Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

hahahaha skoro nie odstraszasz nieperspektywicznych to i zainteresowanych nie powinnaś :) w końcu z nami robisz "puste przebiegi". Gdybym był wolnym człowiekiem właśnie podczytywanie takiego wątku jak ten dawałby mi już jakiś obraz osoby która tu pisze. To co ktoś pisze i w jaki sposób wiele mówi o człowieku, choć niekoniecznie musi wszystko okazać się prawdą :) w końcu kanalie też bywają inteligentne i miewają lekkie pióro :) dlatego często spotkania w realu owocują rozczarowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z za miedzy
Czym miała byś odstraszać ? Nikt Cię nie widzi i nie czuje.Pisać każdy potrafi w jakiś tam sposób.Jesteś sama i piszesz.Masz przelotne flirty i tak u Ciebie się toczy ta rzeczywistość,dlatego uzupełniasz sobie tu na forum pewne sprawy. Pisz wielu się zaciekawi Twoimi sprawami Ducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flirt przelotne? Hm, flirt z natury rzeczy jest czyms nietrwalym... Przelotny to raczej romans? ;) ale ja juz powoli zapominam jak to jest... Ech, nie bede sie nad soba uzalac. Zawsze pozostaja mi jeszcze kluby seniora ;) zakladajac, ze do emerytury nikogo nie znajde. Wtedy zostane postrachem sanatoriow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
42 w sanatorium też na dancingu można dostać uroczy "cmok" w szyjkę lub gdzieś indziej. wszystko jest dla ludzi...a jak można się dowartościować :) dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem z zona w sanatorium jesienią ubiegłego roku :) i stworzyliśmy taką nieformalną "wycieczkową" grupę 5 osób m.in. była dziewczyna 35 lat facet w podobnym wieku i jeden w naszym :) na zmianę naszymi samochodami w czasie wolnym robiliśmy objazdy okolicy bliższej i dalszej ze Słowacją włącznie, wleźliśmy razem na 3 korony :) a co wieczór okupowali jeden stolik na tańcach, dziewczyny nie były atakowane przez "obcych" a my nie musieliśmy brać udziału w "żużlu" :) Radzę nie czekać na wiek emerytalny i wybrać się do sanatorium już teraz :) a wiecie z czym się spotkałem :) ...do zamężnej kobitki po tygodniu na dwa tygodnie przyjechał facet i to wcale nie mąż :) ona przy meldowaniu od razu dopłaciła sobie do dwójki aby jej nikogo nie dokwaterowywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem, ale zeby zus Cie skierowal do sanatorium musisz miec jakies poswiadczenie id lekarza, ze jest Ci taki pobyt niezbedny dla podratowania zdrowia, prawda? Inaczej placisz za wszystko, a wtedy te "wczasy" drogo kosztuja... Kiedy dwa lata temu pol zimy przechorowalam zapytalam specjaliste, pod ktorego opieka bylam, czy moglabym dostac skierowanie do sanatorium, odpowiedzial ze dla zus i tak zbyt zdrowa jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... też racja :) Ja pewnie będę miał przerwę w necie do wtorku :) od jutra mam wolne, jedna córa od jutra do niedzieli posiedzi, druga z mężem wpadnie pewnie w niedzielę i poniedziałek, w któreś święto zajrzą znajomi, więc okazji do siedzenia tutaj nie będzie :) Sadzę więc że we wtorek będę miał co czytać żeby odrobić zaległości ...aaaa w zasadzie po godzinach jedynie pocztę sprawdzam więc jeżeli byłoby coś pilnego to na natuzalem0325@o2.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no widzisz bo sanatorium z ZUS to sanatorium rehabilitacyjne dla podreperowania zdrowia dla dalszej pracy, a z NFZ raz na dwa lata masz prawo do dofinansowanego turnusu 21 dniowego. Płacisz za te 3 tygodnie ok 700 zł masz spanie wyżywienie plus ...chyba ze 3 zabiegi dziennie zależnie od schorzenia. Skierowanie wypisuje Ci lekarz pierwszego kontaktu (kręgosłup kwalifikuje w zasadzie każdego powyżej 35 roku życia do sanatorium :) składasz taki wniosek z wynikami ogólnymi badań do NFZ, czekasz ok 18 miesięcy i masz :) Jedyna niedogodność to że nie wiesz kiedy dostaniesz skierowanie i dokąd :) Powiadamiają Cie na miesiąc przed wyjazdem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WomE
bardzo erotyczni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie też żonaty :)...koło 40-tki jednak ciężko o kawalera ....szybciej rozwodnik lub wdowiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha 42 - Ty to wszystko możesz i nic nie musisz :) a o życzenia to poproszę choć spieszyć się nie musicie bo do 14 będę tu na bank siedział :) Wiesz żonaty znajomy to całkiem jak modny ostatnio "gey frend" można wszystko i o wszystkim a ruszyć i tak nie ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gej Ambroży
A ja mam 45 lat i jestem kawalerem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Matuzalem...nie wiem, czy to dobre porownanie...ze nie ruszy...oj, nie wiem... Zdarzalo mi sie slyszec propozycje od zonatych...nawet gdy zona byla tuz obok :o a ja nie flirtowalam nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambroży ...to na rynku i tak będziesz pewnie za wdowcami i rozwodnikami :) bo kobitki będzie zastanawiał fakt, że coś z Tobą nie tak z żadną kobitka do tego czasu nie usiedziałeś w miejscu :) ...jakaś wada ukryta czy inny feler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz każdy, kombinuje wg siebie :) ja swoje już przeszedłem i wiem że albo rybki albo akwarium i jeśli życie nie jest tragedią nie należy ryzykować :) Poza tym już wspomniałem że żeby myśleć poważnie o czymś nowym należy być rozliczonym i pogodzonym ze starym. ...swoją drogą ostatni post to lokowanie produktu hahahah fajne spodobało mi się :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha jeżeli komuś wcześniej chodziło o tego typu erotyzm to faktycznie na tym topiku go nie znajdzie :) ...panowie ciut finezji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem, Tys taki tu ulokowany, ze hej ;) reklama wiernego meza, ktory sie pokusom nie klania ;) i jeszcze powiedz, ze zona zna haslo do Twojej poczty..? Zeby watpliwosci co do podawania tutaj adresu zostaly rozwiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×