Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość Anastazja_28
Ciekawa jestem twojej rozmowy z X. Ciekawe co ma tobie do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
babo jedna i nie pieprz.. klamstwa zasluguja na pogarde tak jak zaklamana autorka.. tutaj pisał koles ktory ja walil na tym seksie grupowym tylko ona tego nie przyzna nie ujawnila tez wszystkiego jak wygladal ten seks grupowy nie przyznala sie do wielu rzeczy wiem bo pisalam z tamtym kolesiem wiem jak autorka ma na imie ile lat i wiele szczegołow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ja to na sumieniu
nie mam akurat że dałam się wygrzmocić na raz dwóm Panom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /baletnica/
A ja tam akurat zazdroszczę jej tego seksu, tyle tylko, że nie przyznałabym się mężowi tylko powtarzała go od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
/baletnica/ bo jesteś tanią zakłamaną szmata ;) idź do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babo jedna hahahha , prosze poczytac tematy jakie sie przewijaja i nie zauważyłam zeby facet był potępiany ,moze z małymi wyjątkami. Fakt ze mężczyzni sie nie rozpisuja i nie wchodzą w szczególy , co zrobiła Ninka i teraz dostaje się jej po tylku. I nie chodzi o to , ze ją bronię , a staram się zrozumieć . X Ninka to co pisze autorka * powinno Ci dać do myślenia... Podejrzewam ze się pogubiłaś, z początku nie pisałaś wszystkiego zgodnie z prawdą , a teraz broniąc swoich racji ,wiele faktów wychodzi na wierzch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymam twoją żone w delegacji
pozdrawiam wszystkie mężatki z delegacji. Faceci nie macie pojęcia jakimi szmatami potrafią być wasze żonki i matki waszych dzieci... To co z nimi robimy to wy możecie pomarzyć... ta całą ninka prosty przykład... Jak całujecie je w usta po powrocie pewnie jeszcze czujecie zapach mojego kutasa... A może po prostu jesteście tak słabi w te klocki że same wchodzą na nas?? najbardziej ze swojej pracy kocham delegacje... Przemyślcie to rogacze... Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /baletnica/
spodobało mi się to i tyle a że mąż jest kiepski w łóżku i woli siedzieć w kapciach, z puszką piwa przed tv zamiast z żoną w łóżku to nie moja wina tylko jego - sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiet dziewczyny matki
Mając syna i córke wolały byście aby to syn miał taki eksces i posuwał z kolegą chętna panne ( w tym przypadku łatwą mężatkę) czy może aby to wasza córka mająca niby poukładane życie, męża i córkę była przejebana jak tania kórwa przez dwóch kolesi jak ta cała ninka... Prosze o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
Żyleta nie dziewczyna Gratulacje skoro budujesz swoją opinie na podstawie kilku wypowiedzi jakichś zboków z forum :D:D:D nie interesuja mnie inne takie tematy, dajecie robić z siebie debili wasza sprawa :D Autorka ma bękę z tych waszych rad i maili ^^ jak można być tak pustym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno ,poczytaj wszystkie posty i wyciągnij wnioski . Potrzebny jest Ci dobry kop ,zebyś zaczęła myśleć nie o sobie, a o swojej rodzinie . Teraz myśle ze zle zrobiłaś nie mówiac wszystkiego mężowi . Zobacz sama , zacznie pytac o szczgóly i będzie dla niego następny szok . A tak by od razu sobie wszystko przemyślał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
wole mieć syna niż córkę dziwkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
Jak moze powiedzieć wszystko mezowi jak bylo skoro nawet wam nie napisala, mysl komu bys wolala opowiedziec wszystko komus kogo nie znasz i nie wzruszy cie jego wyzywanie ciebie od szmat itd czy mezowi.. maz da jej w pysk a ty nie jeszcze znajdzie sie kilka idiotek zazdrosnych o taki seks grupowy :D:D i ma polewke jak byk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile mąż
jest na tyle ważny aby znać prawdę w co wąpie... dlatego zdrad się nie wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten temat to chyba ściema
nie można być przecież tak głupim i zakłamanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
gdyby mąż i ojciec jej dziecka był dla niej ważny naprawdę by go kochała nie zdradziłaby.... on jest tylko od utrzymywania jej, dziecka zapewnienia bytu i danych w papierach by nie było napisane " ojciec nieznany"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otrzymałby oklasków Ta jasne . My zycia nie znamy i nie wiemy jak traktuje sie niewiernych facetów a jak kobiety .. A jesli ty uważasz wszystkie osoby tu wypowiadające się za "zboków" to w takim razie co takiego tu robisz? To "jak było" ze szczególami napisałam 2 osobom . Tu miałam pisac jak dokładnie przebiegał seks ? I jakich doczekałabym sie odpowiedzi ? Zresztą zakładając ten temat chodziło mi przede wszystkim na blizszym poznaniu sie z ludzmi poprzez maile by popisać kulturalnie na ważny dla mnie temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyjenyjeny
seks grupowy każdy wie jak wygląda, czeorokąt tez jak to napisalas, na pewno mialas dwa kutasy w sobie... a może zaprzeczysz? na pewno robilas dwom kolesim laskę... co może też nie... weź juz przestan robić pośmiewisko nie piszesz z gimbusami. przeciez widać ze podobało ci sie to... moze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyjenyjeny
i to nie wy zamieniliscie się partnerami tylko oni wami... ale maja ci goscie polewke z waszych mezow... wydymac im kobiety w taki sposób ahahahhahahahahahahahha pozazdroscic kolegom z delegacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyjenyjeny
Napisalas kilka stron wczesniej ze maz juz raz spal w domu... zakladam ze bycmoze sie kochaliscie. Ciekawe czy patrzyl na ciebie jak na ukcochana zone czy jak na tania dziwke któa moze miec kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /baletnica/
Myślę, że każda kobieta chciałaby spróbować seksu z dwoma facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
ninKA ^-^ nie obchodzi mnie inny temat ani jakby traktowali faceta :) tylko zbok by przytakiwał jaka ty jesteś pusta, tak tak.. napisałeś jak było dwóm osobom tak jam męzowi całą prawde powiedziałaś nie bądż śmieszna a nawet żałosna.. i nie odwracaj uwagi od siebie źle interpretujac moje wypowiedzi :) robisz z siebie szczera niewinna ofiarę a nie jesteś nią ofiarą jest twój mąż i twoje dziecko :) gdyby chodzilo o faceta tez mialabym takie zdanie na ten temat :P nie rob z tych ludzi idiotów juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
jenyjenyjeny ciekawe co byś zrobił na miejscu jej męża i czy byłoby ci tak wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otrzymalby oklaskow
ofiarę błędu niby popełnionego nieświadomie * co jest wielką ściemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony men
trochę alkoholu i każda się rozdziawia do rżnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyjenyjeny
dał sobie z nią spokój... a ha i jej mąz huj wie.... a na pewno nie do te miala da kutasy w sobie na raz w tym czworokącie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyjenyjeny
bo miałąś ninko czyż nie??/ starałaś się chociaż żeby tym gościom było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tak ciskacie. W życiu różnie bywa. Często dzieje się coś czego nie zaplanowaliśmy, czego nie chcieliśmy albo chcieliśmy przez chwilę a potem żałowaliśmy. Sprawy wymykają się niekiedy spod kontroli, alkohol, emocje. Liczy się całokształt a nie jeden epizod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie ze jakas latawica
jebana ocenia swoja miara kazdego faceta w tym pewnie swojego :). Kobiety nawet wobec kobiet potrafia byc zaklamanymi sukami :( nie kazdy facet zdradzi glupia autorko sa pary dla ktorych partner cos znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×