Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

konkrety? Prosze bardzo :P mezczyzni wolni, moga byc dzieciaci (ale zeby zaleglosci alimentacyjnych nie mieli), wysocy, z Wielkopolski, okolo 40-tki, z wyksztalceniem powyzej podstawowego :P wystap! Mowi do Was kobietka pyskata, cycata i dupiata :P wolna, bezdzietna, trudna do ulozenia :D nieco nieufna, bywa ze zazdrosna, w sprawach najwazniejszych zasadnicza, nie potrafi wybaczyc zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; Ale wyzwalasz w mężczyznach potencjał;) i to ten fotograficzny;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chciał się pokazać z tej lepszej strony, znaczy się z okazalszej chyba....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
To nie ma być wyzwanie,ale prezencik.Tu tylko każdy pieprzy głodne kawałki,a odwagi nie mają by pokazać coś swojego.Może Cię tym nie obraziłem,ale sądzę,że Twój wiek jest odpowiedni do takich prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wibratorów to mam koleżankę, która jako niezbędnik nosi go w torebce:) i do tej pory pyta zdziwiona - nie masz jeszcze? nie wiesz co tracisz;) ano nie mam, bo ja wole te naturalne w całej rozciągłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Sądziłaś,że ktoś się pojawia i znika,ale jest.Korzystam z czasu wolnego i nudząc się mam zawsze kosmate myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś.. Pokazujemy i owszem ale nie publicznie i dla wybranych:) taka reklama jak Twoja zakrawa na desperację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Mnie to lata na co zakrawa.Tu jest bezpieczny w dobrych rękach,jak sądzę Dziewczyny nieprawdaż.Mam uległy charakter i poczułem,że jesteście miłe dlatego,poza tym ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ja kupilam wibrator ladnych pare lat temu, ale...sie rozczarowalam :D podobne mam jednak uczucia do Twoich, Juvio ;) ...a teraz czasem sobie kombinuje, ze trzeba bylo wybrac model pieszczacy lechtaczke, a nie taki...konkretny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadar madziar
ja moge nawet godzine zapinać moją panią,a i tak pochwowego nie ma ino łechtakowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
To użyj coś innego,jak członek.Takie orgazmy się wyczuwa i stymuluje łechtaczkę na setki sposobów.Całkiem przyjemna sprawa dla mnie,już się do tego przyzwyczaiłem i uzależniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee, to nawet nie chodzi o orgazm pochwowy... To chodzi o przyhemnosc wynikajaca z bliskosci CALEGO meskiego ciala, a nie jedynie jego fragmentu... Nie o to chodzi, ze ow "fragment" nie jest wazny, ale...Wy, chlopaki stawiacie te bulawe na piedestale, sadzac, ze od niej wszystko zalezy... A to nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Czterdziestka możesz wziąć do domu i dbaj o niego.Następnym razem dam Ci w innej postaci tzn. ozdobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Tu chyba nie sądzisz,że się będę prezentował cały,nie mam takiej potrzeby.Mam swoje koło zainteresowań :) starczy.Mam dla kogo być wszystkim.Tu zostawiam ślad części mojego ja :) ja jestem ważny,a kto co sobie myśli mam gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, zle mnie zrozumiales... Ja nie chce Twojego zdjecia... Nie jestem mezczyzna - wzrokowcem. Nie podniecam sie ogladajac fotki. Chodzilo mi o to, ze kobiete kreci mezczyzna jako taki, jako....calosc. Kiedy czujemy fizyczna bliskosc, dotyk, zapach, slyszymy glos, kiedy ktos nam szepcze cos milego do ucha, wtedy sie "uruchamiamy" seksualnie. Sama fotka fiuta, owszem, ladnego, bedzie oceniona, ale nie posluzy (chyba) zadnej z nas jako wspomaganie masturbacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Ty kobieto fruwasz w obłokach,zejdź na ziemię.To może i powód,że nikt Ciebie nie pieprzy,jak ma słuchać takich gadek. Jasne,że kobiety są inne i potrzebują coś innego.Też są wzrokowcami,sądzę że u Ciebie postępuje starość i to w piorunującym tempie.Mówią,że nie używana wysycha i taka jest prawda. Bajerę to masz i tu się całkowicie sprawdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, sporo takich komentarzy dostawalam na portalu spolecznosciowym, gdy jeszcze tam staralam sie kogos znalezc... Zanim odszukalam tam mojego owczesnego partnera minal dobry rok takich...zeby sie nie wyrazic...przepychanek :/ drugi raz nie mialam na to ochoty i wybralam (sadzilam ze) lzejsza forme, poszukiwan, mniej zobowiazujaca, ot takie pogadanki tu, na topiku. Ale, jak widac, i tu musze swoje ziarenko goryczy przegryzc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×