Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Gość świeżo przed chwilą
goliłem sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo przed chwilą
a ty 42 lubisz ogolone,sama golisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....aż taki otwarty nie jestem :P to jest mail tylko i wyłącznie na potrzeby tego forum. W stosunku do mojej tolerancji, tolerancja mojej żony jest bardzo ograniczona :) a ja nie jestem pozbawiony instynktu samozachowawczego. Zaś pokusom się nie kłaniam z dość prozaicznego powodu, za stary jestem aby stracić coś co budowało się prawie 30 lat i zaczynać cokolwiek niepewnego od nowa. Ja wiem że pisanie sobie tutaj nie jest grzechem, ale z uwagi na moją przeszłość żona nie jest o tym tak przekonana jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah :) myślą, mową ale nie uczynkiem :) dość skomplikowana historia ale nie chciałbym się tu wyzewnętrzniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świerzo przed chwilą
42-jka czy Ty masz zarościk tam gdzie powinnaś go mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 ... mnie już możesz wierzyć :) ....choć miałem tu siedziec do 14 ale zaszła zmiana szef mnie własnym autkiem do domu porywa, spadam już więc do domu a od jutra mam wolne więc życzę wszystkim z okazji Świąt Wielkanocnych pogody ducha i tej za oknem, dużo spokoju, zdrowia, wszelkiej pomyślności a w lany poniedziałek upału żeby zamiast wodą soplem nie oberwać :) ...nigdy nie myślałem o spiżu, tym bardziej o pomniku, ułomny jestem jak większość normalnych ludzi, tyle że uczę się na nie tylko własnych błędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem!!!! Ja nie wiem co to koafiura!!! musze w slowniku sprawdzic zaraz!!! :D Tobie rowniez milych swiat zycze, ale z lodem jednak, hi hi! Moze byc w poniedzialek rano :P ot, takie nietypowe zyczenia wielkanocne ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat@@@
42 - wysoka jesteś:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat@@@
nawet nie próbuj:-D wysokie kobiety są piękne, dumnie podniesiona głowa, długie nogi. włosy jakiego masz koloru, jeśli można spytać?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Podłączam się do wolnego od dzisiaj do środy:) x czterdziestka dwojka; Rozkręciłaś worek z amantami do Twojego chodzenia, to może ono jednak jest w cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znikają to fakt ale niektórzy maja opcję wracania jak bumerangi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znikają tylko czytają w wolnej od pracy chwili :P cześć Juvia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Czterdziestka ja swojej sam farbuję i nie tylko :) znajdź takiego czy to takie trudne.Jak widzę to bardziej jesteś gadułą,a nic konkretnego,a nie jesteś jeszcze taka stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zyon:) Nie pracuj tyle przed świętami, jest tyle innych ciekawych i pasjonujących zajęć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca czyni wolnym....:) czy szczęśliwym to inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubi się swoją pracę to bezapelacyjnie szczęśliwym:) a wolnym? To zależy w jakich kategoriach rozpatrujemy tą wolność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat@@@
42 jeśli bardziej w stronę rudości to musisz wyglądać pięknie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy doradco...ja jednak wole fryzjera :P ma proste, delikatne, niepodatne wlosy bez dobrego ciecia ani rusz! Do pewnej dlugosci sama farbuje, ale kiedy sa dluzsze, kiepsko to wychodzi, bo od spodu widac "niedorobki". Poza tym wizyta u fryzjera to jednak...przyjemnosc :) raz na jakis czas nawet mnie sie nalezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×