Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cisza, ja i czas!

W grupie raźniej - szukam kobiet ok 30 letnich

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Szukam kogoś kto chciałby wspólnie pokonywać trudy dietowania. Wszędzie młode dziewczyny więc może jakiś topik dla nas?;) Sama mam 29 lat (w kwietniu skończę), dwójkę małych dzieci i sporo do zrzucenia po ciążach. To nie moje pierwsze podejście, ale głęboko ufam, że ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej,ale gruba jestem:(
Też rozpoczynam.W zasadzie to od dawna bardzo się staram jeść mniej. Nie jem ziemniaków,schabowego,sosów. Makaron tylko pełnoziarnisty,dużo zup,odrobina słodyczy,chleb razowy..Dużo wody i zielonej herbaty. Jak na razie nie zauważyłam nic:( Być może pójdzie mi to wolniej:( Ale mam chęć do końca roku schudnąć chociaż 40 kg..Do zrzucenia mam 60:( Wiem,duzo,ale tak to jest jak sie od kilku lat siedzi w domu z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę metodą małych celów - najpierw 12 kg do 80 a potem zobaczymy. Moje dzieciaki są małe więc aż tak długo z nimi nie siedzę, ale za to zaliczyłam dwie ciąże pod rząd bo urodziłam córkę i po niespełna 4 miesiącach znowu byłam w ciąży więc nazbierało się tego. Syn ma już rok a mi wszystko zostało i czas się tego pozbyć. Ojej,ale gruba jestem:( --> Skąd jesteś? Ja lubuskie. Może ktoś jeszcze jest chętny do popisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia29
Dziewczyny dacie radę!! Ja. 3 tygodnie po ciąży wazylam 84 kg teraz 64 a mam 173 cm wzrostu. Jeszcze 5 kg mi zostało, ale wierze, że warto się pomeczyc. Byle się nie zniechęcać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja mam 32 lata,zanej ciazy na stanie,odwiecznie gruba,chudnaca i tyjaca na zmiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej,ale gruba jestem:(
Z pomorza. Bardzo mi się marzy,by być tak szczupła jak przed ciążą.Ważyłam 70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) ja też wpadnę:) od dwóch tygodni na diecie dr.Pape,powoli widać efekty.do zrzucenia naprawdę dużo bo 30 kg ale realnie 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 165165165
Dolaczam 31 lat zro ciazy 165cm 59 kg Wlasnie walcze w wieczornym glodem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) monteblack --> To tak jak u mnie. Pod koniec zeszłego roku zrzucone 11 kg, które wróciły wszystkie (bez 1 kg) a teraz dalej walka. ojej,ale gruba jestem:( --> Ja za swoich najlepszych czasów ważyłam 60 kg. Jak zaszłam w pierwszą ciążę 70 kg. A teraz - szkoda gadać ;/ tararara252 --> Witaj :) A na czym polega ta dieta? 165165165 --> Witaj:) Jak bym ważyła tyle co Ty to bym chyba sobie sesję w Playboyu strzeliła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×