Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunieczka88

6 waidera(42 DNIOWY CYKL) i codzienne bieganie 2013

Polecane posty

Witam wszystkich którzy chcą zrzucic kilka kg! JA NIESTETY MUSZE BO CHCE ŁADNIE WYGLADAC W SUKNI ŚLUBNEJ KTÓRĄ ZAŁOŻE W TYM ROKU DNIA 22 CZERWCA A MUSZE ZRZUCIC Z JAKIES 10KG. OBECNIE WAZE 62KG PRZY WZROSCIE 158CM WIEC NADWAGA JAKO TAKA JEST. DODAM JESZCZE ZE JESTEM POL ROKU PO PORODZIE I KARMIE PIERSIA. OD TYG TYLKO BIEGALAM I CWICZYLAM DOMOWY AEROBIK I NIE WIEM CZY SCHUDLAM BO MOJA STARA WAGA BYLA ZEPSUTA I WSKAZYWALA(WSKAZUJE NADAL) ZE WAZE 57KG I DZISIAJ KUPILAM NOWA ELEKTRYCZNA NA KTÓREJ POKAZUJE WAGE 62KG WIEC JEST Z TA STARA COS NIETAK. CHCE WROCIC DO WAGI Z PRZED CIAZY CZYLI DO 53 KG WIEC TROCHE MI ZEJDZIE ALE WIERZE ZE MI SIE UDA. DZISIAJ ZACZELAM PIERWSZY DZIEN PIERWSZEGO CYKLU A6W I CZUJE SIE SUPER. DO TEGO 20MINUTOWY BIEG I MAM NADZIEJE ZE ZACZNIE SIE COS DZIAC. OD TYG JADAM TYLKO SNIADANIE I OBIAD WIEC CHYBA DAM RADE A POKAR MAM TAKI JAK MIALAM WIEC MOGE SPOKOJNIE CIAGNAC DALEJ. KTO SIE PRZYŁĄCZY?BEDZIE RAZNIEJ. ZAPRASZAM:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyłączyłabym się , ale
Za mną nie nadążysz - ja biegam po 1,5 h ( 10-12 km dziennie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt dobre
niezbyt dobre jest bieganie po 1,5h bo wyrobisz sobie za bardzo miesnie - azeby spalac tylko tluszcz i delikatnie wyrzezbic cialo najlepiej biegac 40minut do godziny- pogadaj z instruktorami fitnes, mnie wlasnie oswiecil w tamtym roku bo biegalam po 1h i 20 minut że to za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętne się przyłączę! Biegam ok. 3 razy w tygodniu o 10 km i dziś mam 4 dzień A6W :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze chociaz ktos sie wypowiedział. ja niestety nie moge pozwolic sobie na tak dlugie bieganie poniewaz jeszcze mam za male dziecko ktore jest niestety na cucusiu i praktycznie co chwila sie jego domaga dlatego biegam moze troszke wiecej niz 20minut choc czasu nie mierze ale na oko przebiegam z jakies 4km i to mi zdecydowanie narazie wystarczy bo wracam do domu taka mokra ze az ze mnie cieknie choc biegam truchcikiem. ja nie biegam tylko po to zeby schudnac ale i dla zdrowia wiec zapraszam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ang.t jak sie czujesz po czwartym dniu a6w? dajesz rade? mialas zakwasy na brzuchu? zauważyłaś już jakas roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam 4, więc jestem po 3:) Miałam zakwasy,ale bez tragedii, bo trochę wcześniej ćwiczyłam z E.Chodakowską, a ona też sporo ćwiczeń na brzuch robi w tych treningach i sama robiłam brzuszki na ławeczce. i oczywiście po skończonych ćwiczeniach się rozciągam i szybko gorący prysznic, to pomaga na zakwasy. Moim zdaniem najgorzej jest w czasie ćwiczeń,intensywność bólu jest kryterium tego, czy dobrze wykonuje się ćwiczenie:) ból jest czasem taki,ze ma się ochotę zwymiotować:D ale z kolejną serią już jest coraz lepiej, bo mięśnie rozgrzane. Ale różnicy na razie ni hu hu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam male zakwasy bo wczesniej robilam tez brzuszki ok 200 a dokladnie 160 codziennie od tyg no ale zobaczymy efekty. mam nadzieje ze jeszcze to bieganie cos da bo musze zrzucic te prawie 10kg. kurcze! zeby moja mala bzdziagwa przeszla na butle to by bylo super bo bym nie musiala tyle jesc no ale tak chyba tez dam rade. normalnie chyba jej nie smakuje to mleko bo wogole nie chce go pic tylko wtedy jak gryzie smoczek to jej troche poleci i z jakies 30ml mi wypije ale to i tak malo. nie wiem co juz mam robic. pozdrawiam. piszcie o swoich dietkach i postepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyłączyłabym się , ale
mój synek miał tak samo. Nie chciał ani mleka innego , ani z butki nie potrafił ssać. Ze 23 tygodnie się męczyliśmy i zaskoczył . Z tym że mleka miałam chyba wszystkie , ale butelek stwierdziłam ze innych nie kupię i męczyliśmy AVENTa. Nauczył się. Twoja córka też pewnie się nauczy - tylko cierpliwości trzeba. Mój mały miał wtedy pół roku , a ile ma Twoja córcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie zrezygnuje z butli i takze mecze Aventa i inna butelke akuku ale czesciej aventa. moja teraz zacznie 6 miesiac. jest z 13 wrzesnia. damy rade. pomeczymy sie i bedzie ok mam nadzieje:):)teraz wlasnie ide pobiegac. :):)odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyłączyłabym się , ale
Mój też wrześniowy , przerabiałam to rok temu :) Ja pójde biegać jak dzieci położę spać. Miłego biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!juz jestem. dzisiaj szybsze biegi wlaczylam i 4 km przebieglam w 20min. nie dalo sie biegac bo u mnie tak miasto zadymione ze jakas masakra. gardlo to mi wysiadzie chyba. teraz odpoczne troszeczke i biore sie za drugi dzien a6w:):) chyba bedzie troszke bolalo bo zakwaski male sa ale bede sie tym martwic jutro przy kolejnym dniu:):) a jak u was? jak długo juz biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RaZR
Uszkodzisz sobie kręgosłup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Ja swoją przygodę z A6W zakończyłam na 23 dniu...nie wytrzymałam na kręgosłup :-P ale robię teraz inne ćwiczenia. Efekty może i są, ale ja ograniczyłam też jedzonko...także to pewnie też od tego brzuszek się zmniejszył:-) Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyłączyłabym się , ale
Ja biegam od miesiąca. tzn wcześniej troszkę próbowałam, a le od dobrego miesiąca liczę ile biegam. mam fajną aplikację w telefonie i mi wszystko fajnie wylicza ;) Dzieci pokąpane. Mały w łóżeczku ,s starsza jeszcze rysuję , wiec się przebiorę i w drogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie po a6w. wykapalam sie i weszlam na wage. okazalo sie ze przez jeden dzien schudlam 200g. nie duzo no ale postep jest. dodam ze pije strasznie duzo wody. dzisiaj wypilam ponad 5l. chyba mam kaca bo nadal mi sie chce pic tylko ze nie wiem po czym :) poza tym od 9miesiecy nie pale papierosow a wczesniej bylam nałógowa palaczka przez ponad 10lat. szybko zaczelam:):)moze dlatego biegam tak malo ale zawsze cos. moje pluca narazie daja rade. dzisiaj zjadlam trzy kanapki z serem do tego kawa rozpuszczalna z mlekiem. przed obiadem wypilam prawdziwa kawe rowniez z mlekiem i zjadlam krojsanta. obiadu nie jadlam bo mi sie nie chcialo. zjadlam pozniej wielllkie jablko i nie jestem glodna. wczoraj to samo. no prawie bo obiad zjadlam odrobinke. zobaczymy jak bedzie dalej.wierze ze dam rade. trzymajcie kciuki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyłączyłabym się , ale
Wiesz co , naprawdę szybka jesteś. 4 km przez 20 min to bardzo szybko. Pod tym względem mnie przegoniłaś ;)mi to zajmuje prawie pół godzinki . dzisiaj np 9,3 km w 1h 13 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos tak wyszlo. moze przesadzilam z tymi 20min no ale do pol godzinki napewno. malo pluc nie wyzionelam ale dalam rade. w miescie nie za ciekawie sie biaga bo jest strasznie duzo dymu i jest okropnie ciezko. no i te cholerne swiatla. nie zawsze zdazam na i do zielonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) ja wczoraj zaliczyłam 4 dzień A6W. Mam nadzieję, że dobrze robię te ćwiczenia, bo z każdym razem nie boli już tak bardzo, w zasadzie najgorzej na początku, a przy drugiej serii to już o wiele lepiej. No ale to chyba też kwestia przyzwyczajenia mięśni. i przebiegłam 10 km w 60 min, tak standardowo :) ale waga i tak wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny , a jak mierzycie
odległości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj masakra:( prawie caly czas jak bieglam łapała mnie kolka. nigdy wczesniej tak nie mialam. nie wiem co sie stalo. choc zamiast utrzymac bieg przez cala moja trase szlam. postanowilam jeszcze po cwiczyc na naszej silowni kolo placu zabaw i przyznam ze troche sie rozciagnelam. poza tym weszlam dzisiaj na wage i doznalam szoku. od poniedzialku do dzisiaj wyszlo na to ze schudlam kg. nie wiem jak to jest mozliwe. moze moja waga zle wazy czy jak wiec nie nastawiam sie zbytnio na taki sukces:):) no ale to jest nowa waga zakupiona w poniedzialek.nie wiem. jak uwazacie? jest taka opcja ze moglabym az tyle schudnac bo kilogram to jednak wydaje mi sie duzo:{????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia...
Agunieczka, jest taka opcja, jeżeli spięłaś pasa to 1 kg na 100% sobie poszedł :-) Moim zdaniem powinnaś odpocząć od biegów, a robić sobie dłuższe szybkie marsze, nie będziesz tak bardzo obciążała organizmu...potem możesz wrócić do biegania ;-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj andzia! JA SWOJ DYSTANS BIEGAM TAKI SAM OD DWOCH TYGODNI I CZUJE SIE O NIEBO LEPIEJ BYNAJMNIEJ NIE TAK JAK SPRZED 9MIESIECY KIEDY JESZCZE ALILAM DUUUUZO PAPIEROSOW BO AZ DWIE PACZKI DZIENNIE. NARAZIE NIE MAM ZAMIARU PRZESTAC BIEGAC BO CZUJE SIE SWIETNIE. POZA TYM CO MAM ROZUMIEC POD POJECIEM ZE SPIELAM PASA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mogę dołączyć? Dopiero dzisiaj zaczynam. Kiedyś robiłam tą 6, i doszłam gdzieś do połowy byłam zadowolona z efektów bo nie dość że wyrobiły mi się mięśnie to i schudłam z 5cm, i przerwałam. Teraz chce zacząć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj glinka93. jasne ze mozesz sie przyłaczyc. mam nadzieje ze nie znikniesz tak szybko jak inne. napisz ile masz wzrostu i wazysz i jaki cel chcesz osiagnac. pozdrawiam cie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 170 cm wzrostu, i waże prawie 70kg. Jestem na diecie MŻ. Chce ważyć 59-60kg. Pierwszy mój cel to 67. Małymi krokami do celu. A Ty agunieczko do jaki masz cel ? Teraz już się nie poddam. Na wakacje wskakuje w bikini i się nie wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już widzę w pierwszym poście wszystko doczytałam. Widzę że cel mamy podobny czyli 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikalollq
cześć, od dzisiaj tez zaczynaj a6w. mam nadzieje że wytrzymam jak najdłużej. mam 168 wzrostu i ważę 63 kg. . moja maksymalna waga to 71 kg. ;/ chce dojść do 58 kg. dodatkowo jestem na diecie SB. :D a jak będzie ładniejsza pogoda to będe chodziła na rolki, bo teraz trochę za zimno i strasznie u mnie wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×