Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Gość jacek1970
ostroznosci nigdy nie za wiele tak jak w zyciu ludzie sa jacy sa i z tym trzeba sie liczyć ,a myślisz ze na tych portalach mężatki nie udają ze są po rozwodach dobra ja juz dziekuje za miła rozmowę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka niefrasobliwość w taktowaniu nowych znajomości to chyba przypadłość XXI wieku, tyle że niektórzy zapadają wręcz na tę chorobę. Bo niby w sieci można wszystko, jest się anonimowym i do niczego to nie zobowiązuje....a właśnie gdzie kultura osobista, gdzie takt i dojrzałość? Zdaje się, że na wymarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie należy się zbytnio przejmować i trzeba mieć dystans do siebie i internetowych znajomości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo brakuje mi bliskosci, tej fizycznej rowniez, ale nie chce sie rzucac od razu na gleboka wode z kims kompletnie obcy, boje sie, bo nie wiem, czy drugiej stronie nie zalezy jedynie na chwili seksu (bez zobowiazan), ale mi tego nie powie, zeby nie sploszyc. A ja sie zaangazuje i....bolesnie rozczaruje..? Czasem watpie, czy na swiecie sa jeszcze (wolni)mezczyzni myslacy i czujacy podobnie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dystansu można się nauczyć? Zapewne tak ale to również zależy od cech charakteru. A rozczarowania? Niby powinny być wliczone w "koszty" znajomości ale w podświadomości mamy zakodowane, że może tym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; Pytasz o to jak sobie radzę z takimi netowymi znajomościami? Przyznam szczerze, że różnie bo ile ludzi tyle charakterów i zapatrywań ale im dłużej przebywam na forum tym coraz częściej podchodzę do znajomości właśnie z dystansem i ostrożnością. Nie zakładam nic z góry, wolę miłą niespodziankę która się rozwinie w trakcie niż rozczarowanie. Spróbuj zobaczyć to w innym świetle...gość zaprzestał znajomości...jego strata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Jacek pisal o kobiecie, ktora przestala sie odzywac. Moj "przypadek" strasznie sie rozloscil, gdy zapytalam dlaczego udaje wolnego i szuka kochanki, kiedy zona rodzi mu dziecko :D twierdzil, ze chce sie rozstac z zona, ale przeciez nie bedzie sie rozwodzil "w ciemno", a dopiero gdy znajdzie inna kobiete.., Pytam o Twoje zdanie, bo moze to ja cos zle robie? Ale chyba nie....Ty tez radzisz dystans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radze i owszem ale zdaję sobie sprawę, że trudno o ten dystans gdy znajomość nabiera realnych kształtów a po chwili na głowę spada Nam "kubeł z zimna woda". Radzić wcale nie jest tak trudno ale znaleźć się w takiej sytuacji to już zupełnie inna sprawa. Nie martw się, też przez to przechodziłam:) Za każdym razem jesteśmy mądrzejsze o jedno doświadczenie życiowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestka dwojka ;)koci
pazurek aleś sobie nick wymyśliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze:) uśmiechnij się:) Znikam spać bo znowu moje rzęsy narażone będą na lewitację;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestka dwojka ;)koci
??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejla
ejj, pomarańcze, to nie Koci Pazurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 100% czterdziestka dwójka
to koci pazurek=kais

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damy i nie damy. A czy to nie jest obojętnie jaką ma ksywkę.??Byle sie doskonale bawiło hoże dziewcze a reszta sie nie liczy co nie czterdziesta dwójka??:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 miałem krótkotrwały ubaw jak sie zorientowałaś ,ze stary dziad Cię nawiedził buahahahahahahahahhahahahahhahahahahahhaha.Odskoczyłaś jakbs diabła tfu ducha zobaczyła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) właśnie nadrobiłem topikowe zaległości, w zasadzie wieczorne pogaduchy i nasunęły mi się w związku z nimi takie skojarzenia : - tekst z "Drogówki" : ...dymasz się czy trzeba z Tobą chodzić... - wczorajszy program Drzyzgi - bezdomni szukający bogatych kobiet w necie i nie tylko, szczególnie jeden klient mi się spodobał :) "przystojny bezdomny pozna panią z kasą" :) - zawsze słyszałem ze kobiety jak małpy zanim puszczą jedną gałąź muszą złapać następną, tymczasem jak widzę faceci mają tak samo :) - dystans w netowych kontaktach - owszem potrzebny tak jak i w realnym życiu do siebie i ludzi, tylko co robić żeby ten dystans nie zamienił się w całkowity brak empatii :) Trochę rozumiem też piszącego tu Jacka ...choć podejście jest bardzo pragmatyczne - po co inwestować czas i energię w długie pisanie i kontakty netowe kiedy po pierwszym spotkaniu na żywo czar może prysnąć :) ...zaś co do małp i gałęzi, zawsze byłem zdania że odchodzić powinno się OD kogoś a nie DO kogoś, to znaczy odchodzę bo jest mi źle a nie bo poznałem kogoś ciekawszego, to ostatnie jest jest bardzo wątpliwe moralnie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Matuzalem...tych watpliwych jest w necie cale mnostwo... Najczesciej szukaja jedynie kochanki na chwile, ale wiedza, ze taka szczerosc mocno ograniczy grono ewentualnych kandydatek, wiec....szczerzy nie sa :D a jedyne co pomaga ich weryfikowac, to czas wyslania maila. Zonaty jest "wolny" w godzinach pracy. Wieczorami i w weekendy go na portalu nie uswiadczysz ;) takie jasno okreslone "godziny urzedowania" zawsze powinny zapalac ostrzegawcze lampki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Są i szczerzy 42-ka :) Większość szuka i znajduje gdy właśnie są szczerzy :) Masz fajowy wiek :) Pesel :) podaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Nie bierz tak tego na całkiem poważnie.Czytam Twoje wypowiedzi często.Mam nieraz czas i zaglądam,coś nieraz walnę do śmiechu.Nie ma tak prawdę mówiąc z kim popisać o życiu "murówek" ale ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 🖐️ :)- w necie też można pogadać z normalnymi ludźmi. Czasem wcale nie trzeba nikogo szukać - sam się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×