Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

heja dziewczynki!!! pije ktoras kawke, bo u mnie wlasnie woda sie gotuje :) pogoda piekna, wiosna juz tuz tuz - i odrazu czlowiek mysli bardziej pozytywnie!!! dili i antosia-fajnie ze juz testujecie w piatek, ja dopiero w wielkanoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :D Co u Was ? JAk samopoczuice ? U mnie cudowne :D Czuje sie w miare okej, ale to chyba sprawka pogody jak patrze przez okno to az sie chce zyc xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zaczyna mnie boleć brzuch, podobnie, ale tak jakoś inaczej niż na okres i się martwię że znienawidzona @ się pojawi :-( test i tak kupię, bo nie wytrzymam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antosiaa-kiedy masz termin okresu? mam nadzieje ze to nie pobolewania na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
trzymamy kciuki Antosia zeby to nie byly pobolewania na @ tylko zwiazane z czyms innym - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Oj teskno mi za Wami dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart0
ja test dopiero za tydzien w piątek, ale sie już przestałam nastawiać po tylu miesiącach starań. Dziś wzięłam pierwszy duphaston, bolą mnie piersi i to pewnie po nim, a nie z powodu ciąży. Zero optymizmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam termin @ i się trochę martwię, ale zawsze to bardzo mnie boli brzuch na kilka dni przed a w dzień @ to poprostu umieram z bólu, a teraz nic, tylko lekkie skurcze i to bardzo rzadko. Modlę się, żeby się udało :-) dziękuję Wam Kochane za wsparcie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to jak Wam mija wieczór? Ja czekam na męża aż wróci z garażu i się trochę nudzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
dzien dobry dziewczyny :) Jak mija poranek ? U mnie nie ciekawie , gorzej sie czuje , mdlosci sie nasiliy od wczorajszego popolodnia , i o dziwo dostalam takich strasznych na sam zapach cebuli :D A jakie Wasze samopoczucia ? Antosiaa ja jestem dobrej mysli ze wlasnie nie udalo , Mart0 ja po trzech latach zwatpilam i jednak wtedy dopiero sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie super poranek, piękna pogoda. Właśnie będę jeść śniadanko :-) znów żadnych objawów, brzuszek nie boli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modernbarossa współczuję Ci tych mdłości, ale musisz jakoś wytrzymać :-( moja bratowa w obydwu ciążąch wymiotowała do 5 miesiąca i to kilka razy dziennie... Dla dzidziusia wszystko się zniesie :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Antosiaa , wiesz w sumie dobrze ze jakies objawy sa bo tak to bym nie wierzyla ze te dwie kreseczki wypelzly xd Odrzucilo mnie dzisiaj od herbaty zwyklej ktora wprost uwielbiam i moj organizm normalnie reaguje tylko namietowa wiec jestem poki co na nia skazana , ale warto warto :) Badz dobrej mysli kochana : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa mama
Czesc dziewczynki:) dzieki takim osobom jak wy pokochalam moja coreczke ktora jest w brzuszku:)mam juz coreczke 14 konczy dwa latka w listopadzie okazalo sie,ze znow jestem w ciazy bylam zalamana.mieszkam w uk tutaj bez problemu usuwaja ciaze rozmawialam z lekarzem powiedzialam szczerze,ze to byl wypadek przy pracy ze ja nie chcialam jeszcze drugiego dziecka.Moj maz przeszczesiiwy az sie poplakal jak zrobilam test.Nigdy bym nie usunela wyrzuty sumienia by mnie zameczyly tylko chyba potrzebowalam czasu zeby z tym ochlonac.Kiedys do mojej mamy przez telefon powiedzialam,ze chyba Bog mnie pokaral ta ciaza.Mama na mnie naskoczyla i mowi dziecko co Ty gadasz niektorzy placza placa ogromne pieniadze zeby miec dziecko a Ty tak grzeszysz.Moj maz bardzo pragnol drugigo dziecka chyba wyliczyl mi dni plodne i zalatwil mnie:)Nie kochalam tego dziecka czulam jakby we mnie bylo cialo obce ale od pewnego czasu to sie zmienilo juz robie zakupy piekne sukieneczki kocyki itd bardzo duzo mam po starszej coreczce.Musialam sie wygadac bo mam wyrzuty,ze tak myslalam o mojej coreczce.Trzymam za was kciuki za wasze przyszle anioleczki.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowa mama, chyba każda z nas oddałaby wszystko, żeby być na Twoim miejscu. Cieszę się, że pokonałaś swoją niechęć do córeczki i zaczęłaś ją kochać i się nią cieszyć... Często jest mi przykro gdy słyszę, że niektóre matki nie chcą dzieci, a zachodzą w ciążę i ja usuwają. Nie oceniam ich, ale trochę to niesprawiedliwe, bo jest mnóstwo kobiet które bardzo pragną dziecka, a nie mogą go mieć :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) Nareszczei chwila spokoju , zeszlo mi troche z sprzataniem bo strasznie szybko sie mecze . Anonimowa mama witaj wsrod nas , kazda z nas zazdrosci Ci szczescia mienia takiego amlenstwa , nie kazda ma takie szczescie , choc ja u siebie nie moge narzekac . Antosia , ja tez nie pracujaca ale jakos tak mi zlecialo , w poniedzialek mam wizyte i az sie normalnie boje troche , ale mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrzew . A jak sie czujesz wogole Antosiaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modernbarossa nie martw się, napewno wszystko będzie dobrze :-) ja niestety nie wytrzymałam i przed chwilą zrobiłam test- oczywiście 1 kreska :-( a czuje się dobrze, w ogóle nic nie mnie boli i żadnych objawów jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
jak ci sie @ ni pojawi tak z tydzien czy dwa to i tak powtorz test . Ja tam nie wierze w te co wykrywaja w dniu miesiaczki , jakies takie niemozliwe mi sie wydaje to troche ale lekarzem nie jestm i nie az tak nie znam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naukowasowa
Hej dziewczyny, może ja już po staraniach, bo 15 stycznia miałam ostatnią miesiączkę i potwierdziła mi się ciąża dwa dni po spodziewanej miesiączce, ale będę Was wspierać, z mężem staraliśmy się o dziecko pół roku, ale po drodze wyszło, że ma złą morfologie plemników, czyli miał tylko jeden procent prawidłowych plemników zdolnych do zapłodnienia,a norma jest powyżej 4% i co, androlog, leczenie i pomogło. Więc wierzcie mi, Nas straszyli, że Nasze starania potrwają ok 1,5 roku,a tu bach. Fakt, że czuję się jakbym miała ciągłą grypę jelitową, ale daję radę, raz lepiej raz gorzej. Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
NAukowasowa , mam podobnie jak ty . W sumie nie wymotuje ani nic tylkko ciagle te mdlosci cokolwiek bym nie zjadla tak naprawde . Dwie kreseczki ujrzalam tryz tygodnie po spodziewanym @ ale teraz czeka mnie potwierdzenie u lekarza . Wizyte mam na poniedzialek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a zanim zrobiłyście test to czułyście, że jesteście w ciąży? Bo podobno niektóre kobiety to czują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc wszytskim :) Antosiaa ja zanim zrobilam test kompletnie nic nie czulam i teraz tez w sumie gdyby nie niektore dolegliwoscie to bym nie wierzyla ze sa dwie krechy :D A jak u Ciebie jakies przeczucia masz ? Mnie zaniepokoil powaznie brak tak dlugo @ i dlatego zrobilam test , ale przeczuc nie mialam zadnych . CO u Was wogole ? Mamy kolejny piekny sloneczny poranek ;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja nie mam żadnych przeczuc :-( ale skoro test był negatywny to pewnie dostanę @ chociaż zawsze kilka dni przed to mnie boli brzuch, piersi i kręgosłup, a teraz nic... No i mam regularny okres, kiedyś tylko spóźnił mi się 10 dni i brałam luteine. Jak nie dostanę jeszcze z tydzień to zrobię test i pójdę do gina bo może coś nie tak... A dzionek dziś rzeczywiście piękny :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
przeczucia nie zawsze sa ja nie mialam kompletnie ale to o niczym przeciez nie swiadczy . Masz racje jak do tygdodnia ci nie przyjdzie czy dwoch idz moze jakies zaburzenia masz hormonalne czy cos . I powiesz przy okazjii lekaarzowi ze staracie sie o malenstwo i nie wychodzi , moze zleci badania jakies : 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin wie, że się staramy, ale mówił, że trzeba dać sobie przynajmniej rok czasu, a my 7 miesięcy... Jak mnie bada to mówi, że wszystko w porządku, ale bez szerszych badań to może nic nie wykryć... Problemem może też być to, że ja za bardzo pragnę dziecka. Staram się tyle o tym nie myśleć, ale to nie jest łatwe gdy wokół same dzieci :-( jestem tylko fajna ciocia, a nie mamą :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Antosia kazda z nas ma ten dylemat , jestesmy wspanialymi ciociami ,opiekujemy sie dziecmi znajomych , rodzenstwa czy kuzynami ale same nie mozemy jak narazie doswiadczyc uroku bycia matka . Ale jesli naorawde ci nie przyjdzie moze bedzie warto szecrzej sie zbadac ? Slyszalam o wielu takich przypadkach ze stan zdrowia kobiety i mezczyzny byl tragiczny ale poddali sie leczeniu oczywiscie na poczatek wylacznie farmakologicznemu i po kilku iesiacach chyba trzech czy czterech kobieta zaszla w ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny!!! Antosia-jak masz regularne cykle to jak zrobilas test przed terminem @ to bedzie negatywny! ja w pierwszej ciazy robilam dzien po terminie @ i wyszedl pozytwyny (bardzo slaba kreska) co do objawów to nie mialam zadnych do okolo 6 tygodnia kiedy to zaczely sie mdlosci! gdyby nie pozytywny test i brak @ nie wiedzialabym ze jestem w ciazy. modernbarossa wspolczuje ci mdlosci. mnie odrzucilo od miesa i w pierwszych 4 miesiacach ciazy schudlam 3 kilo!!!! dziewczyny ja w tym cyklu zaczelam brac wiesiolek i juz widze poprawe sluzu tzn dzis dopiero 9 dzien cyklu a ja juz czuje wilgoc :) Buziaczki!!! a u mie dzis pada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×