Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Ewa pisz wszystko co się dowiesz :) jestem bardzo ciekawa i nie dziwię Ci sie że byłaś w szoku, ja sama jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki musimy wytrzymać do poniedziałku a następne newsy będą we wtorek bo na zabiegi przyjdzie rekordzistka wyciągnę z nich wszystko w końcu spędzają u mnie prawie 2 godziny jeśli chodzi o skórę to mogę Wam coś podpowiedzieć nie żeby jąkąś reklamę sobie robić takie domowe sposoby.pa wpadnę jutro koleżanki dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ewa73 a ty z jakiego miasta jestes jesli moge zapytac, ja szczecin zapyzialy, a co do skory to mi strasznie wyschla na buzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
i powiedzcie po 10 czy 15 dniach zwiekszacie dawke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Irlandia ja właśnie się zastanawiam co do zwiększania dawki, bo jak byłam na forum kopenhaskiej, to tam dziewczyna pisała że nie zwiększała dawki i że po miesiącu spadło jej 4 kg, więc nie wiem, może Ewa niech się zapyta w poniedziałek tej klientki co i jak i da nam znac, ja muszę powiedzieć że czuję się lżejsza, ale zważę się za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja właśnie dzisiaj po 10 dniach po raz pierwszy zwiększyłam dawkę .Podpytam w tygodniu jak one zwiększały jak to wszystko u nich szło tak dokładnie z detalami .....Irlandia ja nie mam spa tylko urządzenie power slim studio w którym można wykonywać wszystkie zabiegi jakie robi się w spa możesz sobie poczytać w necie o tym ,a mój salon to "venus studio pięknego ciała"mieszkam w zgierzu to jest dopiero zadupie a szczecin to piękne miasto wiem bo byłam o kremach napiszę pózniej bo teraz nie mam już dużo czasu na pewno potrzebna jest folia spożywcza do wszystkich zabiegów no prawie wszystkich :)miłego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
czesc wam ;) ja tak sobie mysle ze po 10 dniach zwieksze ten od mk mi mowil ze jak nie bedzie biegunki to podwujna dawka jak wystapi to poczekac jeszcze te 5 dni. zobaczymy, ja sie na razie nie waze ale mam sie czym pochwalic bo... obwod brzucha zmniejszyl mi sie o 15 cm to jest naprawde duzo i widze to :-P i ud o 6 cm, nie wiem czy to mk czy ruch i dietka ale oby tak dalej !!!! a szczecin hmm.... moze i piekny ale noca tak naprawde to tutaj nic nie ma niestety :(, a i ta folia to kiedys slyszalam ze na noc sie ja trzeba owijac ???? hmmm jak szynka jakas hehe,pozniej zajze ide za obiad sie zabrac bo dopiero ze spaceru wrocilismy, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stało się najgorsze złamałam się i amerykanska poszła dobrze ze sie zważyłam dzisiaj -4.6 przez 5 dni zobaczymy ile jutro wskoczy po dzisiejszych ciasteczkach aż sie boję jutro powtórzę ten dzien a na waę wejdę w niedziele ,ale pyszne były trudno stało się i już :( .Powiem Wam dziewczyny że dzisiaj po podwójnej dawce miałam wilczy apetyt normalnie nie mogłam wytrzymać do śniadania..... jak na razie to te ziółka poprawiają mój apetyt jak tak dalej bedzie to moja waga bedzie szła w góre a nie w dół ;) Strasznie boję się wekendu normalnie masakra moja córka kusicielka jest cały dzień w domu ratunku!!!! jutro bede potrzebowała wsparcia bo moja 16 latka to ciasteczkowy potwór . Irlandia na pewno nie wolno spać w foli bo nie da rady . Foliom owija sie ciało w miejscach które chcemy odchudzić i ćwiczymy .w niedziele jadę na zakupy to zobacze w rossmanie krem z bielendy bo nie pamiętam nazwy i powiem co z nim robić niestety kremów z salonu wam nie polece bo normalnie nie można ich kupić a poza tym śą w mega opakowaniach ,a ten z bielendy był całkiem składem podobny może troche słabszy ale efekty powiedzmy ......;) podobne . Ale się rozpisałam do jutra pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ewa da sie da spac w foli, znajoma tak przed weselem sie odchudzala ;), ja stosuje z eveline anty celulitowy 3 d i nie jest zly juz kiedys go mialam i faktycznie po miesiacu byla poprawa ciala, i taki tez z e.. do biustu push up ale na razie efektu nie ma hmm z tym ze ja mam b.duze piersi. i nie zalamuj sie tymi ciastkam w gruncie rzeczy to powiem wam dziewczyny ze te diety to masakra jakas bo troche czlowiek straci wagi pozniej zaczyna normalnie jesc a co gorsza wiekszosc siega puzniej po produkty ktore mial zakazane typu wlasnie slodycze i z tego co zauwazylam to wiekszosci wracaja te kilogramy nieraz niestety z nawiazka, wiec moze jedzmy normalnie ale mniej i czesciej to i ciacho w menu sie czasem znajdzie bez wyrzutow sumienia, ja swoj makaron przyplacilam zdwojonymi cwiczeniami, moze jak bym az tyle nie zjadla to by mnie to nie gryzlo hmm coz lakomstwo.no ide sie nawcierac , dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
a co do ciasteczkowego potwora ;) to polecam ciasteczka owsiane malo cukru mniej tucza i sa naprawde pyszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam dziewczyny powiem, że chyba na mnie działa ten moroznik, bo zauważyłam, co prawda od wczoraj ale ...apetyt mi się zmniejszył, a właściwie to gdybym reszcie obiadu nie robiła, to bym nawet nie musiała jeść, ale zjadłam i to o wiele mniej niż normalnie, także ja dzisiaj zjadłam tylko batona musli tak po 15 i obiad po 17 i to wszystko jest teraz prawie północ normalnie to bym była baaardzo głodna a tu nic :) tylko ciekawa jestem jak będzie jutro bo mi się imprezka szykuje urodziny córci, więc tort zjem na pewno, a co do reszty to nie wiem czy będzie czas, trzynaście dziewczynek, więc będzie co robić i ruchu mi nie zabraknie :) dzisiaj zresztą też mi ruchu nie brakowało bo nas nieźle zasypało i trochę odśnieżałam ;) ja w sumie myślę tak jak irlandia te diety to masakra człowiek się katuje a potem jak zacznie się jeść w normalnie to z nawiązką wraca, wiec chyba jeść normalnie tylko mniej, ja w sumie nie jem pieczywa tylko waze żytnią no i słodycze to sporadycznie to chyba po kopenhaskiej jakoś mi ich nie brakuje, chociaż kiedyś nigdy sobie ich jakoś nie odmawiałam :) ja to się dopiero rozpisałam, także do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
witam was;) ja wczoraj zjadlam2 kromki razowca pozniej obiad z polowki schabowego bez panierki i z sorowka z pekinskiej ,kukurydzy i koperku, a na kolacje hmm o 18 2,5 wafla ryzowego i wnocy troche glodna bylam to woda poszla w rych, ale moja desperacja wczoraj siegnela zenitu! wyczytalam ze z fa folia na pol godz sie polozyc po kremach wcieplym ubranku i pod kolderka wiec ja madra tak tez zrobilam ...tylko ze nie wzielam pod uwage ze moj balsam sam w sobie rozgrzewa i to porzadnie i po 15 minutach w tej foli czulam na sobie poprostu zywy ogien!! no jakos bym to wytrzymala ale tak mnie wszystko zaczelo swedziec ze poprostu nie szlo wyrobic biegusiem to sciagalam i fakt cala mokra bylam . wiecej tak nie zrobie no chyba ze z innym kremem. no jedyny plus tego byl taki ze mielismy mega ubaw z mezem robiac ze mnie foliowa mumia ;), i czego tu kobieta nie zrobi by byc piekna ? niki a ty sie nie pochwalilas ty skad?? no widze zesmy sie dobraly 3 gaduly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
witam was;) ja wczoraj zjadlam2 kromki razowca pozniej obiad z polowki schabowego bez panierki i z sorowka z pekinskiej ,kukurydzy i koperku, a na kolacje hmm o 18 2,5 wafla ryzowego i wnocy troche glodna bylam to woda poszla w rych, ale moja desperacja wczoraj siegnela zenitu! wyczytalam ze z fa folia na pol godz sie polozyc po kremach wcieplym ubranku i pod kolderka wiec ja madra tak tez zrobilam ...tylko ze nie wzielam pod uwage ze moj balsam sam w sobie rozgrzewa i to porzadnie i po 15 minutach w tej foli czulam na sobie poprostu zywy ogien!! no jakos bym to wytrzymala ale tak mnie wszystko zaczelo swedziec ze poprostu nie szlo wyrobic biegusiem to sciagalam i fakt cala mokra bylam . wiecej tak nie zrobie no chyba ze z innym kremem. no jedyny plus tego byl taki ze mielismy mega ubaw z mezem robiac ze mnie foliowa mumia ;), i czego tu kobieta nie zrobi by byc piekna ? niki a ty sie nie pochwalilas ty skad?? no widze zesmy sie dobraly 3 gaduly :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
a i sie pochwale moim synkiem wczoraj bylo 1 siusiu do nocnika !!! co prawda male ale zawilal i zrobil jestem z niego dumna ;) a i niki mysle ze maly kawalek tortuci nie zaszkodzi wkoncu jestesmy tylko ludzmi a tort to sie raczej rzadko jada wiec smacznego zycze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no więc zważyłam się dziś i........ 62,7kg czyli spadł mi 1 kg, zawsze to coś, czuję się lżejsza :))) Irlandia najlepsze jest to że ja miałam wczoraj to samo co ty, tylko bez owijania folią, zakupiłam serum z eveline, wyszczuplająco- ujędrniające, czy jakoś tak i też rozgrzewające :) i myślałam że sie wściekne, normalnie ogień a potem takie swędzenie że szok!!! ale przeszło, nie wyobrażam sobie jakbym się miała jeszcze folią owiną i przykryć ;) masakra jakaś, ale czytałam że to tylko kilka pierwszych razów tak jest potem już tak nie grzeje, muszę jeszcze sobie kupić z bielendy bo słyszałam że dobre, poczekam Ewa napisze jak się konkretnie nazywa, chyba diamentowe o ile się nie myle, ale pewności nie mam. a co do tego że się nie pochwaliłam skąd jestem to po prostu nie ma sie czym chwalić, prawie koniec świata, zasypani jesteśmy prawie po dachy, podkarpacie, ale miejscowości nie pisze bo to małe miasteczko, więc i tak wam to nic nie powie, okolice Jarosławia i Reszowa :) spadam coś robić, odezwę się potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja to normalnie głupia jestem wiem że drastycznymi dietami niczego się nie osiągnie ,ale mnie tak przycisnęło że normalnie do wyjazdu muszę schudnąć jeszcze tylko 4 kg 11 dni więc jest to do zrobienia ......;)inaczej nie wejdę w spodnie ...gdy by to moje klientki wiedziały co ja wyprawiam sama daje im racjonalne diety wszysto tłumacze omawiam a sama szkoda gadać .jak osiągne cel to zaczynam normalnie rozsądną zbilansowaną dietę i czekam na efekty mk Jeśli chodzi o kremy to właśnie do foli mają być rozgrzewające i tak jak zrobiłaś Irlandia bardzo dobrze moje kremy to nawet jak się gdzieś przypadkiem dotknę to po prostu skóra cała czerwona pali i swędzi ,ale tylko przez jakieś 10 minut póżniej już spoko wszystkie kremy rozgrzewające mają za zadanie topić podskórną tkankę tłuszczową wtedy łatwiej organizm ją wydala.Dzisiaj wybieram się na nocne zakupy do łódzkiej manufaktury jak uda mi sie kupić jakieś fajne ciuchy to kończe tą głodówke :)Niki mam bardzo dużo znajomych na podkarpaciu bardzo fajni ludzie ,a skąd dokładnie jesteś?Dzisiaj jak na razie się trzymam o 11 kawa i jajeczko o13 salaterka żurku bez żadnych dodatków oby tak dalej miłogo dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
niki moze masz ten co ja taki czerwony i faktycznie ja go juz troche mam i zdazylam sie przezwyczaic do tego goraca ale ta folia to dala mi do wiwatu w gruncie rzeczy to chyba to powturze teraz chociaz wiem co mnie czeka wiec sie psychicznie nastawie, ja sie na razie nie waze ale powiem wam ze ten mk to faktycznie oczyszcze ja nigdy w zyciu nie mialam zadnych wypryskow ani nic a teraz mi sie pojawiaja i wiecej sie poce niz zawsze chyba wychodza toksyny z organizmu a to dobrze , ja sie czuje jak bym juz stracila te kilogramy a przeciez tak nie jest, wiec fajnie sie czuje moze byc tylko lepiej no uciekam bo mi sie zupka brokulowa gotuje niam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
witam was po leniwej niedzieli ;) jak minol weekend? u mnie jak napisalam leniwa niedziela zrobiliam sobie dzien dziecka, poleniuchowalam ale bez obrzarstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widze że tu cisza, ja niestety w niedziele i dzisiaj trochę podjadłam, od jutra muszę sie bardziej przypilnowac :( a musze wam powiedzieć żebyście nie piły alkoholu jak stosujecie mk, no niby to pisze i takie oczywiste, ale ja czasami winko wypiłam i nic mi nie było po jednej lampce, ale w sobote to nie wiem czy stres urodzinowy czy mało jadłam bo nie było czasu, ale jak już dzieciaczki pojechały do domów zostalismy sami ze znajomymi no to wiadomo winko, no i ja po prostu masakra tak mnie ścieło, że dojść do siebie nie mogłam, fakt że nie była to jedna lampka, ale szok, co najmniej jakbym się zatruła :( nie było dobrze, oj nie :(( no wiec wczoraj moroznik odpuściłam sobie, a apetyt miałam straszny :( jak już do siebie doszłam :( tak wiec tak wyglądał mój weekend :) irlandia tak ja mam też ten czerwony eveline, i piecze, za pierwszym razem najgorzej ale nadal;) Ewa napisz nazwe tego kosmetyku z bielendy i jak tam klientka była? dowiedziałaś się czegoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
niki ja ci powiem ze w sobote mialam gosci na ksw i przyjechal moj brat z delegacji i tez sie skusilam na winko i szczerze powiem tez sie strulam , upilam sie niesamowicie 3 lampkami a zawsze mialam bardzo twarda glowe do alkocholu, wiec szok i w dodatku wymiotowalam a w niedziele nie moglam z luzka wstac ale moroznik wypliam pospalam i bylo oki. wiec lepiej nie pic, a co do mk to sie dzisiaj zmierzylam iiiii po 3 cm mniej w brzuchu i biodrach !!!!! i 2 cm w udzie wiec super !!!!!!! oby tak dalej:-D na wage na razie nie wchodze to mi wystarczajaco poprawia humorek a i licze te centy od 15.03 wiec 4 dni , i jem praktycznie narmalnie w tej rramie czasowej 8 h i ciacho tez podjem, u was jak ida postepy dziewczyny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Irlandia, ja chyba padne, my jesteśmy niezłe jak nie w jeden wieczór się nasmarują i mało poparzeń nie dostaną to na drugi się potrują winem, masakra jakaś :))) śmiać mi się chce co za zbieg okoliczności !!! ja sie na razie nie waże bo jestem przed okresem i po tym podjadaniu to sie nie czuje żeby mi cos spadło, ja się nie mierze bo mi sie miarka gdzieś zapodziała, jak znajde to wtedy. Ewa zapomniałam Ci odpisać skąd jestem z Lubaczowa, mała mieścina zasypana po dachy śniegiem :) to do później pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hehe no racja niki , albo sie ciastek najedza tak sie odchudzamy ;) ja wogole sie dziwie ze dzis mialam takie wyniki bo godz. po pomiarze dostalam okres wiec moze jak juz minie to bedzie jeszcze mniej :) a i widze po spodniach hehe, maz mi dzisiaj kupil w starym rozmiarze ( niespodzianka r.46 :(((( ) iiii sa za duze spadaja !!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no ewa a ty gdzie sie podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nareszcie znalazłam chwilkę szybciutko piszę i zmykam .jeśli chodzi o kremy z bielendy to FITO-FRUIT MASKA UJĘDRNIAJĄCA BODY WRAPPING smarujemy się folia i ubieramy ciepłe ubranko i podpierzynkę na 45 minut stosujemy 2-3 razy w tygodniu.Jeśli chodzi o mk to czym większa dawka tym większe efekty ta co schudła 35 kg doszła do 6 dawek natomiast siostra tylko 4 i już koniec to zalezy od organizmu bardzo ważne to nie jeśc rano dopiero w południe napisze więcej jak znajde troszkę więcej czasu trzymajcie się mam nadzieje że ogarnę wszystko w tym tygodniu i będe juz tutaj częstym gosciem piszcie co was interesuje ja będe szybko odpowiadac a rozpiszę się jak się ogarnę .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ewcia widac zalatana jestes hmm to bedziemy spokojnie tracic sobie tluszczyk czekajac na twoje wpisy;), a po tych 6 dawkach to ona sie dobrze czula ? bo z tego co wiem to ta 5 jest nie szkodliwa dla zdrowia a kolejna moze juz miec na to wplyw. a i jeszcze czytalam zeby brac cos na wspomaganie watroby , brala i czy wy dziewczyny bierzecie??? ja kupilam sobie hepatil ale na razie biore po 1 dziennie ( mozna wiecej ,) i tak ze zwiekszaniem mk i hepatil bede zwiekszac mysle ze mi nie zaszkodzi a pomoc i ochronic moze. to pa jutro tu zajze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej! ja dzisiaj juz po spacerku i latalam tez po sklepach ale tego balsamu z bielendyngdzie nie widzialam , mam czas do konca eveline to moze gdzies znajde.wiem ze mialam sie nie wazyc ale musialam kupic nowa waga tamta ulegla wypadkowi i kurcze stoi w miejscu :(, jutro zwieksze mk moze sie cos ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
dobry wieczur wam ;) smutno tu sie jakos zrobilo ;( ,a ja jestem potwornie glodna i jak pomysle ze zjem jutro dopiero o 12 to mnie glowa boli hmm wiec chyba jednak skusze sie na wafla ryzowego, a wy trzymacie diete ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Irlandia ja sprawdzałam tą maskę z bielendy to chyba tylko na necie można zamówić, nie jestem pewna czy będzie dostepna w drogeriach, a na necie kosztuje jakoś 62 zł, ale jak będe w jakiejś większej drogerii to sprawdze. Ja jakoś specjalnie diety nie trzymam, staram się nie jesc do południa, ale czasami nie daje rady, a tak poza tym to jem w miare normalnie, wczoraj wziełam podwójną dawke i byłam taka głodna że nie wytrzymałam do południa, więc dzisiaj już pojedyńczą, na razie nie zwiększam zobaczymy co się będzie działo, czy wogóle coś się będzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej, ja dzisiaj zwiekszylam dawke i na razie dobrze sie czuje i nawet glodna nie jestem a tylko kawe wypilam a sniadanko jak zwykle o 12 wiec chyba bedzie dobrze ;) no ja poszukam tej bieledy dzisiaj w drogeriach bo ten eweline wczoraj wieczorem sie skonczyl jak nie dostane w sklepie to kupie ten co mialam bo nie ma na co czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
to znowu ja buszowalam po sklepach i nic nie ma tej maski wiec kupilam tez z bielendy pomaranczowa skorka termoaktywny koncentrat wyszczuplajaco ujedrniajacy hmmm ewa taki chyba tez moze byc? w sumie te wszystkie kremy zawieraja podobne skladniki tylko trzeba 2 razy dziennie stosowac , do tego piling folia i jazda hehe juz maz do mnie wariatka mowi :-P ale musi sie udac !! a po podwojnej dawce mk bez zmian samopoczucie, glodu tez tak nie odczowam zjadlam maly obiadek i jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×