Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

...nic jeszcze o Toskanii nie wiem, dopiero co padła decyzja że jedziemy tam ze znajomymi na tydzień na przełomie kwietnia i maja, póki co wiem, że mamy być gdzieś 6 km od wybrzeża na kwaterze u jakichś producentów wina i oliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmów sobie wycieczkę na Sardynie ;) stamtąd połączenia wycieczkowcami są czeste i zwolnij miejsce w aparacie widoki są zapierajace dech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam - dopiero wzmianka o Toskanii sprowokowała mnie :) matuzalem0325 - nie pożałujesz - tylko mocno trzymaj się za kieszeń :) "Makarony" strasznie wyciągają euro z portfela :) Polecam podróżować nie po płatnych autostradach - tylko bocznymi drogami - wówczas poznasz piękno prawdziwej Toskanii. I już teraz wiem, że będziesz zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki c34 i Zyon za rady, na pewno skorzystam, z aparatem problemu nie będzie bo wożę ze sobą tablet z HD na USB i po każdym dniu zrzucam foty z aparatu :) Jedziemy samochodem znajomych bo nowszy i wygodniejszy, a oni również wola jeżdżenie "kanałami" niż głównymi drogami :) co prawda nikt nie zna włoskiego a angielski mało komunikatywny ale najważniejsze chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Włochami się na migi dogadasz oni sa bardzo ekspresyjni :D:D:D po 3 winie do obiadu się nawet płynnie gada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha generalnie jestem osoba dość towarzyska i nigdy nie miałem kłopotów z dogadywaniem się z ludźmi rożnych nacji :) ale chyba głównie dlatego że jestem specem od "pokazywania" i "rysowania" w kalamburach :) ... ludzie w mig odgadują o co mi chodzi :) w drugą stronę ...zależy od talentu interlokutora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a wino na pewno w porozumieniu nie przeszkadza, nie wiem, wyobraźnia zaczyna ludziom lepiej funkcjonować czy co ale faktycznie jakoś łatwiej się dogaduje człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii ma rację - włoski nie jest konieczny. Dobrze że jedziecie autem - no i to najlepsza pora na odwiedziny tam - gdy drzewa pięknie kwitną i wszędzie zielono. I koniecznie wino - polecam wizytę w Montepulciano i Montalcino - koniecznie skosztuj win - nawet jak się na nich nie znasz - poczujesz różnicę między nimi a tym co masz w polskich marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...właśnie co do tej pory to nie jestem przekonany, bo miałbym ochotę i tyłek zamoczyć w ciepłym morzu etruskim ale coś się obawiam że jeszcze na to będzie za zimno :) co do win to faktycznie niezbyt się na nich znam choć półwytrawne lubię sam jestem ciekaw jakie tam znajdę, sadze że raczej wytrawne ale polubić można coś nowego :) jeszcze godzinka niecała i można weekend rozpoczynać, jeszcze tylko godzina jazdy do domu po paskudnej i zatłoczonej drodze i jużżż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dda to ja
czterdziestotatek w wersji luksusowej hmm... :P witam na nowej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha to miejsce gdzie mamy być to Le Pescine koło miejscowości Vada może ktoś wie co ciekawego warto w okolicy zobaczyć, sądzę że to będzie nasza baza do wypadów na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze planow (wczesno)wakacyjnych :) U mnie brynza poki co. Kasy brak. Robota jest, ale jakas taka...malo w finansach znaczna ;) za to w lipcu pojade na koncert Depechw Mode :D taaaa...zglupialam. A znajomi razem ze mna ;) gdy rezerwowalam miejsce w busie (dojazd do "stolycy" pod stadion i z powrotem), uslyszalam ze "rozni ludzie jada z nami, tacy starsi nawet tez, tacy....kolo czterdziestki" :D :D :D no to zobacza "starszyzne"!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dda to ja
Czterdziestko - dwójko ; ) przykro mi, ale nie, jestem kobietą Matuzalem0325, niestety dobrze Ci się kojarzy :) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wszystkim jak widzę już ciepłe wakacje w głowie:) jakby ktoś chciał dostać pocztówkę z Rzymu to zbieram zamówienia do lipca:) A tymczasem umykam zrobić się na bóstwo bo wieczorna impreza czeka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dda to ja
nie gniewam się Czterdziestko - dwójko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×