Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

Jak jestem w ciąży to zwykły test też pokaże :) dziś juz za późno bo robią u nas tylko do godz 10... A kawałek też mam żeby dojechać a póki co nie mam siły na nic =/ x Antosia bardzo mi przykro, ze @ przyszła... Teraz czeka Was kolejny miesiąc przytualnek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antosia po @ obowiązkowo do ginekologa!!! dziewczyny nie gniewajcie się na mnie ale w tych sprawach nie ma żartów, kaźda kobieta musi dbać o siebie zwłaszcza starając się o dziecko. U jednej kobiety jest bezproblemowo u drugiej trzeba trochę pomóc. Więc trzeba zacząć działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam nicka beta hcg wskazuje czy jest właściwy przyrost hormonu, test ciążowy wskazuje tylko czy jest ciąża, również pozamaciczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobię test i będzie pozytywny pójdę wtedy na betę :) muszę się najpierw przekonać, że test który zrobiłam wczoraj nie był wadliwy a plamienia nie są spowodowane przez policystyczne jajniki. Wizytę mam za tydzień a teraz biorę luteine... Wiec póki co muszę się trochę uspokoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , wybaczcie ze ta niewiele pisze ale jakso kiepsko sie czuje , aczolwie staram sie codziennnie cos do was napisac . Nadzieja wlasnie wozek to dla mnie zmora tak jak i lozeczko, tyle jest tego na rynku az nie wiadomo na co sie zdecydowac ta naprawde :) Znowu upaly u mnie wiec dalam sobie chwilowo spokoj z wedrowami po slepac , nawet siedzac w domu zdycham wiec wole nie wychodzic . Zapomnialam nicka , powtorz test i badz dobrej mysli , pozytywne myslenie dziala cuda . Antosia , przykro mi ze przyszlo to paskudztwo do Ciebie ale dziewczyny maja racje , jak sie sonczy to lec w trymigach do ginekologa , nie ma zartow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę u gina mam na środę. Przepraszam, że tak mało piszę, ale ostatnio na nic nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja coś kiepsko się czuje :\ i do tego takiego doła załapałam, że masakra... Jutro robię test i wszystko się okaże. Ale skoro prawdopodobnie mam policystyczne jajniki to plamienia były przez to spowodowane a test pewnie jakiś wadliwy był :( a u Was co słychać? odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny . Co u Was ? Co tu taka cisza ? My jutro zaczynamy 25 tydzien wiec blizej niz dalej i byle do pazdziernilka . Mialam jechac do Polski kupic kilka rzeczy w tym wozek i lozeczko ale chyba sie nie wybiore bo taa pogoda zle na mnie wpywa poza tym kilka godzin w aucie to dla mnie jakas masakra jest :) Ale malutki rosnie jak to moj partner skomentowal dzisiaj : Z dnia na dzien sie zmieniacie :D Ale ogolnie jest w miare w porzadku , w poneidziale wizyta u mojego lekarza nie moge sie doczekac az zobacze jak sobie Ksawery tam bryka w srodku :) No kurcze wlasnie z tym imieiem mamy dylemat bo tak sie zastanawiam czy nie za bardzo wymyslne imie wybralismy ? Moze lepiej bedzie jakies tradycyjne ? Antosia trzymam kciuki zeby u lekarza okazalo sie wszytso w porzadeczku Zapomnialam nicka wszytso bedzie dobrze , wiem ze latwo mi tak mowic ale wiem cos o tym , my staralismy sie ponad trzy lata i wazne zeby nie miec parcia i przytulac sie dla przyjemnosci a nie zeby bylo alenstwo :) Trzymam kciuki zeby wam wszytsiim sie udalo w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa a mi się bardzo podobają takie nietypowe imiona :) śliczne imię wybraliście :) mi się podoba Nataniel (Natan) :) x Zrobiłam test, pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki beta 621 IU/l to na pewno ciaza prawda?:):) bo nadal uwierzyc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Zapomnialam nicka , wiec ja juz nie rizumiem jak to jest testy wychodza pozytywnie wiec teoretycznie jets okej , A co mowi lekarz ? Umow sie z nim na kolejna wizyte , wiesz lepiej zapobiegac niz leczyc :) A co do imienia to podoba mi sie jeszcze Oscar ale ja przystaje przy Ksawerym , moj partner tez bo bardzo nam sie podoba . Ale wkurza mnie takie gadanie wiecie na przylad jego brat ze taie wymyslne i wogole . Ale wole zeby mial wymyslne i byl jedny yw grupie w przedszolu czy w szkole niz mial imie jak tysiace innyc dzieci w otoczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Aga co do bety to nie pomoge bo ja jej nie robilam nawet , poszlam do lekarza to bylam juz pratycznie w polowie 8 tygodnia , wiec Ksawery mial 16 mm , bijace serduszko wiec nie bylo to potrzebne :) Ale poszperaj w internecie napewno znajdziesz dla jakiego wyniu jest ciaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszedzie jest co innego wlasnie:)ale powyzej 5 jest ciaza pytanie tylko ile powinna teraz wynosic:)ktos dziewczyny ma z tym doswiadczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modernbarossa jestem takiego samego zdania, wole żeby moje dziecko miało oryginalne imię niż miało by być np jedna z pięciu Ani czy Kasi w grupie ;) x Aga nie pomogę bo też nie mam pojęcia... Wiem, ze powyżej 5 to ciąża, tylko tyle... x Wizytę mam we wtorek u gin:) kazała mi test powtórzyć wlasnie po kilku dniach, zrobiłam mniej czuły niż poprzedni i kreska wyszła teraz ciemniejsza niż na poprzednim... Mam brać cały czas luteine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, przepraszam ze do kaźdej z Was nie pisze ale " rozrzygałam się" na nowo i ledwo zyje. Aga wyniki wskazuja mi na 3 tydzień ale najlepiej popatrzyc na przedział z laboratorium. zapomnialam nicka mocno trzymam kciuki, dobrze ze masz luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja bardzo Ci współczuję... Ale czego się nie wytrzyma dla upragnionego maleństwa :) x Ja juz nie moge się doczekać wtorkowej wizyty u gin :) mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i zobaczę pęcherzyk :) mam pozytywne nastawienie i mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze:) x Dziewczyny odzywajcie się, piszcie co tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) wracam do świata żywych. Od wczoraj nie wymiotuje:) jestem dość słaba dużo spię ale jest ok. Zapomnialam nicka trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte daj znać. Masz jeszcze plemienia? Moderbarosa jak się czujesz na te upały, puchną Ci nogi? Antosia w środę wizyta mam nadzieję ze trafisz na dobrego lekarza. Jak po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to super że czujesz się już dobrze :D mi plamienia ustały na drugi dzień jak zaczęłam brać luteine :) jestem juz strasznie ciekawa co powie jutro gin:) nie moge się doczekać :) wieczorami mecza mnie coś nudności ale nie wiem czy czasami moja podświadomość nie działa ;) jutro się wszystkiego dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny . U mnie w miare w porzadu , dzis mialam wizyte u lekarza i jestem mega zawiedziona . Nie wiem czy nie bede musiala jecac do szpitala . Od dwoch dni strazsliwie przy chodzeniu i wogole boli mnie prawa nerka ale ta bardzo ze sie wytrzymac nie da a moj chory learz stwierdzil ze to normalne , no jak dla mnie to nie jest normalne . Kazdy bol cos oznacza przeciez . Nadzieja powiem ci ze puchna mi i nogi i rece ale przy taich tylko mega upalach , pomagacja chlodne czy zimne oklady , ale rano jak wstane juz jest wszystko w porzadku wiec ymsle ze nie ma powodu do zamrtwien w tej kwestii . Antosia , zapomnialam nicka trzymam za was kciui na najblizszych wizytach u lekarzy :) Nadzieja a jak u ciebie ? No oprocz tego ze juz nie wymiotujesz :D ktory to juz tydzien ? U mnie juz 25 tydzien i 4 dni , ale ten czas leci jeju , pamietam jak do Was pisalam jak lekarz potwierdzil ciaze i to byl 8 tydzien i 2 dni : D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) ja leżakuje na działce u rodziców cały ten tydzień. Zrobiłam sobie wolne od męża:) ale już tęsknie za Nim. Piszę z telefonu. Moderbarosa u mnie początek 10 tygodnia, wolno mi leci czas ale za to patrząc na Ciebie to bardzo szybko:) też juz bym chciała być na Twoim etapie. Nie uwierzycie mi ale już mam malutki brzuszek i sąsiedzi zaczeli mi się przyglądac:) ja jestem niska 155 cm i drobna i może dlatego. W parę spodni już się nie mieszcze, zostałam bez dzinsow:) zapomnialam nicka daj znać! moderbarosa jak leżałam teraz w szpitalu to kobieta w 18 tygodniu miała problem z nerka i strasznie cierpiała jak Cie będzie bolało to jedz do szpitala będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Czesc dziewczyny u mnie kolejny dzien upalow a ja sie z lozka nie ruszam ledwo co chodze przez ta nerke . Dzis jade wieczorem ja mi nie przejdzie do szpitala bo to juz 4 dzien takiego bolu .Nadzieja tez bymz checaia na dzialeczce se tak pobyczyla ,ale parze sie w tym obrzydliwym miescie . A co do brzusza to u nas szczuplych widac go szybciej , szybciej tez mozemy wyczuc ruchy dziecka .Ja sama nie jestem jakas wielka bo mam 159 cm wzrostu i teraz 53 kg juz :D Ale nadal czuje sie jaos chudo. Jak mowie ze jestem w 6 miesiacu ciazy to nikt mi nie wierzy bo nietore kobiety tai brzuszek jak ja to majaw 4 no gora w 5 miesiacu . Ale brzusze ciazowy dodaje uroku i nie mam zamiaru ubierac sie w ja to mowia w worki na ziemniaki . Wiesz poki siedze czy leze w dogodnej ze ta powiem pozycjii to jest oekj ale jak tylo pochodze troche to od razu taki bol ze sie nie da wytrzymac po prostu ,Jelsi nie przestanie bolec to jade moze przynajmniej mi powiedza co to jest wogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) zapomnialam nicka daj znać bo się trochę martwię o Ciebie. Moderbarossa jak z nerką? ważysz malutko, pewnie jesteś zgrabną kobieta. Antosia daj znać po wizycie. A u mnie znowu wymioty wróciły, jestem już zmeczona jeszcze jestem w pizamie i cały czas leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) na usg CHYBA widać fasolkę :) tak powiedziała mi gin ale pewności na 100% nie ma więc mam przyjść 18.07 żeby była pewna i spokojnie mogła założyc karte ciąży :) dostałam luteine dopochwową dwa razy dziennie po dwie tabletki... Dziś po południu będę miała wynik bety to wtedy będę mogła stwierdzić czy to na 100% ciąża :) Najgorsze jest to, że od wczoraj znów zaczęłam plamić :\ nie obficie ale plamie... :\ nic mnie nie boli, dobrze się czuje... za chwilkę będę dzwoniła do mojej gin i się jej zapytam co się dzieje... ale mam nadzieje, że to nic poważnego... Wczoraj na badaniu było wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agauu
czesc dziewczyny, mam pytanie, czy po transferze zarodkow robienie bety w 9 dniu to nie za wczesnie? duzo dziewczyn pisze ze lekarz zlecil w 14 dniu, jka myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agauu nie mam pojęcia... x dzwoniłam i niestety dziś przyjmowała rano :\ pozostaje mi czekać do jutra... x Nadzieja mi też coraz częściej jest niedobrze i czasami wymiotuje :\ współczuje Ci... Ale trzymaj się kochana :* x Antosia daj znać jak tam dziś na wizycie? mam nadzieje, że wszystko w porządku :) x modernbarossa według mnie powinnaś iść jak najszybciej do lekarza... a propo wzrostu i wagi to ja mam 174 :P i ważę 64 kg :) przez ostatnie 1,5 roku przytyłam prawie 10 kg bo wcześniej ważyłam 56 kg ale czułam się jak wieszak... :\ x dziewczyny trzymajcie kciuki za moją bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam nicka w takim razie czekamy na wyniki beta hcg:) daj znać bo już nie mogę się doczekać gratulacji. luteinę też biore na podtrzymanie, dużo ona pomaga. ,Nic nie rób, leż nie dźwigaj, nie sprzątaj i myśl pozytywnie:) co do plamien to być może po badaniu ale obserwuj je. agau niestety nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plamienia to krew, bez szkepów, nie obfite ale krew... nic mnie nie boli... Najgorsze jest to, że jestem uziemiona bo nie mam auta, jestem teraz sama w domu, nie mieszkam w mieście... Do mojej gin dopiero jutro mogę zadzwonić bo nie mam do niej nr na komórkę tylko do gabinetu... Czytałam, że takie coś występuje przy zmianach hormonalnych lub po badaniu usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Przepraszam że tak długo nic nie pisałam... Byłam dziś u gina, dostaliśmy z mężem skierowanie do kliniki niepłodności, mąż ma zrobić badanie nasienia, a ja dostałam d*phaston na wyregulowanie @ szukałam w necie jakiejś prywatnej kliniki, bo wolimy iść prywatnie i jutro zadzwonię, żeby się umówić.. martwię się, co z tego wyniknie :-( x Modernbarossa, nie czekaj, tylko jedź do szpitala, żeby Ci się nie pogorszyło, musisz teraz bardzo o siebie dbać... x Nadzieja, bardzo Ci współczuję złego samopoczucia, ale oddałabym wszystko, żeby być na Twoim miejscu, bardzo pragnę dzidziusia :-( x Zapomniałam nicka, idź do gina, wszystko Ci wyjaśni, to dziwne, że wszystko wskazywało na ciążę, a wyniki bety są niskie... x Aga, gratujuję ciąży, bardzo się cieszę, dbaj o siebie i ciesz się każdym cudownym dniem bycia przyszłą mamą :-) x Przepraszam, ze tak chaotycznie piszę, ale trochę się śpieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×