Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

modernbarossa moje szczere gratulacje! :* może jak wszystkie starające się dopiszą dopiszemy osoby, którym się udało, tydzień ciąży i w którym cyklu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
zapomnialam nicka w poniedzialek czeka mnie potwierdzenie u ginekologa wiec trzymajcie kciuki zeby bylo okej : ) A w sobote robilam tescik i wyszly wyrazne dwie kreseczki wiec nie sadze by test sie pomylil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ........Nick ..............Wiek.....ostatnia@ ...cykl starań.....woj.........następna@ zapomniałam nicka......20.........22.01..........4...........dolnośląs kie...... ? MAMUSIE .....Nick...............wiek.......tydz.ciąży.......za którym razem.....woj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
STARACZKI ........Nick ..............Wiek.....ostatnia@ ...cykl starań.....woj.........następna@ zapomniałam nicka......20.........22.01..........4...........dolnośląs kie...... ? MAMUSIE .....Nick...............wiek.......tydz.ciąży.......za którym razem.....woj modernbarossa.....22........... 8 ? ............... 38.......................malopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
obys miala racje :) do pozniej : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tabelka fajny pomysł. Ale ja nie mogę wkleić bo pisze z tel. Może ktoś mnie wpisze? Nick Antosiaaa8 wiek 26 ostatnia @ 6 luty cykl starań 7 woj. kuj.-pom. Następna @ powinna być 5 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tabelka fajny pomysł. Ale ja nie mogę wkleić bo pisze z tel. Może ktoś mnie wpisze? Nick Antosiaaa8 wiek 26 ostatnia @ 6 luty cykl starań 7 woj. kuj.-pom. Następna @ powinna być 5 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
CudnaOla wieczorem odszukam ci ten wtek i wkleje, bo teraz wpadam na chwilk i nie mam aza bardzo czasu buszować, ale tak od siebie to myśle że rob jak lekarz prowadzący każe, oni jednak mają doświadczenie i jakąś wiedze, chociaż różnie bywa a jak staraczki, dziewczyny kto teraz będzie robił test w najbliższych dniach? dziewczyny z dzidziusiami napiszcie coś jak się czujecie i o waszych objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ........Nick ..............Wiek.....ostatnia@ ...cykl starań.....woj.........następna@ zapomniałam nicka......20.........22.01..........4...........dolnośląs kie...... Antosia......26....06.02.....7.....kujawsko-pomorskie.............06.03 MAMUSIE .....Nick...............wiek.......tydz.ciąży.......za którym razem.....woj modernbarossa.....22........... 8 ? ............... 38.......................malopolska naukowa-sowa...........29.............8..........5...........łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! fajnie ze topik sie rozwija :) witam wszystkie nowe dziewczynki!!! no to i ja sie dopisze do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ........Nick ..............Wiek.....ostatnia@ ...cykl starań.....woj.........następna@ zapomniałam nicka......20.........22.01..........4...........dolnośląs kie...... Antosia......26............06.02..........7.........kujawsko-pomorskie.... .........06.03 Brava.......30........27.02...........1..........slaskie........29.03 MAMUSIE .....Nick...............wiek.......tydz.ciąży.......za którym razem.....woj modernbarossa.....22........... 8 ? ............... 38.......................malopolska naukowa-sowa...........29.............8..........5....... ....łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie zycze nam wszyetkich spelninie marzen z okazji naszego swieta!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggb
Nie chce mi sie czytac, o czym piszecie. Wydaje mi sie, ze taki watek, to bardziej na erotyczny, ewentualnie po sukcesie na ciazowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrte
ja pierdziele wy jakies chore jestescie. naprawde ciaza wam padla na mozgi? tabelki? moze jeszcze zrobcie tabelke z opisem sluzu temperatury i huj wie czego jeszcze? chcecie byc w ciazy to idzcie sie bzykac a nie pitolicie na forum o jakis pierdolach. a potem sie dziwicie ze mezowie was zoistawiaja. jak jeszcze w ciazy nie jestescie a juz wam odjebalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Cześć Dziewczyny :) jakiś czas nie zaglądałam a tu widzę że tyle nowych dziewczyn, gdzie dopiero topic został założony. W następnym tygodniu będę miał dni płodne więc starania będą "zwiększone" :) W tych Naszych staraniach, pragnieniach bycia Mamą nie zapomnijmy o Nas samych, Naszych partnerach, mężach. Idzie wiosna, będzie można częściej iść na spacer, może jakaś mała wycieczka, za niedługo rower. Żeby cały czas nie myśleć o dniach płodnych, zapisałam się na jogę, wzięłam parę dni urlopu żeby trochę odpocząć, zrelaksować się, zrobić coś dla siebie :) W Naszym dniu życzę Wam żeby w tej "szarej" codzienności nie zapomnieć o swojej kobiecości i oczywiście żeby były upragnione dwie kreseczki ale przede wszystkim żebyście podeszły to tego tematu z uśmiechem, luzem, spontanicznością. To na pewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, ładne i miłe słowa, od razu lepiej się poczułam. Masz rację w 100%, bo choć nie jest łatwo to trzeba jakoś żyć i cieszyć się tym co się ma. Ja czekam na mężusia aż wróci z pracy żeby spędzić z nim miły wieczór i jeszcze milszą nockę :-D Wszystkim życzę dziś duuużo przytulania ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam nicka, bardzo mi przykro :-(:-( ja też tak mam... Teraz czekam na @ ale jak narazie nie przychodzi... Może idź do gina, da Ci luteine i Ci się wyregulują cykle. Ja tak zrobiłam kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Antosiaaa8 - ja tez czekam na męża z Jego ulubionymi żeberkami na ostro, które właśnie duszą się w bardzo ostrym sosie w piekarniku xxx zapomniałam nicka - głowa do góry, nie teraz to później, grunt to nie nakręcanie się, jeszcze będziesz miała dość pieluch z niespodzianką :) i nocnego wstawania. Wszystko przed Tobą, a na razie korzystaj z wolności :) póki jeszcze możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
STARACZKI ........Nick ..............Wiek.....ostatnia@ ...cykl starań.....woj.........następna@ zapomniałam nicka......20.........22.01..........4...........dolnośląs kie...... Antosia......26............06.02..........7.........kujaw sko-pomorskie.... .........06.03 Brava.......30........27.02...........1..........slaskie. .......29.03 Nadzieja 81.....32....26.02...........3..........małopolskie..............................29.03. MAMUSIE .....Nick...............wiek.......tydz.ciąży.......za którym razem.....woj modernbarossa.....22........... 8 ? ............... 38.......................malopolska naukowa-sowa...........29.............8..........5....... ....łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciał się dopisać do tabelki, ale cos mi się rozjezdza ... x aguska będę wdzieczna za ten link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick ..............Wiek.....ostatnia@ ...cykl starań.....woj.........następna@ zapomniałam nicka......20.........22.01..........4...........dolnośląs kie...... Antosia......26............06.02..........7.........kujaw sko-pomorskie.... .........06.03 Brava.......30........27.02...........1..........slaskie. .......29.03 Nadzieja 81.....32....26.02...........3..........małopolskie........ ......................29.03. CudnaOla .....28....05.02...........15..........wielkopolskie........ ......................09.03. MAMUSIE .....Nick...............wiek.......tydz.ciąży.......za którym razem.....woj modernbarossa.....22........... 8 ? ............... 38.......................malopolska naukowa-sowa...........29.............8..........5....... ....łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa - łączę się z Tobą w bólu złego samopoczucia ;p mi udało się przetrzymać popołudniowe spanie i cały czas siedzę i się uczę, mam już powoli dość, ale jeszcze 16 dni i upragniony odpoczynek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie czy mogę się do was dołączyć ? może powiem coś o sobie mam 23 lata w styczniu miałam zabieg łyżeczkowania ciąża obumarła aktualnie jestem po pierwszej miesiączce od zabiegu i jak nie poprzesuwały mi się cykle to kolejną @ mam dostać około 20 marca i po tej miesiączce mam zamiar zacząć się starać o ile lekarz wyrazi zgodę :) bardzo na to liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa dzięki za przyjęcie teraz już wiem że nie warto sobie niczego wkręcać do głowy bo to tylko pogarsza sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarna! Współczuję Ci tak strasznego przeżycia :-( ja mam małego doła, jakoś mi smutno. Boję się, ze nigdy nie będzie mi dane być mamą... Wiem, że powinnam myśleć pozytywnie, ale jakoś samo mnie to dopada :-( na domiar złego pojawiło się pomarańczowe plamienie :-( pewnie to @ i się do jutra rozkręci :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, bardzo Ci wspolczuje...ja miałam taki sam zabieg 23.12 i wiem co przezywasz ... wiadomo co u Ciebie było przyczyna? pozdrawiam i sciskam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×