Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Nadzieja, cieszę się dobrymi wynikami :-) jeżeli chodzi o studia, to mam zamiar niedługo jechać do uczelni i złożyć dokumenty, będę również składać podania o pracę w szkole, zobaczymy co z tego wyjdzie... Zapomniałam nicka, to współczuję zaliczen, ale zdasz i będziesz miała z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Ale się zimno, nieprzyjemnie zrobiło, mam nadzieje że weekend będzie cieplejszy. Antosia - trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Dobrze by było dla Ciebie jakby się udało z pracą, nowe wyzwanie i też nowe środowisko, inna codzienność. x Zapomniałam nicka - ciekawy temat prezentacji, jak masz tyle do zrobienia to przynajmniej cały czas nie myślisz o mężu :) x modernbarossa - jak Twoje nocki, dalej masz problemy ze snem? Ile już przytyłaś :) ? x pozostałe dziewczyny - do raportu!!! :) na ten weekend robię karkówkę na grilla wg. przepisu Antosi :) miłego dnia mimo paskudnej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dostałam dziś okresu, tydzień przed czasem... nie wiem co o tym myśleć, nigdy tak nie miałam, zawsze się spóźniał... Nadzieja, oby karkówka Ci wyszła, bo inaczej będzie mi głupio :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosiu może pójdź do ginekologa, jak tydzień wcześniej to trochę za dużo, może jakiś hormon "zaszwankował" albo jeśli to się powtórzy to dopiero wtedy idź. Przy naszych staraniach musimy być czujne :) A co do karkówki to na pewno wyjdzie :) mąż się nie może doczekać mięska z nowego przepisu. To straszny żarłok zwłaszcza mięska, zresztą ja też mimo że na niego nie wyglądam :) Nasa rodzina i bliżsi znajomi śmieją się z nas że jesteśmy na tzw. "czarnej liście gości" bo dużo jemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, mój mąż też taki żarłoczek :-) oby tylko pogoda Wam dopisała, bo u mnie ma padać cały weekend... Trochę czytałam o tym wcześniejszym okresie i niektórzy piszą, że to może być zagnieżdżenie zarodka, ale jakoś mi się nie wydaje. Pójdę do gina jak tylko skończy mi się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderbarossa - może zrób sobie morfologię krwi. a jak przygotowania do zakupów dla Maluszka??? :) coś masz już upatrzonego, jakiś wózek, łóżeczko itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Nadzieja moze i masz racje z ta morfologia , robilam ostatnio w marcu i bylo wszytsko okej a teraz chyba sie pozmienialo u mnie . A co do wyprawki to praktycznie kupionego nie mam nic , ale upatrzone jest oczywiscie , czatuje na wozek 3 w 1 . , potrzebny bedzie nam foteli a nie ma sensu upowac wszytskiego osobno . Ale od przyszlego miesiaca zaczynam powoli cos upowac , niby sie wydaje ze tyle czasu , ale to juz 19 tydzien zaczelam dzisiaj wiec czasu ta wiele nie ma : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Kiedy w końcu przyjdzie słoneczko??? już mam dosyć tej zimnej, deszczowej pogody. Dzisiaj wskoczyłam w wełnianą sukienkę, w której chodziłam na jesień i zimę i wcale nie jest mi gorąco. Wczoraj zrobiłam karkówkę wg. przepisu Antosi, w sobotę będziemy kosztować. Ostatnio bardzo dobrze się czuję, nie mam żadnych dolegliwości "kobiecych" żadnych skurczy, bólu, widocznie tabletki, które dał mi ginekolog pomogły. Czuję się rewelacyjnie :) Wracam do pracy, trzymajcie się ciepło i miłego dnia :) Moderbarossa - pogłaszcz brzusiu ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Poglaskalami cyba si mu spodobalo bo od razu kopnal :)Hihi , kucze wczoraj troche stresu milam wiecorem i w nocy tak lezymy juz sobie i moj partner polozyl ree na brzuchu mom co zreszta codziennie robi ale tym razem bylo inaczej , i Ksawery kopnal tatusia a ten sie prawie poplakal i dzisiaj zdarzyl juz3 razy zadzwonic ja sie czujemy :D Hihin , jedna syn dla faceta to cos waznego . Pielegniarka tez sie smiala bo jak mnie badal lekarz ostatnio to mowia ze najprawdopodobniej chlopiec a on sie smieje ze od poczatku tak mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modrenbarossa, ale Ci zazdroszcze... To super, że tak świetnie czujesz się w ciąży i mąż taki zadowolony, myślę, że mimo fizycznych dolegliwości jesteś bardzo szczęśliwa i wszystko wytrzymasz dla swojego Skarba :-) xxx Nadzieja, cieszę się,że u Ciebie wszystko dobrze :-) u mnie tez paskudna pogoda, ale mam nadzieję, że sie poprawi :-) Daj mi znać jak wyszła karkówka, bo będę przeżywać... Jutro jedziemy z mężem kupić coś naszym mamom, bo w niedziele jest ich święto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie odnośnie dnia matki. Czy składacie życzenia teściowej, ja za bardzo nie chcę i chciałam poznać Wasze zdanie. Nigdy nie składałam, bo dopiero w czerwcu 2012 pobraliśmy się, więc to mój pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, ja też brałam ślub w 2012r. ale w sierpniu i też to będzie mój pierwszy raz, ale my z mężem kupujemy dla naszych mam prezenty i będziemy składać życzenia. Dobrze dogaduję się z teściową i nie mam problemu, żeby złożyć jej życzenia... Ale każdy ma inną sytuację... Myślę, że mimo wszystko byłoby miło Twojej teściowej, jakbyś złożyła jej życzenia, jeżeli nie chcesz osobiście, to może zadzwoń, lub wyślij sms... @ rozkręciła się na całego, choć ja mam przeważnie 3 dni, więc jutro pewnie mi się skonczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Antosiu, byłoby miło, nie mam złej teściowej, chodź mam jakieś "ale". Jednak wypadałoby złożyć jakieś życzenia, co do prezentu to już kupiłam swojej mamie i teściowej bo mój mąż takie rzeczy mnie zostawia :) dzięki za Twoją opinie :) Po @ czekają na Ciebie przyjemne staranka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) do mnie dziś zawitała @ :) spóźniła się tylko 4 dni :) więc chyba wszystko powolutku wraca do normy :) miłego wieczorka wszsystkim życzę :) odezwę się jak tylko znajdę wolną chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Co u Was? Zapomniałam nicka, to dobrze, że @ przyszła w miarę o czasie i ze u Ciebie wszystko ok, życzę Ci trochę więcej czasu dla siebie Kochana :-) Nadzieja, jak tam karkówka? :-D ja dziś robię kebaby, będziemy z mężem oglądać mecz :-) wczoraj wspólnie wzięliśmy prysznic, nie mogliśmy się kochać, bo jest ta wredna @ ale i tak było miło...polecam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) Antosiu karkówka wyszła suuuper :) w niedziele miałam gości i naprawdę wszystkim smakowała, mojemu mężowi i mnie również. Dzięki za fajny przepis :) tylko pogoda nie dopisała, strasznie zimno, pogoda "łóżkowa" co do prysznica to parę razy nam się udało w ten sposób i rzeczywiście fajna sprawa :) zapomniałam nicka - przez weekend mogłaś się nacieszyć mężem :) fajnie że pomalutku @ wraca do normy ale dobrze by było żebyś przeszła się do ginekologa dziewczynki - ja jutro testuję, raczej będzie to "formalność" bo żadnych objawów nie mam ale jutro jest termin @, poza tym wyjeżdżam na długi urlop więc lepiej sprawdzić miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, to bardzo się cieszę, że karkówka wszystkim smakowała :-D będę trzymać kciuki za Twoje 2 kreseczki :-) od razu koniecznie do nas napisz jaki wynik :-) ja mam zamiar wybrać się do uczelni, zapisać się na podyplomowke, ale jeszcze nie wiem kiedy, ciężko mi się zebrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, niestety masz rację, tylko my zostałyśmy :-( szkoda, bo było wiele fajnych dziewczyn... Jak Ci minął dzień Kochana? Ja zbierałam dokumenty potrzebne do zapisania się na podyplomowke i udało mi się wszystko załatwić, jutro jadę do uczelni :-) od razu wpadne do galerii na zakupy, bo upatrzyłam sobie w Avanti kilka fajnych rzeczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witam was Dziewczyny:) Nie odzywałam się :( niestety brak czasu:(. Nadzieja trzymam kciuki za 2 kreseczki:) Ja niestety jutro dopiero wizyta u gin porobiłam te wszystkie badania jutro się dowiem co i jak okropnie się boję:( Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nowa, nie martw się na zapas, to dobrze, że idziesz do gina, dowiesz się czy wszystko w porządku i będziesz pewniej się czuła. Daj znać jak będziesz po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boisz się??? Nadzieja, to najcudowniejsza wiadomość od świecie! Przecież tak bardzo tego pragnęłaś... Kochana, nie martw się, tym razem napewno będzie dobrze, w końcu doczekałaś się tej cudownej chwili. Nawet nie wiesz jak się cieszę. Gratuluję Ci z całego serca :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje się że znowu to się powtórzy, trochę boję się cieszyć, trzecia strata byłaby dla mnie .... nawet brakuje słów. Muszę podejść do tematu dość spokojnie, co ma być to będzie, na pewne rzeczy niestety nie mamy wpływu. Dzwoniłam do ginekologa mam zażywać tabletki na podtrzymanie, na usg za wcześnie. Mam zrobić beta hcg dzisiaj i w piątek i zadzwonić do niego z wynikami. Na wizytę dopiero 17, 18 czerwca. Pozwolił mi jechać na wakacje, oczywiście mam uważać na siebie, jakieś plamienie od razu do lekarza. Tylko za bardzo nie rozumiem dlaczego jeszcze nie chce mi dać zastrzyków, o których mówił na poprzedniej wizycie, zgupiałam już (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za wcześnie na zastrzyki... nie wiem. Ale skoro da Ci tabletki na podtrzymanie, to napewno będzie ok. Nie przeżywaj tak, bo to w niczym nie pomaga, wręcz przeciwnie. Ciesz się Kochana, zorganizujcie sobie z mężem wspólny wieczór i na spokojnie porozmawiajcie, zobaczysz, że trochę się uspokoisz i przestaniesz wszystko widzieć w ciemnych barwach. Czekałaś na to tyle czasu, więc teraz się ciesz chwilą :-):-) Oczywiście teraz na maksa dbaj o siebie, mniej wszystko "gdzieś". Ty i dzidziuś jesteście najważniejsi :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia bardzo bardzo dziękuje za Twoje słowa i wsparcie!!! Bardzo to mi jest potrzebne. Naprawdę dziękuje :):):) i trzymam kciuki za Ciebie :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny co u Was slychac ? Wybaczcie ze nie bylo mnie u Was ostatnio ale nie moglam . Ciagle jakies problemy a poza tym nic nowego u mnie sie nie wydarzylo . Ale u Was widze zmiany , Nadzieja trzymam za Ciebie i Twoje malenstwo kciui i jestem z Wami . Dbaj o siebie, oszczedzaj sie i mysl pozytywnie to naprawde wiele daje . Antosia u Ciebie tez sie uda , jestesmy z Toba :D A ja ? No coz juz prawie 20 tydzien bedzie i az nie wiem kiedy to wszystominelo , pora zaczac upowac cs dla malusza : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Modernbarossa, cieszę się, że u Ciebie wszystko ok :-) Nadzieja, jesteśmy tu, żeby sobie pomagać i się wspierać :-) Ja myślę, żeby wybrać się do endokrynologa, ale narazie tylko się nad tym zastanawiam... Miałam dziś jechać do uczelni, ale jest taka okropna pogoda, że nie chce mi się z domu wychodzić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
wiec w Polsce znowu paskudna pogoda , u mnie niby ciepla strasznego nei ma ale przynajniej jaies sloneczko wyszlo i jest troche przyjemniej niz bylo przez ostatnie ilka dni bo az sie nawet wstawac z loza nie chcialo : ) Ale najwazniejsze ze nie ma upalow bynajmniej dla mnie to wygoda , jak jet clodniej (ale bez przesady ) czuje sie o niebo lepiej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×