Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość pycz
Czytam ze facet krory ma 37 lat to stary pryk, ale czy nie przypadkiem 37letni facet ma wiecej mozliwosci na zwiazek od kobiety po 27 roku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormoran drogi
Śledzimy nową historię i trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pendzior "moja historia już się zakończyła. Teraz pisze się nowa.." w której będzie juz nowa miłość mam rozumieć? "Dziecka do tego nie mieszajmy..." Chyba żartujesz ..w jakim sensie ? Żonę możesz sobie wymienić ale dziecka przecież nie ! Ono już zawsze będzie -powinno być -w Twoim życiu! Niezależnie czy będziesz z Julią czy Basią.....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matarena
ty też Ninka zacznij się rozglądać za innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaruj sobie ten bełkot .Jakby mi zależało na podbijaniu wątku to bym tu pisała o wszystkim ale nie mam najmniejszej ochoty bowiem , że odzew byłby tylko od "kogoś" twojego pokroju . Jeśli posiadasz zaczerniony nick to nawet odwagi nie masz by z niego tu napisać trollu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tłumacz tu babie...
żeby nie karmiła troli a ta uparła się żeby wdawać się w pyskówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie obchodzę twoje
Problemy trollico pogódź się z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korbanel
dajesz radę Ninka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zachował się
ninka, a gdy przychodzi do ciebie to wogole sie oddzywa? swieta spedzi z mala? moj w swieta wyjezdza i dzieci zostaja ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ninki
Skoro tak się odsunął od ciebie to widocznie nie kochał cię mocno. Czasami lepiej, że coś się zepsuje wcześniej niż później bo zawsze jest wtedy więcej czasu by zacząć coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#nikogo nie obchodzą twoje# chyba jednak ciebie obchodzą skoro tu wchodzisz .. #mój mąż zachował się# od wczoraj nasze relacje trochę się zmieniły .Po powrocie z pracy zastalam go w domu bo chciał porozmawiać o świętach..uzgodniliśmy , że Wielkanoc spędzimy razem tak jak planowaliśmy .Dla dobra córki.. A tak to wczesniej rozmawialismy tylko o dziecku. Raz powiedział, że tęskni i tyle. Minioną noc spędził w domu ... A Twój dlaczego nie chce spędzić świąt chociaż z dziećmi ? Jesteście po rozwodzie ? słodka słowianka mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pezet+
skoro zostaje na noc to może w końcu się przełamie i może nawet seks będzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że odpuściłam kikla ostanich stron, bo straszna pyskówka się zrobiła. Autorko jesli możesz odpowiedz mi na pytania, czy powiedziałaś mezowi, a jesli tak to jak zareagował na prawdę ? Ja mam za sobą o tyle podobne doświadczenie, że "skorzystaliśmy" z takiego seksu wspólnie z mężem. Nie miało to nic wspólnego ze zdradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [malkontent]
Jak ja nie nawidzę takich pieprzonych debili, tórzy mając wszystko napisane pytają się o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zachował się
Ninka- im wiecej czasu uplywa tym bardziej przyzwyczaja sie do sytuacji ze juz nie jestesmy rodzina,z czasem juz pewnie dzieci stana mu sie obce. Wyjezdza na swieta. o ile sie nie myle to z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zachował się
ninkA- u ciebie to sprawa swieza, ale az mi sie w glowie nie miesci ze mowil ci ze teskni. hmm niedowiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MORDA ow(ow)
NINA NIE SCIEMNAIJ TY SZMATO JEDNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serpentynka.,.
To jak wbijanie ofnoli z dziadkiem na działce niby męskie zajęcie ale wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#mój mąz zachował się # po dwóch tygodniach od wyprowadzki powiedział mi , że tęskni... a dlaczego to dla Ciebie takie nieprawdopodobne ? Ja wcześniej pisałam , że widzę po mężu tęsknotę do ktorej sie przyznał ... Zreszta Wielkanoc tez razem spędzimy więc może zamierza mi wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#mój mąz zachował się # po dwóch tygodniach od wyprowadzki powiedział mi , że tęskni... a dlaczego to dla Ciebie takie nieprawdopodobne ? Ja wcześniej pisałam , że widzę po mężu tęsknotę do ktorej sie przyznał ... Zreszta Wielkanoc tez razem spędzimy więc może zamierza mi wybaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki , widzę ze mimo tego co zrobiłaś jesteś wartościowym człowiekiem ,przynajmniej tak mi sie wydaje i mam nadzieje ze wiecej nie popełnisz tego błędu. Jak wróci na świeta , bedzie chciał rozmowy i to szczerej nie boisz sie tego? Roznie może sie taka rozmowa potoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż zachował się
nieprawdopodobne, bo sytuacje ktore znam , to wszyscy uniesli sie honorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja , a ja uwazam
ze autorka niezle fantazjuje. Gdyby taka sytucja miala miesjce, to "na pewno" by przychodzil i tesknil . Bujdy na resorach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#mój mąz zachował się # a ja wlaśnie znam historie gdzie mężowie wybaczyli swoim żonom więc ? Jeden przypadek to nawet taki gdzie zona zdradzała męża przez rok i zaszła z kochankiem w ciążę. Mąż wybaczył i wychowuje to dziecko . Więc nie pisz , że wszyscy unoszą się honorem bo nie znasz wszystkich i tego nie wiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyleta nie dziewczyna ja wlaśnie nie chciałabym żeby mąż wrócił tylko dla dobra dziecka ..Bo jak mi jedna osoba pisze w mailach to wtedy małżeństwo jest fikcją ..I zna to z własnego doswiadczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyleta nie dziewczyna to zalezy jaka to będzie szczera rozmowa i co będzie pytał . Juz zadawał pytania ale nie były one "trudne"...Piszę z ludzmi maile i jedni twierdzą, że mąż pewnie będzie pytał sie o każdy detal a inni mówią, że faceci nie chcą wiedzieć duzo...Wiadomo, że piszą to co sami przeżyli a przecież nikt mi na 100% nie powie jak będzie w naszym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×