Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cześć ;)

strach przed pierwsza wizyta na siłowni

Polecane posty

Gość Dede;
za dużo ciałka jak chcesz schudnąć to musisz trenować tak ,żęby zmęczyć organizm a nie poszczególne mięśnie czyli wykonujesz ćwiczenia na średnim obciążeniu, przechodzisz bez odpoczynku od jednego zestawu do drugiego a każde ćwiczenie wykonujesz tak , żebyś zroobiła połowę tego co mogłąabyś maksymalnie np. możesz zrobić na danym obciążeniu 20 ruchów to robisz 10 jeśli mogłabyś zrobić 30 przysiadów to ty robisz 15 wybierasz sobie około 10 ćwiczeń na wszystkie partie ciała najlepiej ,żęby je ćwiczyć w systemie góra dół np.przysiady, to potem wyciskasz rękami , potem łydki , to potem coś na klatkę , żeby jedno po drugim ćwiczenie nie było w podobnej grupie mięśni robisz sobie taki obwód ćwiczeń , około 10 i ćwiczysz jedno po drugim na siłowniach często omijane są ćwiczenia na nogi , a nogi to największe mięśnie i można nimi najbardziej zmęczyć organizm , więc zzz trzy cztery ćwiczenia na nogi , poprzedzielane oczywiście ćwiczeniami na ręce , brzuch ,grzbiet, klatkę ważne jest tempo , taki obwód powinien trwać z 5 , 6 minut , i powinnaś być po nim ledwo żywa przerwa i jeszcze raz to samo aha, wcześniej zrób oczywiście rozgrzewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasssssss
nie masz czego się bać ja chodze na silownie od pół roku. jestem tam anominowa jak wiekszosc. wiadomo już znam niektorych z widzenia, ale każdy ma gdzieś jak kto ćwiczy. Ludzie są rozni jak wszedzie i grubi i szczupli, wiec nie ma czego sie bac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhuhuhuhu
siemka.to ja Kahahaha.nie chce mi się logować:)A jaki miałaś cel?redukcje czy poprawa mięśni?ćwiczysz i stosujesz diete??poszłaś tak o zielona i mialas trenera,a pozniej sama robiłaś plan treningowy?czy jak?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo pytań i zero odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojtam ojtam. Moja klientka ma wymiary 149/138/ 148 i nie wstydz się iść na siłownię. Tak dobrze przeczytałyście ma półtora metra w piersiach. I chodzi na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×