Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

hejka dziewczyny, ja ostatnio nie mam czasu pisac, moze pod koniec tyg napisze wiecej :) Nadzieja -gratulacje-trzymaj sie i dbaj o siebie!!! U mnie test negatywny a @ brak wiec czekam nadal.... :/ Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) dziś już ładna pogoda, w końcu !! ale ja taka mądra jestem że ubrałam się bardzo ciepło, idąc już do pracy rozpinałam kurtkę, Antosia - może dziś na uczelnie :)z endokrynologiem dobry pomysł. Hormony naprawdę mają duży wpływ na nasz organizm, daj znać jak pójdziesz, jakie Ci zlecił badania moderbarossa - już 20 tydzień!!! jak to zleciało, teraz fajne rzeczy Cie czekają, jak wybór wózeczka itd. mam nadzieje że ja tez tego doczekam Brava - napisz coś więcej, co u Ciebie, trzymam kciuki żeby kolejny cykl był owocny :) zapomniałam nicka - byłaś już u lekarza? nowa11 - jak po wizycie u lekarza? przesyłam dla wszystkich staraczek fluidy ciążowe :) a dla moderbarossy - pozytywne fluidy dla syncia żeby rósł zdrowo i przybierał na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
witam kobieti , pogoda przecudna jest :) Zaraz sie na zakupy wlasnie wybieram :) tylko nie wiem czy to taki dobry pomysl na takim upal ale mus to mus trzeba cos ugotowac bo dzis mam miec gosci :) A jak sie czujecie wogole ? U mnie w porzadku , jutro wybieram sie w podroz do Polski z racjii iz chcialabym sie z rodzina zobaczyc jeszcze przed urodzeniem maluszka a potem z wielkim brzucholem to raczej mi sie nie usmiecha jechc , prawie 5 godzin samochodem . A skorzystam z okazjii ze moj tesc przyszly tez jedzie i sie zabiore z nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa11
Witajcie dziewczyny:) Nadzieje na początku gratuluje 2 kreseczek:) Ja tez w końcu coś pozytywnego bo bardzo się bałam o te wyniki ale na szczęście wszystko w normie:) Dziękuję wam za wsparcie:) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Super, że więcej piszecie :-) Nadzieja, jak się czujesz? Nadal żadnych objawów? x Modernbarossa, życzę Ci przyjemnej podróży :-) mam nadzieję, że miło spędzisz czas wśród swoich bliskich :-) x Nowa, cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku :-) x Brava, Zapomniałam nicka, co u Was? x Ja niedługo zaczynam staranka, więc będzie miło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa 11 - cieszę się że wyniki są w porządku, rozumiem że pojawiło się zielone światełko na staranka :) Antosia - wczoraj po południu dość brzuch mnie bolał akurat w dzień spodziewanego @ ale dziś już lepiej. Piersi mnie nie bolą, co chwilę sobie macam :) i nic nie boli. Mam uczucie dużej wilgotności jak bym miała okres i co jakiś czas patrzę czy go nie dostałam. Brzuszek troszkę boli i tak na prawdę to typowych objawów przy najmniej jak na razie nie mam. Beta hcg potwierdziła ciąże, w piątek zrobię ponownie żeby zobaczyć jaki jest przyrost. Antosiu życzę baaardzo miłych staranek i żeby się one skończyły dwoma kreseczkami. Moderbarossa - bezpiecznej podróży, pogłaszcz brzusio ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
dziekuje wam dziewczyny ze mimo wszytso moge na was liczyc . Antosia dziekuje ale okazalo sie ze nie wiadomo czy pojedziemy esz kurcze ja pech to pech . Nadzieja brzusio poglasany , maly dal znac o sobie wtedy dosc mocno wiec mysle ze zrozumial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zaczac starac sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przyszłe mamy i staraczkiusmiech.gif Ja również zaczynam się starać z narzeczonym o dzidziusia. Jak to jest... brałam przez niecałe 7 lat tabletki KONTRACEPT i w zeszłą niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i postanowiłam odstawić tabletki bo bardzo pragniemy mieć dziecko. Słyszałam, że jeśli tak długo bierze się pigułki to trzeba zrobić jakiś czas przerwy aby organizm się wyregulował i dopiero wtedy można zacząć się starać. Czy są tutaj Panie, które nie robiły tej przerwy i zaszły szczęśliwie w ciążę i urodziły zdrowe maleństwa? Proszę o dobre rady. Pozdrawiam Wszystkie Panie. P.S. Wzięłam 2 pigułki z nowego opakowania, czy mogę z dniem dzisiejszym przerwać i zaczac starac sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jowita! Ja nigdy nie brałam tabletek, więc nie mam pojęcia jak to jest i niestety Ci nie pomogę... Może poczytaj w Internecie na ten temat :-) ale myślę, że staranka nie zaszkodzą, napewno będą miłe i wpłyną na Was pozytywnie :-D Nadzieja, cieszę się, że dobrze się czujesz, bólami brzucha się nie przejmuj, podobno to normalne u wielu kobiet na początku ciąży :-) może będziesz szczęściarą i nie będziesz miała żadnych dolegliwości ciążowych, życzę Ci tego :-) Modernbarossa, to szkoda, że wyjazd stanął pod znakiem zapytania :-( napewno się nastawiłaś na spotkanie z bliskimi... Oby jednak udało Wam się przyjechać do Pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) znowu zimno, deszcz pada, brr...dzisiaj nie pojechaliśmy na działkę, siedzimy w domu. Zacznę pomału się pakować na wyjazd, muszę jeszcze ciut popracować no i w domu wielki bałagan!!Ale mąż mi pomaga, ja raczej kieruje co ma być zrobione :) Jowita - Witaj :) kiedyś brałam tabletki i zaszłam w pierwszą ciążę ale wymiotowałam, więc pewnie dlatego skuteczność była mała :)Nie umiem Ci odpowiedzieć na pytanie ale to co słyszałam to zaraz po odstawieniu tabletek szybko się zachodzi w ciążę ale to tylko słyszałam. Najlepiej iść do lekarza :)Jedynie co mogę podpowiedzieć z mojej strony to bierz kwas foliowy, dobrze jest go brać przed planowaniem. moderbarossa - mam nadzieję że Ci się udało wyjechać Antosia - ostatnio pisałaś o endokrynologu, coś Ci się udało zrobić w tym temacie ? pozostałe dziewczyny - dajcie znać co u Was miłego dnia mimo paskudnej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki! u mnie dzis 3 dzien okresu :( juz sie wybeczalam chyba za wszystkie czasy... ale zawsze tak mam jak @ przychodzi to jest zalamka i dól a potem znowu sie podnosze i zbieram sily aby walczyc dalej. wczoraj sobie tak od serca porozmawialam z moim mezem i dzis juz jest ok, czuje sie silniejsza i bede walczyc dalej!! chociaz w tym miesiacu w dni plodne akurat wypada mezowi wyjazd na pare dni, wiec prawdopodobnie znowu nic z tego nie bedzie. powiem Wam szczerze moje drogie ze jak zaszlam w ciaze z moja córeczka to udalo nam sie w pierwszym cyklu staran!! mielismy mega fuksa! ale przez to ze wtedy sie tak szybko udalo to ja chyba podswiadomie oczekiwalam ze tym razem tez tak szybo sie uda a tu ZONK! Nadzieja- jak sie czujesz fizycznie i psychicznie?? zycze udanego wyjazdu, dbaj o siebie i odpoczywaj!!! modernbarossa - mam nadzieje ze udalo ci sie wyjechac do PL aby spotkac sie z bliskimi! Antosia-milych staranek zycze! ja tez sie tym pocieszam ze jak nie ma ciazy to przynajmnie beda mile przytulanki :) jak bylam w ciazy z córcia to w ciagu 9 mies uprawialismy seks tylko JEDEN RAZ a to dlatego ze oboje mielismy jakas taka blokade. byly inne rodzaje przytulanek ale samego seksu nie :) Jowita, Nowa -wiatjcie w naszym gronie :) Zycze milego weekendu! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! U mnie pogoda się trochę poprawiła, więc od razu mam lepsze samopoczucie :-) Nadzieja, jak narazie to tylko myślę o tym, żeby pójść do endokrynologa, najpierw muszę znaleść jakiegoś dobrego... jak w tym cyklu się nie uda, to idę do gina... A Ty jak się czujesz? Modernbarossa, jak wyjazd? Maluszek grzeczny, czy daje mamusi w kość? :-) Brava, mi też zawsze ciężko, jak przychodzi @, ale jakoś musimy to przeżyć...my z mężem intensywnie się staramy, więc może w końcu się uda... niedługo minie rok, czasami myślę, że może coś jest nie tak, że nam się nie udaje :-( Nowa, Jowita, Zapomnałam nicka, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki :) w końcu słońce wyszło :) jest nadzieją na ładny urlop bez deszczu - oby :) Brava- bardzo dobrze Cię rozumiem i przykro mi że że przyszedł okres. U mnie tez tak było jak tylko dostałam @ to płacz, smutek a czasami nawet mężowi się oberwało :) cieszę się że zebrałaś siły i piszesz że będziesz walczyć dalej :) Antosia - jeśli w tym cyklu nie wyjdzie bądź w kolejnym to może rzeczywiste idź do ginekologa, przy staraniach dobrze jest zrobić badanie prolaktyny. moderbarossa - jak zniosłaś podróż i synuś zapomniałam nicka, Jovita, Nowa - dajcie znać!!! a u nie już chyba pomalutku się zaczyna, od dzisiaj mam delikatne nudności, mam czkawkę od wczoraj - w drugiej ciąży miałam upierdliwą czkawkę - nietypowe dolegliwości :), psychicznie dość niepewnie się czuję, przygotowuje się na najgorsze, myślę pozytywnie ale radości, emocji nie ma. dość spokojnie z mężem podchodzimy do tej ciąży. Codziennie powtarzam sobie co ma być to będzie i tak kiedyś będę mamą nie wiem czy za 8 miesięcy czy później ale będę To mi pomaga. Nie jestem wzorową katoliczką, ale mówię sobie "Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij" to tez mi pomaga. Miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , ja niestety nadal nie wyjechalam , mam jutro mozliwosc ale nie wiem czy sie uda bo w srode wizyta w szpitalu , zadzwonie potem moze uda mi sie ja przelozyc to wtedy bym pojechala . Chyba tak psychiczni potrzebuje odpoczac dlateo tak bym chciala pojechac do Polski . Antosia powiem Ci ze maluszek dawal w kosc ostatnio ale teraz jakos cisza , mam jednak nadzieje ze wszytsko z nim w porzadku , ale to 20 tydzien wiec ruchy moga byc nadal nieregularne wiec nie zamartwiam sie zbytnio . Nie mam ostatnio ochoty na nich , jakas taka chandra mnie dopadla i az zyc sie nie chce , moze to przez ta paskudna pogode ? Wszytsko mozliwe . Dziewczyny jestem z Wami , oby juz niedlugo na testach pojawily sie wasze upragnione dwie kreseczki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) znowu za oknem paskudna pogoda. Dzisiaj w nocy jedziemy do Sarbinowa a rano widziałam moją fasolkę pierwszy raz :), beta hcg jak na razie ładnie rośnie :) wykupiłam receptę na zastrzyki fragmin, dzisiaj pierwszy zastrzyk w brzuszek, ma on na celu wzmocnić fasolkę, poprawić ukrwienie, ze względu na poprzednie zatrzymanie akcji serduszka. Lekarz powiedział mi że wszystko zrobił co mógł, teraz zależy od Góry. Mąż trochę załamany że tu ciąża a stracił pracę, niestety wszystkie wizyty, badania jak na razie mam prywatnie i to dużo kosztuje... Dziewczynki pozdrawiam Was wszystkie mam nadzieję że szczęśliwie zajedziemy nad morze a mamy sporo kilometrów. Będę się starała chodź co drugi dzień zajrzeć i coś skrobnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Jak po weekendzie? Jak się czujecie? Nadzieja, jak urlop? Pewnie Twoja fasolka urosła o milimetr :-D ja się przeziębiłam, bo w sobotę byliśmy na ognisku do 4 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odzywajcie się!!! Ja jutro jadę do uczelni zapisać się na podyplomówkę i złożę podanie o pracę w przedszkolu, zobaczymy co z tego będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1901
witam dziewczyny:)moj problem wyglada mianowicie tak, ostatni @ mialam 30kwietnia (do 4maja) , aktualnie ani widu ani slychu @ :)) a moj cykl to 26dni(gora) mam bole podbrzusza i mdłosci no i bola mnie piersi , zastanawiam sie wiec czy mozliwe ze jestem w ciazy??dodam iz bardzo bym chciala,wiec nie wiem czy to czasem nie moja psychika. jest duza mozliwosc ze doszlo do zaplodnienia gdyz zaczelismy starania o dziecko:) bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1901
witam dziewczyny:)moj problem wyglada mianowicie tak, ostatni @ mialam 30kwietnia (do 4maja) , aktualnie ani widu ani slychu @ :)) a moj cykl to 26dni(gora) mam bole podbrzusza i mdłosci no i bola mnie piersi , zastanawiam sie wiec czy mozliwe ze jestem w ciazy??dodam iz bardzo bym chciala,wiec nie wiem czy to czasem nie moja psychika. jest duza mozliwosc ze doszlo do zaplodnienia gdyz zaczelismy starania o dziecko:) bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1901
witam dziewczyny:)moj problem wyglada mianowicie tak, ostatni @ mialam 30kwietnia (do 4maja) , aktualnie ani widu ani slychu @ :)) a moj cykl to 26dni(gora) mam bole podbrzusza i mdłosci no i bola mnie piersi , zastanawiam sie wiec czy mozliwe ze jestem w ciazy??dodam iz bardzo bym chciala,wiec nie wiem czy to czasem nie moja psychika. jest duza mozliwosc ze doszlo do zaplodnienia gdyz zaczelismy starania o dziecko:) bede wdzieczna za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga! To już długo nie masz @, moim zdaniem powinnaś zrobić test, bo jest prawdopodobieństwo ciąży, daj nam znać jaki był wynik :-) i napisz coś więcej o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1901
no niestety wlasnie przyszedl @ :( a juz byl malutki cien nadziei,eh. czytalam tak wasze rozmowy i widze ze nie wszystko bedzie takie proste jak myslalam. a o sobie co moge powiedziec hm:) mieszkam w finlandii , poza moim facetem nie mam tu zbytnio nikogo , a juz w ogole do tego typu rozmow;) wiem ze moj facet bardzo tez by chcial juz malenstwo i widzialam ze staral sie mnie dzis pocieszac ale no niestety @ przyszedl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to bardzo mi przykro,ale się nie poddawaj. zaglądaj do nas, razem łatwiej :-) niestety nie zawsze mozemy mieć to co chcemy... ale mimo wszystko myślę, że nasz topic jest szczęśliwy, gdyż już trzy dziewczyny spodziewaja się dzidziusiów :-D zobaczysz, niedługo nam tez sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za miłe słowa wsparcia:)no na pewno bede bardzo czesto zagladac,pozazdroscic przyszlym 3mamusiom:) no poddawac sie nie zamierzam,teraz tylko czekac na dni płodne i do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat jestem po dniach płodnych, ale jakoś się nie nastawiam, co będzie to będzie... mam zamiar iść do pracy, żeby czymś się zając i nie myśleć tyle o dziecku, bo to w niczym nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne masz racje , ze lepiej nie myslec w kolko o tym jednym,ale ciezko tak zrobic. no ja niestety siedze w domku calymi dniami,bo moj facet narazie ma prace,a ja niestety nie wiec ciezko:(. myslelismy juz nad kupnem pieska zeby mi towarzyszyl mysle ze to w jakis sposob pomoze.. a Ty mieszkasz w polsce tak??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zaczynam sie zastanawiac czy tak powinno byc,niby to @ ale jakis dziwny kolor brązawy,jak by śluz..czy to normalne? ? nic juz nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..zaczynam sie zastanawiac,bo niby przyszedl @ ale jest inaczej niz zwykle ;/ bo to jakis taki brązowawy kolor i jak by śluz..czy to normalne??nic juz nie rozumiem..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessska
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×