Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

...bycie z zołzą czyli kobietą pozostająca sobą i będącą sobą od samego początku, pilnująca swojej przestrzeni i zostawiająca ją partnerowi to sama przyjemność :) Poza tym niektórym do szczęścia potrzeba kogoś niezależnego i wymagającego aby umiał znaleźć się w życiu ... tak jak i bywają kobiety "szczęśliwe" będące dla feministek karykatura kobiety ... rożnych rzeczy ludziom do szczęścia potrzeba i o ile sami nie wykazują swojego niezadowolenia nie należy ich prostować i uczyć co jest dla nich dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przecież ostatnio rozmawialiśmy o nadawaniu prawa i dbaniu o siebie to podważałeś :P Nie tytułuj wiec takiej kobiety Zołza tylko Żmija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha niech Ci będzie żmija :) ale książkowa zołza chodzi na kompromisy, pamiętaj że to o co się sprzeczaliśmy właśnie egoizm w związku a zołza nie jest egoistką i rozumie potrzebę kompromisów :) Nie pamiętam już z lektury a jakich panów lubią zołzy :) czy aby nie takich dla których kompromis to rezygnacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny sprowadzasz kompromis do roli ustępstw:classic_cool: a ja po raz kolejny ci mówie ze to nie o ustępstwo chodzi a nadanie prawa innym do własnych odczuć mysli, sposobów na nude, pasji :) jesli oboje ustawiają swoje granice i respektują granice innych to mamy kompromis idealny ;) mało tego kazde jest szczesliwe spełnione i wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42---> i niezalezna emocjonalnie...ma pełną świadomośc czego tak naprawde chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ja chce spedzic wakacje nad morzem, a partner nie cierpi plazy, za to uwielbia gory, to jesli zgodze sie na wyjazd w Tatry nie ustapie mu? Jak nazwac inaczej takie rozwiazanie? Skoro kazde nieco zrewiduje swoje poglady? Np.on zgodzi sie na tydzien latem nad morzem, a ja -na drugi tydzien zima w gorach? Choc osobno kazde z nas najchetniej dwa tygodnie siedzialoby w jednym tylko z tych miejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 - jezzzzzu ja chyba na prawdę nie z tej epoki jestem :) jaka niezależność emocjonalna :) kiedy człowiek zakochany hormony buzują, endorfiny uszami ciekną a Ty mi mówisz o niezależności emocjonalnej :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka ;) jesli ja chce spedzic wakacje nad morzem, a partner nie cierpi plazy, za to uwielbia gory, to jesli zgodze sie na wyjazd w Tatry nie ustapie mu? Jak nazwac inaczej takie rozwiazanie? Skoro kazde nieco zrewiduje swoje poglady? Np.on zgodzi sie na tydzien latem nad morzem, xxx pieknie to ujęłaś zgodzi się ;) a nie ze zostaje do tego zmuszony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 matuzalem0325@tlen.pl'; v34 - jezzzzzu ja chyba na prawdę nie z tej epoki jestem xxx nie, ty jestes zwyczajnie niezdiagnozowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 ciagnijmy temat dalej, prosze. Zalozmy, ze owej parze rodza sie dzieci, dorastaja i...nagle okazuje sie, ze wszyscy, oprocz kobiety, wola wakacje spedzac w gorach..? Ona znow ustepuje, choc nie znosi wspinaczki. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] czterdziestka dwojka ;) V34 ciagnijmy temat dalej, prosze. Zalozmy, ze owej parze rodza sie dzieci, dorastaja i...nagle okazuje sie, ze wszyscy, oprocz kobiety, wola wakacje spedzac w gorach..? Ona znow ustepuje, choc nie znosi wspinaczki. Co Ty na to? xxx nie wiem jak wypopczywac w miejscu którego nie znosze?:classic_cool: co tym dzieciom da matka stękająca niezadowolona że została przymuszona do bycia własnie w górach?:classic_cool: sama nie wypocznie i popsuje radosc innym...to jest dobre?? czy lepiej uznać ze spedzamy wakacje tam gdzie kazdy bedzie zadowolony lub osobno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...v34 - wierz mi że kiedy dochodzi do konfliktu interesów w grę zaczynają wchodzić priorytety :) ...co jest dla mnie ważniejsze moja miłość do morza czy moja miłość do faceta z którym chcę być - moja miłość do gór czy do kobiety z którą chcę spędzić jak najwięcej wolnego czasu :) ...powiem ci że paty ostygłe nie mają takich problemów każde pojedzie gdzie lubi :)))) bo lubi już bardziej to co lubi niż partnera :) v34 - a kto dzisiaj normalny jest, po prostu mało kto jest zdiagnozowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka ;) v34 czyli zona zmusza meza do wyjazdu z dziecmi, kiedy ona bedzie sama lezec na plazy? xxx no cóż 90% kobiet nie potrafi funkcjonowac bez tzw "portek" :classic_cool: o czym wiec rozmowa?:D Pozdrawiam i znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 - ale v34 sama prosi aby tego co pisze nie zestawiać z doświadczeniem :) nie chciałbym aby to protekcjonalnie wyszło ale czas powinien zweryfikować poniekąd jej poglądy, nie przeczę mądre ...tylko że tak wiele mądrych teorii weryfikuje normalna szara rzeczywistość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka ;) Matuzalemie, do tego zmierzalam z tego "kompromisu" wg V34 czysty egoizm moze powstac... xxx a czym krzywdzę faceta decydujac się ze nie spedze z nim wakacji w górach bo ich nie lubie? :classic_cool: jesli nie ma krzywdy nie ma formy egoizmu...nie mylmy tych pojec. Od kiedy odkryłam że to ja jestem dla siebie wazna stałam sie bardziej szczesliwa bardziej spełniona i nie ma konfliktów nie do rozwiazania w moim długim zwiazku:classic_cool: mat---> skoro ty bys skorzystał z chwili wolnosci by uwiesc samotną mezatkę na plazy to po raz kolejny cii mówie:classic_cool: specjalista potrzebny natychmiast:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 rozmowa o tym, ze zycie nie jest proste jak rownanie matematyczne, to nie jest tak, ze 1 plus 1 zawsze da dwa. Nie bardzo rozumiem Twoj tekst o...portkach..? Jakos ja sie zadnych nie czepilam. Co nie oznacza, ze nie rozumiem owych "portek" racji. A przynamniej co drugiej racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 matuzalem0325@tlen.pl'; 42 - ale v34 sama prosi aby tego co pisze nie zestawiać z doświadczeniem nie chciałbym aby to protekcjonalnie wyszło ale czas powinien zweryfikować poniekąd jej poglądy, nie przeczę mądre ...tylko że tak wiele mądrych teorii weryfikuje normalna szara rzeczywistość xxx a próbowałes kiedykolwiek mądrą teoriew wcielić w rzeczywistosc?p:classic_cool: smiem twoerdzic że poczytam, pomedytuje i stwierdze"się nie da" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka ;) V34 rozmowa o tym, ze zycie nie jest proste jak rownanie matematyczne, to nie jest tak, ze 1 plus 1 zawsze da dwa. Nie bardzo rozumiem Twoj tekst o...portkach..? Jakos ja sie zadnych nie czepilam. Co nie oznacza, ze nie rozumiem owych "portek" racji. A przynamniej co drugiej racji xxx skoro się nie czepiasz to po kiego diabła ci one na plazy?:P sama sobie przeczysz a mnie oskarżasz ze tylko medytuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34, chyba nie zauwazylas, ze do naszego rownania jeden mezczyzna, jedna kobieta dolaczylam jeszcze dzieci... Ktore tez wola gory... I zapytalam co teraz? Czy jedna kobieta i jej pragnienia przewazaja pragnienia mezczyzny i dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 wiesz dlaczego mase kobiet po rozwodzie szuka desperacko drugiego faceta?? bo nie potrafią znieść samej siebie w samotnosci ...są tak nudne i mdłe że sie nudzą same ze sobą..teraz naprawde znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka ;) V34, chyba nie zauwazylas, ze do naszego rownania jeden mezczyzna, jedna kobieta dolaczylam jeszcze dzieci... Ktore tez wola gory... I zapytalam co teraz? Czy jedna kobieta i jej pragnienia przewazaja pragnienia mezczyzny i dzieci? xx wiesz co to jest komu7nikacja niewerbalna?:classic_cool: to mowa ciała to ze zacisniesz zeby na nieudanych dla ciebie wakacjach nie oznacza że inni w twoim towarzystwie bedą odczuwac komfort:classic_cool: to gorsze od faszyzmu...wiem przezyłam znam to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudne i mdle rozwodki..? Tutaj??? Ale tu nie ma dyskusji o na sile poszukujacych partnera kobietach, za wszelka cene, byle byl. Zdaje sie nawet, ze jeszcze nie tak dawno przeczytalam, ze nigdy faceta nie znajde z moimi wymaganiami...? v34, Ty na sile wszysko starasz sie dostosowac takm by pasowalo do walki o rownouprawnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×