Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość Aga MK
Bałam się dostać mdłości albo biegunki w pracy, dlatego zaczęłam brać w sobotę. Nic mi nie jest. Żadnych skutków nie odczuwam. Irlandia ile płaciłaś i jak wygląda twój MK? Ja dałam 24 zł. za 10 g w takim białym pudełeczku i z malutką łyżeczką do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki widzę że forum rozkwita i bardzo dobrze Irlandia pytałaś ile czasu brała ta klientka ona 5 miesięcy 2 m-c przerwy i kolejne 5m-c ale jej siostra bierze 6 tygodni 2 tygodnie przerwy i znowu 6 tyg zamierza takie 3dawki ona ma mniej do zrzycenia bo tylko12 kg ,a niestety w przerwach wraca 2-3 kg ale jak się zaczyna brac kolejną dawkę to one bardzo szybko schodzą.Dziewczyny jeśli chodzi o efekty uboczne to aż się boję mojego lotu w środe wieczorem:) moja córka to boi się koło mnie usiąsc zeby na nią nie było....wiecie o co chodzi;)jeśli chodzi o mnie to obżeram sie strasznie ale nie tyje na razie własnie dostałm więc zwaze sie po i zobaczymy.....miłego wieczorku juz będe zaglądac co dziennie pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Witam cie ewo !!! moze byc zabawnie w tym samolocie :-P ja tez dzisiaj sie obrzeram slodyczami ale od jutra cwicze znowu !!! wiec dzis sobie pozwole a i zjadlam calego czerwonego grejfruta obrzydlistwo ale podobno spala tluszcz wiec przezylam, aga ja tez mam 10 g male biale pudelko z hologramem i malenka miarka ja placilam 12 zl plus przesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no i stalo sie przyjechal meza kuzyn z niemiec ,i jak zwykle przywiozl nam mnustwo pysznosci hmmm ich slodycze bez porownania z naszymi i jak ja mam sie odchudzac ??? dzisiaj chyba po ter steper pojade ;) bo jak tak dalej pojdzie to przytyje wiecej niz stracilam :( a nie moge sie opasowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Witam dziewczyny:) Irlandia to masz pokusy serwowane prosto pod nos. Ja wręcz uwielbiam słodycze i jak tylko kilka dni nie jem to zaraz śnią mi się po nocach torty. Aż tak. No ale wracając do moroznika, to nie zmniejszył mi apetytu, nie czuję też innych objawów, ale to mój 3 dzień. Łatwiej mi trzymać się późnego śniadania jak pracuję. MK o 6 rano a śniadanko o 11 dziś zjadłam, do 12 nie wytrzymałam, ale myślę że to i tak długa przerwa. Kawkę zaraz po morozniku wypiłam na przebudzenie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jestem studentką psychologii. Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Badanie dotyczy kobiet od 20-60 roku życia. Badania są anonimowe. Czy ktoś zgodziłby wziąć udział w badaniu? Jeśli tak, zgłoś swoją chęć wysyłając e-maila na adres: badania.psychologia@ wp.pl W tytule wpisz moroznik Kafeteria Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
wlasnie wlasnie ale juz koniec troche jeszcze pojadlam i juz nic na kolacje za to kapusta kiszona i szklanka swiezo wycisnietego soku z czerwonego grejfryta pychota normalnie , ewa ja zmienilam ten hepatil na esentiale forte farmaceutka mowila ze najlepsze jest. niki ja dzis planuje powtorke z folia tylko nie wiem jak dkugo wytrzymam ta moja bielenda wcale nie grzeje wiec chyba nie bedzie zle, jak ja skoncze to wracam do eweline, dolanczasz do mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Aga a co do apetytu to mi sie zmniejszyl ale po podwojnej dawce to fakt jesc mi sie chce ale mysle ze to minie, hmm mam nadzieje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Irlandia ja kupiłam też bielende, ale ona faktycznie nie grzeje, będę stosować zamiennie, bielenda chociaż pachnie ładniej :) ja od wczoraj coś chora jestem katar i gardło, nie czuje się najlepiej :( ja wam powiem dziewczyny że ja godna jestem i to bardzo najgorzej rano staram się wytrzymać tak 3-4 godzin, żeby nie jeść po mk, ale różnie to bywa, ale jak już coś zjem to mogę wytrzymać prawie do późnego popołudnia, ja myślę że on wpływa przynajmniej u mnie na przemiane i że jem mniej. Dzisiaj moja fryzjerka zapytała się co zrobiłam że tak schudłam, przynajmniej ktoś to widzi bo ja jeszcze aż tak nie, chociaż jak w sobote kupowałam spódnice to rozmiar mniejszą szok :) także dziewczyny trzymamy się i pijemy mk i zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
pewnie ze tak damy rade !!! mi to caly czas burczy w brzuchu ale nie z glodu, jak by mi jakies ryby plywaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a ja dzisiaj pizze z córką zjadłam ale nic innego nie jadłam więc chyba nie przytyje zrobiłam sobie podwójny zabieg i myśle że będzie ok .Ciesze sie tylko że mi słodycze juz przeszły bo to było szaleństwo normalnie szkoda mk .Ja już się pakuje nie mogę sie doczekac bo najlepiej to mój mąż oceni nie widział mnie 2 m-c a schudłam już 9 kg więc powinien zauważyć :) moja córcia już widzi ,a jej wierze bo jest szczera do bólu ;)Jeszcze 15 kg i dziewczyny na plaże będę mogła wyjśc i nawet pospacerować a nie leżeć za parawanem z chustkom na głowie i w okularach żeby mnie póżniej nikt na mieście od wieloryba nie wyzywał.... ciekawe ile mi wskoczy mojej kochanej irlandii ja tam to od powietrza tyje ,aż sie boje że będę zaczynac od nowa .... Irlandia ja tez kupiłam esentiale ale zaczne brac jak wróce bo nie będę tam z tabletkami latac dosyć że mk będe rano brała.dziewczyny kupcie ten z bielendy w necie bo to jest koncentrat który stosuje się w salonach dlatego nie mozna go kupic w sklepie ,a po takim kremie to efekt jest po2 -3 zabiegach a nie po miesiącu.Niki ty masz fajnie tak mało masz już do zrzucenia tez bym tak chciała:( dobrej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
oooo jaka cisza , jak makiem zasial ;), ja sie dzis opanowalam podiadlam tylko maly kawalek jakja z czekolady synkowi i wiecej juz nic. jestem dumna z siebie, jeszcze na noc ten grejfrut i po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ewa ja znalazlam te maske na necie ale ta fito fruit i body wrapping to sa dwie rozne to ktora ja mam zamowic? czy dwie bo juz nie wiem. a ta bielenda ze sklepu to dupy jest! dziewczyny a ta trzecia dawke to jak bedziecie brac ?? bo ja dzisiaj 7 dzien podwojnej i sie zastanawiam czy po 10 zwiekszac znowu czy po 15 , zebym po trzewciej slonia nie probowala zjesc ;) ja pije sobie wlasnie kawke, a mk to od paru dni biore okolo 6 rano bo moj syn jakos wczesniej sie budzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ja wlasnie zamowilam sobie hula hop ciekawa jestem czy bede jeszcze umiala tym krecic, hehe jako dziecko fajna zabawa a teraz hmmm okaze sie ;), a wy kochane to gdzie sie podziewacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Irlandia jakie sobie zamówiłaś? Kiedyś widziałam na jakimś grouponie takie hula hop z wypustkami masującymi. Wyglądało na masywne i ciężkie, więc pewnie efekty daje. U mnie nic się nie zmienia po morozniku, ograniczam porcje i słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
aga wlasnie takie sobie zamowilam z kulkami masujacymi o srednicy 1cm bo niby im wieksze tym lepsze.a mk powoli musi zaczac dzialac !!! u mnie chyba zastuj jakis tak czuje bynajmniej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
znaczy 1 metra mialo byc tak to bym sobie chyba na malym palcu krecila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
masakra jakas przytylam 0,6 kg ;( to niesprawiedliwe a tak malo jem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Irlandia może to zatrzymanie wody przed okresem? Ja się zważę jak poczuję po ubraniu różnicę. Teraz waga mnie może powalić na łopatki, więc wolę efekty obserwować po ubraniach. Dziś 6 dzień brania moroznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
tylko ze ja jestem po. to przez te orzeszki w czekoladzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, chciałam dać znać że ciągle tu jestem i zaglądam, tylko czasu nie mam pisać, wiadomo jak to przed świętami, porządki, zakupy no i w końcu mam trochę więcej czasu dla małej :) u mnie bez zmian, waga nadal zepsuta i jeszcze nie kupiłam nowej, ale to i tak nie istotne bo apetyt niestety mi dopisuje i trochę nawet słodyczy podjadam, no ale plus jest taki że chyba nie idzie mi też do przodu, tak czuje ;) najgorzej jest rano bo ja nie daje rady wytrzymać do południa nie jedząc, normalnie mam napad głodu jakieś 2-3 godzin po mk. Ja nadal jestem na pojedyńczej dawce, boję się że po podwójnej zjem lodówke :( a o świętach to nawet nie chcę myśleć, chba tego sernika pyszniutkiego co mam zamiar piec to sama zjem, hmmm może trochę porozdaje po rodzinie tak będzie bezpieczniej ;) pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się ciepło :) Irlandia nie martw się zgubisz te 0,6 kg, głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej niki , ja to mam o tyle dobrze ze z nudow codziennie sprzatam a co sobote to robie generalne porzadki wiec nie mam duzo do roboty, zakupy praktycznie zrobione jutro gotowanie a tez na swieta duzo nie bede robic bo kto to zje ?? a co doglodu rano to polecam swiezo wycisniety sok z cz.grejfruta polecam naprawde pomaga a i pali tluszcz !!! ;) wiem ze glupota ale dzis znowu musialam sie zwazyc i na szczescie spadlo 0,4 kg wiec troche mi sie humor poprawil a tych cukierkow juz nie rusze bo pozniej bylam bardzo zla na siebie. teraz czekam na te hula hop jakos po swietach powinno juz byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Cześć Dziewczyny :) ja biorę Moroźnik od 27.03. Pierwszy dzień był....dziwny. Jakoś tak mi wszystko kołatało. Teraz jest już OK. Mam do Was pytanko. Wyczytałam,że MK można brać albo rano 2 godziny przed jedzeniem, albo na noc. Oczywiscie wolę na noc, bo jestem przyzwyczajona do śniadanek. Myślicie,że skutek będzie taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
Hej dziewczyny tak jak i wy byłam na diecie kopenhaskiej i na niej schudam 7 kg dokładnie 17 lutego skonczyłam diete i zrobiłam dwa dni luzu i po dwoch dniach zaczełam jesc mroznik :) na dzien dzisiejszy po miesiacy stosowania schudalam 3 kg czyli razem z dieta 10 kg mam 158 cm wz i waze 64,5 -65 kg waga sie wacha chciała bym wazyc 58 mysle ze jest do zrobienia zastanawiam sie nad dieta amerytkanska aby małymi krokami dojsc do celu , JA pije juz dawke mk 3 krotna i czuje sie dobrze nie chce mi sie jesc do 12 wiec nie jem ale musze wam napisac i zapytac bo niby chydne buzie mam szczuplutka, nogi tez ale brzych jakis taki jak w 5 miesiacu ciazy :D masakra tez was tak nadyma i ten brzuch tez nie zawsze sie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
czesc dziewczyny, jak tam szykowania do sniadanka ?? ja juz padam z nog,a jeszcze sie nie moge polozyc ;( tak sie zastanawiam czy jutro mam wziasc 3 dawke mk czy jeszcze nie hmmm moze po swietach sama nie wiem. zwaze sie dopiero po swietach , mam nadzieje ze nie przytyje a wrecz przeciwnie ;) witam rowniez nowe dziewczyny !! ja pije mk rano mysle ze dzieki temu w dzien tyle nie jem a w nocy wiadomo spimy i tracimy duzo mniej kalori, ale wybor nalezy do ciebie.a co do diet to ja wole ta MZ, niki udalo sie opanowalam te orzeszki i juz na mnie nie dzialaja, hehe nabieraja mocy w barku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka tak pisalysmy o tym troche wczesniej :) niki ja poczekam z ta bieleda jak ewa wroci i sie konkretnie dowiem ale mam nowy eveline i do tego maslo z perfekty z zielona kawa, jest swietkie pieknie pachnie, a skora jest mieciutka jedwabista wrecz jak u niemowlaka ;) i eweline na noc ( pochwale sie wczoraj 35 min z folia ale byla zabawa hahaha ) i maslo rano a i tak jes em w szoku ze tyle czasu i sie trzymam postanowienia bo zawsze to po paru dniach mi zapal odchodzil... wesolego Alleluja laski :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej irlandia dajesz czadu, orzeszki opanowane, masła i eveliny w ruchu tak trzymaj !!! a to masło z zieloną kawą mnie zaciekawiło, muszę kupić :) ze mną i moim smarowaniem to róznie jak mi się przypomni :( dzisiaj było gotowanko no i oczywiście musiałam wszystkiego spróbować :( do tego jeszcze dostałam okres, trochę się spóźnił, nie wiem z jakiej to przyczyny czy to przez picie mk, nie wiem? ja się zważę też po świętach jak zakupie tą nieszczęsną wage :) pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no jednak wzielam 2 mk poczekam jeszcze, a sniadanko hmm zjadlam wszystkiego ale po lyzeczce ;) a zurek haha w synka miseczce z misiami ze ubaw ze mnie mieli ,no co ta byla najmniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej dziewczyny a mialam pytac czemu boicie się zwiększać dawke mk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka nie to ze sie boimy, poczytaj co pisalysmy, poprostu po 2 byl wilczy apetyt i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×