Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

...jak powiedziałem lubię tu sobie w przerwach "pogawędzić", pożartować, podzielić się doświadczeniami i nie rozumiem kilku spraw: - co to są projekty i po cholerę je tutaj ludzie tworzą - po cholerę piszą pod różnymi nickami równocześnie - po cholerę czepiają się ludzi których nie lubią lub nie podoba im się ich postawa, po prostu z takimi nie pisze i tyle, każdy ma prawo żyć jak chce póki nie zahacza o cudzą wolność - śledzą się tu na wątkach, wyszukują posty po całym forum aby w jakimś topiku komuś dokopać, jakby ktoś komuś robił krzywdę i od wyprostowania mu kręgosłupa los świata miał zależeć :) Jestem tu dla przyjemności czerpanej z konwersacji na jako takim poziomie ....ano tak nie wziąłem pod uwagę że dla kogoś przyjemność może stanowić jedno z wyżej wymienionych zachowań ...mea culpa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 - bo dla niektórych takie działania są dopiero rozrywką...zwyczajna konwersacja to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj już nie popisze bo lecę do centrali i potem do domu więc do jutra i miłej reszty dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokolibidowa mężatko
gratki:-D trochę szczerych słów i wszyscy umilkli:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestka dwojka;)
ja jestem :D mezatka, a Ty czasem nie masz dzis dola? Sprawiasz wrazenie osoby, ktorej cos w zyciu nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Z tego co przeczytałam to chyba jestem w mniejszości zadowolonych ze świąt:) chociaż można mnie w zasadzie nie brać pod uwagę w statystykach ponieważ tak na prawdę są to moje pierwsze od 20 lat wesołe święta z nieustającym uśmiechem na ustach:) i nic mi nie przeszkadza ani konieczność sprzątania ani nawet tłumy w sklepach:D X Co do kategoryzacji bywania na forum...bywam tu bo mogę, bo lubię, bo chcę, bo sprawia mi to przyjemność:) klasyfikacja na szukających i nie szukających jest dla mnie conajmniej dziwna, bo czyż umniejsza ona w czymś jakim się jest człowiekiem? zabiera poczucie humoru? sprawia, że stajemy się inni? Jeśli tak to ja z jakiejś inne planety jestem bo nie rozumiem kwestii tego podziału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja? tak jak wyżej...bo mogę, bo lubię, bo chcę, bo sprawia mi to przyjemność...:) lubię ludzi i lubię rozmawiać, czasem konstruktywnie i poważnie a innym razem z domieszką flirtu, zawsze jednak z poczuciem humoru:) Hmm...mężczyźni...są w moim życiu, nie da się tego ukryć - jednego mam w domu a do drugiego mam sentyment:) Ten rok zaczął się dla mnie bardzo dobrze i patrząc z perspektywy czasu to najlepszy taki początek od niepamiętnych czasów, trzymam kciuki za dobra passę na cały rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wciaz wiele niewiadomych... Mysle, ze gdybym nie byla pojedyncza z wieloma problemami dawno bym juz sobie poradzila. Wsparcie mezczyzny, jego...zdecydowanie, jasne postawienie sprawy...ta....mysle, ze to by wiele zmienilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie, że mężczyzna to jeszcze jedna dodatkowa komplikacja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1970
a ja z innej beczki mam 42 lata jestem po rozwodzie ,czy znajdzie sie tu jakaś fajna miła samotna kobieta która chce stworzyć stały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to zależy czy miałby komplikować pozytywnie czy negatywnie, bo to jednak różnica jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; Jeden kandydat już jest, jak na zawołanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ma swoje plusy dodatnie i ujemne i to uporządkowane (czasem tylko pozornie) życie mężatek i ta wolność (bywa że po jakimś czasie nużąca i męcząca). W życiu niestety nie można mieć wszystkiego a właściwie trochę z mężatki i trochę z wolnej kobiety, a szkoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1970
moge trochę porozmawiać,ale tak naprawde chciałbym znaleść swoją drugą połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; A chciałabyś się zamienić z tą koleżanką tak powiedzmy na miesiąc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1970 Od rozmowy się zaczyna, inaczej nie da się:) Widzisz jakąś inna drogę w poznaniu drugiej osoby jak nie poprzez rozmowę? Jakim sposobem przekonasz się czy nadajecie na tych tzw. samych falach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...ja probowalam sobie wyobrazic jej sytuacje (gdy czarujacy przy znajomych maz staje sie mniej czarujacy), ale ona moja chyba mniej ;) probowala mnie "ustrzec" przed popelnieniem bledu :) tzn.tlumaczyla, ze lepiej zyc na "kocia lape", nawet dziecko miec bez slubu, wtedy partnerzy sie staraja o siebie. ale...ona tak sadzi, bo tej wersji nie przerabiala ;) masz racje - kazda sytuacja ma plusy i minusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×