisy z dzisiaj i wczoraj są Twoje ;) I nie piszę się "głubię"a tylko gubię tępaku jeden ;) uważasz że ja to NINKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie bella podpaska
ojjj faktycznie popelnilam blad. Piszesz ze jestes za granica, a wiec wchodz na tamtejsze fora a nie zawracaj dupe. I wyzywaj ludzi bo jakby na to nie patrzac to tez jestes polka, roznica tylko ta ze ciapatym dajesz. I jestem kobieta, a z tym kolesiem ja dziwie... nie mam nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde5243
czytam i nie moge uwierzyc w to ile wsrod biedniejszej warstwy spoleczenstwa jest tej patologii:) bella ninka jesli to nie trolle to naprawde, ubawilem sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy
patologia to w naszym rządzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srirek
Dlatego właśnie uważam, że baby trzeba pilnować. Albo się nie denerwować. ninka: posiadanie takiej płaksy za męża jest dla ciebie chyba dostatecznie dotkliwą karą. Nie dziwie się, że polki wolą brudnych bambusów, jak czytam o takich wracających mężach to aż wstyd mi, że mam kiełbasę i pisanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srirek
A jeśli chodzi o alimenciarzy, którzy unikają swoich obowiązków, to skąd wasze zdziwienie? Myślicie, że normalny (zdrowy na umyśle) facet chce sponsorować babsztyla, który zarzuca szparę jak jakąś pajęczynę? Przecież te pieniądze nie idą na dziecko, tylko na wasze używki i abonament premium na sex-bdsm-fotce. Oni kochają swoje dzieci i wolą im po prostu dawać pieniądze bez waszej wiedzy. Może zanim rozdacie swoje wątpliwej jakości odwłoki markowi i staszkowi na delegacji to ustawcie się dostatecznie, żeby potem przez całe dzieciństwo waszej pociechy nie być zwyczajnymi, prymitywnymi żebraczkami. No jak jakieś cyganki. Mój wewnętrzny Jeff po prostu wybucha, jak widzę te pokłady antylogiki od strony 30 wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
srirek pisałeś to będąc odurzony czy taki nienormalny jesteś ? Facet zrobi dziewczynie dziecko a pózniej nie płaci alimentów bo uważa ją za puszczalską :-O W takim razie ty jesteś takim samym puszczalskim idioto . Zrozum wy faceci tym się bronicie, nazwiecie dziewczynę dziwką i sumienie uspokojone.A że sam ja obracałeś to sie nie liczy bo wy jesteście przecież porządni chłopcy którym tylko się chce zaruchać a dziewczyna to koorewka . Tylko, że co winne dziecko ?Wystarczy zrobić badania dna i jzu jeden z drugim wie czy został ojcem czy nie .BYDŁO A pózniej taki bydlak się dziwi, że go kochana kobieta zdradziła ;) I dobrze zrobiła ;) Ja męża zdradziłam ale to ty jesteś kurwiarzem zapamiętaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia babo powyzej
chwalisz sie czy zalisz? zaloz sobie swoj watek pt" moj maz mnie przygarnal" i na niego wypiertalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia babo powyzej
zeby nie bylo , nie jestem facetem. Twoje posty nic tu nie wnosza, poza pojawieniem sie nowych oburzonych osobnikow. Idz pogadaj o swojej sytuacji z mezem a nie tu. Tak btw nikogo to nie interesuje czy sie puscilas czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Święta, Ninko?
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam tu tylko na początku, ktoś może streścić, co się dalej stało? Czy autorka przyznała się i jeśli tak, to jaka była reakcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hernyk
Zaslugujesz to co najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
głupia babo powyżej ani się nie chwalę ani nie żalę głupia babo :P Womaninthefog NINKA przyznała się mężowi a ten się wyprowadził z domu .Święta już spędzają razem .Podałam jej swój mail i czekam , że się odezwie bo tutaj wątpię eż napisze .jestem ciekawa co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia-Liza
ok. pisz co u niej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaasd
"PRZYZNAŁĄa" to słowo znacznie na wyrost. powiedziałą że zdradziła i zataiłą że byłą to orgia na wszelkie możliwe spodoby z dwoma facetami, któzy robili z nią rzeczy o których mąż może pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaasd
więc nie przyklaskujmy jej bo nadal robi go w huja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×