Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

zaś jak na gospodynię topiku jak dla mnie sprawujesz się całkiem całkiem :) ...no może ciut mało bywasz ale w końcu jest dość specyficzny, przedświąteczny czas więc każdy zrozumieć powinien. Może Ci tylko witający się panowie też mają co przed świętami robić, dzisiaj takie czasy że i panowie na okna wpadają ze ścierą i nikt z tego problemu nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kryzys mnie dopadl i na perfumy nie mam kasy :( za te kilka stow to lepiej kolejny rachunek zaplacic... :( ech... :( musze wracac do roboty Matuzalem, Ty mi miales doradzic, co robie nie tak, ze tu pojawiajacych sie chlopow odstraszam :P :D ....ale Ty chyba tez nie wiesz w czym rzecz? To tak, jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....oooo ba żeby to jeszcze człowiek opisać potrafił :) ...wspominam stare czasy kiedy jedynym perfumem dostępnym na rynku był "Być może" :)))) i zdobywało się dla kobiety zachodnie przemycane Masumi :) szczyt szczęścia !!! teraz najczęściej kupuję żonie coś Hugo Bosa, Givenchy, a chyba ze dwa lata temu wpadłem na ciekawy zapach Kenzo :) ...lubię perfumy które nie są może mocno intensywne, ale za to długo otrzymują się na skórze, z nutą świeżych owoców trochę złamane czymś egzotycznym ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że się wcinam, Czterdziestko Dwójko :) Ja myślę, że niekoniecznie odstraszasz... tylko, że tacy panowie, o jakich pytasz w temacie, raczej tu nie zajrzą. Dojrzały atrakcyjny wysoki i wolny czterdziestolatek ma w realu zbyt wiele roboty z opędzaniem się od kobiet, i na takie fora nie zagląda. Tu przychodzą raczej sfrustrowani mężowie (z tego niektórzy bywają cholernie inteligentni i przystojni :classic_cool:) albo nieatrakcyjni, niscy panowie z brzuszkami i łysiną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysokolibidowa :) - ja zaglądam, ale mimo ze jestem żonaty to nie sfrustrowany :) niski również nie, mięśnia piwnego nie zapuściłem, ...no tak, ale włosów to już sporo mi wyszło a te co zostały są mocno szpakowate i przycięte króciutko coby grzywki z nad jednego ucha nie przeczesywać na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem, nie wykluczam, że ty jesteś z tych przystojnych :P Ale jeśli zaglądasz na babskie forum, to myślę że jednak czegoś w twoim małżeństwie brakuje, nawet jeśli sam przed sobą nie chcesz tego przyznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam tu jedynie z pracy kiedy miedzy jedną robótka a druga mam chwilę, po prostu lubię "rozmawiać" z ludźmi, a prace mam taką że i tak w necie siedzę za to do kogo dzioba otworzyć nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestka dwojka w locie;)
eeeee, Matuzalem po prostu nudzi sie w pracy, a ze kobiety bardzo lubi...to z nimi rozmawia ;) ja sie juz nie przemeczam, ale - u mnie w pracy pustki - moge zmykac - a zakupy trzeba zrobic ...tylko, ze trudno wtedy jednoczesnie z Wami pisac :) Mezatko, mowisz, ze tu wolnego mezczyzny nie znajde..? :( ech, nic mi nie pozostaje, jak wielkiego Zajaca ze slomy na targu kupic i do domu przywlec... Przynajmniej chlopa z jajami na swieta bede miec w domu ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przed świątecznie 🖐️ Raven_na: ja chyba jakiś mało gościnny jestem :) słowo "trzeba" w tym sensie jakoś do mnie nie trafia - zaczynam się coraz mnie tym przejmować. 42 - panowie zaglądają - ale czasem zwyczajnie nie mają nic do dodania więc się nie biorą za pisanie :) wysokolibidowa mężatka - chyba teraz się położę na kozetce i złapię doła :P poziom mojej frustracji sięgnął chyba zeniutu....idę się rzucić pod pociąg :P...Twoja ocena facetów z kafe to strzał kulą w płot - bez obrazy :) albo tak słabo trafiasz ....i ja potrafię się sam przed sobą przyznać do wielu rzeczy ...a faceci czasem zaglądają na babskie forum by lepiej poznać swoje partnerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pomijając wszystko, dlaczego często tu słyszę (nie tylko na tym topiku), że to "babskie forum" od kiedy to temat życie erotyczne zarezerwowany jest dla kobiet, czyżby to miało dotyczyć wyłącznie kobiet ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 nie jestem jakas stara wyjadaczka, ale takich co to pojawia sie raz sa tlumy na kafe. Nie wiem czy nalezaloby po sekundzie odpowiedziec, ze jest super i ujela cie jego osobowosc wyrazona w tych kilku slowach czy jak. Po prostu trzeba sie z tym pogodzic. Matuzalem dobrze, ze opisales troche zapach, ktory lubisz bo kazda marka ma taka palete, ze jeden Givenchy cie zniewoli a inny odrzuci. Jednego Kenzo uzywalam bardo dlugo. Taki fajny, swiezy. Teraz zmieniam, bo uzywajac tych samych przez dlugi czas czlowiek sie przyzwyczaja do zapachu a nie ma nic gorszego niz przesadzic z perfumem ;) Choc ja wybieram raczej lekkie, swieze zapachy (slodkich, kwiatowych nie znosze) to u facetow lubie zdecydowane, mocne zapachy np. Dolce&Gabbana The One. A tak w ogole to z pracy nie zawsze moge duzo pisac. Najczesciej mam kolowrot do wieczora. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dość że wysokolibidowa mężatka - to jeszcze skarbnica wiedzy wszelakiej :P znam Cię z innego czarnego nicka? - czy też jesteś dokładną Czytelniczką tego forum? Nie opierałbym swojej wiedzy na wpisach z kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na, masz rację, znieczulamy się na zapach, dlatego zona też co rusz używa innego zazwyczaj 3-4 różne zapachy na toaletce są :) więc zależnie od nastroju sobie zmienia. Ja zaś nieszczęśliwy jestem bo do wieków używałem białego Old Spica ale juz go nie robią jest masa innych zapachów ale nie są to te "goździki" które robili 30 lat temu :) dlatego teraz używam jedynie wody po goleniu Nivei i takiego samego dezodorantu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera! jaki ja naiwny jestem .... to ludzie z forume ze sobą sypiają ?!!!! ....no popatrz, a sądziłem, że te "obce" to pospać nie dadzą :) w takim razie ten cały sex pozamałżeński przereklamowany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysokolibidowa mężatka - bardzo dziękuje za reklamę - dobry PR to podstawa :) gdybym ja bazował na "uważnym czytaniu" to chyba już bym był w Tworkach :) Ale z drugiej strony bogata wyobraźnia to skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyon ja tez sie tym przestaje przejmowac. Odwiedzam i jestem odwiedzana regularnie, wiec takie na trzy cztery, bo tak trzeba mnie meczy. Niestety takie podejscie nie jest popularne. Pochodze ze Slaska i tu mieszkam, wiec matuzalem zrozumie jak trudno wylamac sie i zamiast odwiedzac rodzine polezec na kanapie (jesli akurat tak chce spedzic swieta)... x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na - ja z północnej Polski - więc tu ludność napływowa - ciężko mówić o wielowiekowych tradycjach. W tym roku się wyłamałem - zamiast nudnej masówki na śniadaniu - będzie kameralnie tylko z moimi rodzicami. Chcę zwyczajnie odpocząć....co do postu ...pewno w Wielki Piątek mięsa nie będę wcinał - to nawet taki zdroworozsądkowy zabieg - trzeba się nieco przegłodzić przed świętami - by lepiej poczuć smak świątecznych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... zgadza się, no niestety ja już 30 lat przeflancowany na Mazowsze, większość mi bliskich ludzi już nie żyje więc i my nie musimy i nas nie ma kto odwiedzać. Zazwyczaj przyjeżdża na każde święta mama i teść, ale jakoś w tym roku sobie odpuścili a na głów nie urwą bo to świat drogi a nas (z córami) wiecej i trudniej się na wyjazd zorganizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha .... co do wygłodzenia :) kiedyś te święta miały miały i pod tym względem swój sens w końcu po przednówku, po wykańczaniu się zimowych zapasów w te święta można było sobie w końcu pozwolić na zjedzenie czegoś solidnego :) ... teraz wraz z odchodzeniem od tradycji pada i atmosfera świąt i to nie tylko wielkanocnych :) pamiętam czasy kiedy cytrusy były reglamentowane i tylko w święta rzucano je na rynek :) ...stąd chyba już zawsze boże narodzenie "zapachowo" kojarzyć mi się będzie z zapachem pomarańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 - wówczas w Dzienniku Telewizyjnym głównym newsem było info o tym, że do portu zawinął kontenerowiec z pomarańczami z bratniej Kuby - oj stało się w kolejce za zielonymi jeszcze pomarańczami :) Teraz od dawna wszystko jest w sklepach i czasem w ciągu tygodnia je się znacznie lepiej niż kiedyś w święta. Atmosfera także mocno siada...a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zyona
nie strugaj teraz wariata! kto na kochankach pisał o nudzie w małżeństwie, wypaleniu? o poszukiwaniu kogoś z kim można spełniać fantazje; sam pisałeś że żonie nie powiesz by usiadła na twarzy bo tego w życiu nie zrobi. jaki ty zakłamany jesteś. gdzie ona miała oczy i nie mówię tu o twojej partnerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi, ze kiedys do swiat przygotowywalismy sie dluzej i nie czulo sie tej bieganiny. Zapasy (np. bakalie) zdobywalo sie wczesniej. Oczywiscie przedswiateczna goraczka zawsze byla ale ta obecna bieganina na tydzien przed zabija cala atmosfere. Zyon troche zaszalales to juz ci latke przypieli. Osobiscie nie rozumiem tego czepiania sie. Wiekszosc chyba byla dorosla wiec powinna podejmowac dorosle decyzje. Czy moze zdeprawowales jakas nieletnia? ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekszosc chyba byla dorosla
No i wyszlo szydło z worka :D:D:D Teraz należy zapytać, ile wynosi ta większość i jaki stanowi procent wszystkich nicków, które Zyon dotąd przeleciał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zyona - pomarańczko bo ci żyłka pęknie - a przed świętami spore kolejki do lekarzy :) Może zaparz sobie melissy na uspokojenie bo widzę, że moja osoba jakoś Cię uwiera. Szkoda, że nie masz odwagi i ukrywasz się pod pomarańczowym nickiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raven_na - ja prawa nie złamałem :) młodzieży nie deprawuję :P a przypinanie łatek na tym forum to standard. Gdyby choć procent był prawdą... Latać to ja lubię ale samolotem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×