Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęśliwa Zaradna:)

Dostałam dotacje na otworzenie działalności

Polecane posty

Gość Szczęśliwa Zaradna:)

I jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka mamam
mogla bys przeslac swoj wniosek mi na maila - zabieram sie za wypelnianie i zupelnie nie mam pojecia o co w tym chodzi moj mail negatywek@op.pl za pomoc stokrotne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie przepierdol ich
jak większość dotacji , mój kumpel prz_pier_dolił ponad 100.000 dotacji , które dostał [ dostali ] na otwarcie spółdzielni socjalnej. Prawdziwe fortuny rosną z zaradności , a nie z dotacji ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
Niestety jest tam zbyt wiele danych prywatnych. Nie mnie jaki masz problem, to pomogę:) Podobno mój wniosek był wzorcowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
Jak ktoś myśli, ze można z 20 000 otworzyc firmę, to się myli. Do jej otwarcia szykowałam sie 6 lat:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop123ws
gratulacje a co otwierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG co za ludzie
6 lat?? I ty jestes 'zaradna' :o? Ja w 2 lata rozkręciłam firmę, a po 6 miałam już 3 dochodowe biznesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12341323978906-3567
szykowałam? szykowac to się można do wyjścia, na bank plajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
Można się szykować 6 lat. Czasem, by otworzyć firmę, trzeba mieć umiejętności , kwalifikacje, licencje (którą trzeba zdobyć) i nawiązać poprostu co tu wiele mówić znajomości. I to właśnie robiłam. Gdy zdobyłam uprawnienia, osiągnęłam wiele na szczeblu pracy etatowej, teraz czas na to by otworzyć firmę. W pewnych branżach trzeba się obracać, by odnieść w nich sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka mamam
prosze cie bardzo o to wyslij mi ten wniosek , wymaz swoje dane i przeslij mi jest to moja jedyna nadzieja - nie mam pieniedzy na zaplacenie komus zeby wypelnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
I teraz się zastanawiam czy pisać, co otwieram, toż tu siedzę sami "bojkoci". Ciekawy jest fakt, iż w tym roku zaostrzyły się kryteria przyznawania dotacji. U nas wprowadzili dwa etapy, merytoryczną + prezentację osobistą, której nigdy wcześniej nie było, bo załatwiałam już dotacji najbliższym i znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
Dziewczyno ale dokładnie w czym ty masz kłopot??? napiszę ci priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG co za ludzie
Nie , to ja się w takie popapraństwa nie bawiłam , ja po staremu , zaczełam z majtkami i skarpetkami na bazarze , a po 6 latach mam 3 stoiska na trzech bazarach. Jeżdżę też po odpustach watą cukrową i nie musze sie szkolić jak ty bo mi szkoda czasu na naukę , zresztą nigdy mi ona nie szła , taka jakaś tępa byłam od małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
o ktoś się podszył, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG co za ludzie
Tak , masz rację , ale wkurzyła mnie ta dziwoja zarozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peruny łogniste siarcziste
zeby cie pieruny łogniste siarcziste po dupie smagaly i zeby ci chuj w trumnie stanal i sie wieko nie domklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
Cieszę się bardzo, że w końcu zrealizuję swój plan, na który tak długo pracowałam. I baaa ja wiem, ze on wypali... Mam z 1000 pomysłów. Wszystko dopracowane na ostatni guzik:). Tworzenie loga firmy, okazało się dla mnie niesamowitym przeżyciem. Dziś trzeba będzie to oblać z rodzinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
ehhh zdradze wam - Firma sprzątająca w bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A znasz sie na prowadzeniu
firmy? Chodzi mi o to czy znasz sie na ksiegowosci, rozliczeniach, fakturach, pitach itd? Bo mnie to powstrzymuje przed zalozeniem firmy - musialabym chyba zatrudnic ksiegową, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
Mam ksiegowego ktory sie tym zajmie , a ja mu pokoj za to posprzatam raz na tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna:)
firma bedzie sie zajmowala lizaniem psu dupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna
Jestem po ekonomiku:). Nie podjęłabym się tematu, gdybym nie umiała prowadzić w każdym aspekcie. W sumie, założenie firmy to dla mnie tylko formalność, gdyż sieć kontaktów, oraz forma prowadzenia firmy przez lata były dla mnie codziennością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jesteś taka doświadczona. Ale na razie masz pieniądze, a nie firmę. Swoją firmę. Jeszcze zobaczysz, jak za tę pychę życie kopnie cie w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna
dziwię się wam ludzie. Dlaczego ciężka 6letnia praca i radość z pierwszego sukcesu w dążeniu do celu to pycha??? Że odniosę sukces to wiem. Bo odnosiłam go przez ostatnich 10 lat w tych branżach, które teraz sama będę prowadzić. Ludzka zawiść, aby nikomu się nie udało. Nie rozumiem tego. Ja nie otwieram butiku z odzieżą. Ja otwieram firmę, dla której musiałam się uczyć przez 6 lat (3 kierunki studiów), w której muszę wykupić drogie ubezpieczenie.... To nie jest biznes dla każdego. A że z branży pochodzę i wiem to czego nie wie moja konkurencja, dlatego właśnie mi się uda:) Cieszę sie z wszystkich małych sukcesów i mam zamiar cieszyć się nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Zaradna
Aby zrealizować do końca swój plan, czekają mnie jeszcze 2 kierunki studiów, czyli jakieś 4 lata ciężkiej pracy. Ale dam radę:). Ech od wczoraj nie przestaję się uśmiechać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errtrttty
ale kogo to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbgbg
To ja będę chyba wyjątkiem i Ci pogratuluję :-) Powodzenia w sukcesach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też gratuluję,a co!
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
Jeśli dziewczyna pokazuje swoją myszke na show up i zarabia na tym to też jest przedsiębiorcza ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×