Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Dzień dobry weekendowo:) Cisza...wszyscy rozproszeni...jedni odpoczywają, inni wypatrują słońca a jeszcze inni zapewne czekają na wieczorny luz...:) A ja dzisiaj efektywnie, produktywnie, energetycznie i na wesoło....żyć, nie umierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) dzisiaj to już prawie wiosna, mimo ze wcześnie i po zmianie czasu, ptaszki śpiewały i gdyby nie resztki śniegu plus troszkę niska temperatura to można by już poczuć wiosnę :) Byłem w sobotę na Układzie zamkniętym, ...niby człowiek ma świadomość przekrętów gospodarczych ale ten film - ponoć na faktach oparty - daje mocno w łeb i robi wrażenie. Sceny zatrzymań bogu ducha winnych ludzi przez antyterrorystów robią wrażenie. Może tekst reklamy "może jutro przyjdą po ciebie" jest trochę na wyrost bo jako zwykły zjadacz chleba nie mam się czego obawiać ale ludzie robiący interesy już tacy pewni tego być nie mogą ...i wszystko w państwie prawa ...załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna bryza
u mnie jeszcze śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
a u mnie piękny słoneczny poranek.....zero chmurek na niebie, rześkie powietrze więc lodowy;) poranek w pełnej krasie :) tak można żyć :) miłego poniedziałkowego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania czy stasik ... każdy orze jak może a jak ma luz w pracy to dlaczego ma nie popisać jak lubi ? ...ważne żeby swoje robił, a z tego to już go szefowie rozliczają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna bryza
stasikowa to tylko reklama. pisze bez sensu by umieścić reklamę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday man
swięte słowa powyżej... ludzie różne rzeczy w życiu robią, inne funkcje pełnią, poza tym pracują w różnym tempie...zarówno ci na "taśmie" jak i ci przy biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ...zgadza się choć pisania tutaj przy pracy na taśmie jakoś sobie nie wyobrażam :) chyba że mam mylne odczucia co do pracy na taśmie - kiedyś dorabiałem w mleczarni i m.in. pakowałem butelki mleka (kiedy to mleko było jeszcze w butelkach :) ) do kontenerków, jak się człowiek nie wyrabiał musiał taśmę zatrzymywać ...masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna bryza
duchu o kim mówisz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna bryza
w niczym nie przeszkadza na razie ten kolorek:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna bryza
... a duchy się pojawią:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! Uf....rzutem na tasme! Zdazylam, zanim Matuzalem z pracy wychodzi..? :D dzis mam dzien sluzby zdrowia, czyli skierowania, przekazy, wizyty kontrolne (w tlumaczeniu: moj tato i kardiologia). A tego nie da sie zalatwic szybko ;) co u Was, robaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Słonecznie, ciepło, energetycznie.....zamienili nam klimat czy co?:) To jutro lżejszy płaszczyk i szpileczki nawet gdyby miało być rano +1, zawsze to na plusie;)....lekko i przyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; No to dobijesz, też będzie fajnie. Teraz tylko mężczyzna o takim właśnie wzroście i pełnia szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny71 Nie od dzisiaj wiadomo, ze mężczyźni to wzrokowcy a my umiemy to wykorzystać jako swoją broń:D...zgodnie ze słowami piosenki "...seksapil, to nasza broń kobieca...to coś co was podnieca..." :) dodaj do tego wdzięk i styl a reszta już sama się klaruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czterdziestka dwojka; No problem, ja pochodzę w nich i za siebie i za Ciebie:) x cukierek29 Cześć man:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×