Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość patka :)
a ha a za bardzo nie mam czasu tak wszystkiego czytać bo moja roczna corcia nie daje :) ja moze na poczatku tez miałam apetyt ale z czasem jak reka odjąl teraz biore 3 dawke mr i normalnie wytrzymuje do 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
nie no ja na luzie do 12 wytrzymuje tylko gorzej bylo wieczorem treaz to juz mi przeszlo, tylko 3 wezme po swietach zeby mnie znowu nie naszlo, a z tym czasem to ja co chwile musze swojemu puszczas gumi misia bo mi zyc nie daje ;) dziewczyny ja zamowilam sobie tez zielona kawe w ziarnach jak myslicie chyba nic sie nie stanie jak ja razem z mk bede pic ?? znaczy tak 2 h po???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
No właśnie je też mam ochotę na tą zieloną kawę. Słyszałyście jakieś opinie? bo ja się obawiam takich "suplementów". Jadłam już chyba wszystko...i mało co działa,żeby nie powiedzieć NIC. Przymierzam się też do jakiegoś spalacza tłuszczu w powiązaniu z siłownią. Tylko troszkę obawiam się brać go z MK bo to jednak silniejszy środek niż zielona kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Witajcie świątecznie. Niestety moroznik na świąteczne wypieki nie zadziałał. No ale dziś już grzecznie będzie. Żadnych ciast. Jutro podwajam dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Co do innych suplementów to ja nie mogę np. brać spalaczy tłuszczów które zawierają kofeinę i podnoszą termogenezę, bo fatalnie się po tym czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
Swieta Wielkanocne raz w roku wiec dwa dni zrobiłam luzu :)od jutra dieta amerykanska choc zastanawiam sie zeby nie zrobic kopenhaskiej bo tak ładnie na niej schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
ja z tych spalaczy tluszczu to wole naturalne srodki a nie tabletki, np.kiszona kapusta , grejfrut ( pije sok rano i wieczorem ) no i ta zielona kawa ja zamowilam sobie ziarna nie palone nie tabletki, do naparu podobno ochydny ale zielarka mowila ze swietnie dziala wiec bede pic na poczatek raz dziennie i zobaczymy.a i czekam na te hula hop i doczekac sie nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Aga a moze piling z kawy sypanej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka a schudlas tak ze widac czy sama woda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hej a schudłam,ze widac spodnie z dupy spadaja bluzki luzniejsze przed dieta buzia okragła a teraz szczuplutka kogo nie spotkałam mowil ze wyszczyplałam a moj maz nazekał,ze tyłek mi spadł i jakis taki mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
Irlandia faktycznie wiele lat temu chyba coś robiłam z tej kawy sypanej, a w sumie muszę ją zużyć, bo mam w puszcze a jej nie piję. Dzięki za przypomnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Aga nie ma za co ;) patka to gratuluje, u mnie spadlo niecale 5 kilo i slabo widac :( no ale mam nadzieje ze juz nie dlugo beda lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
IRLANDIA 27 a co stosujesz jakas diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka nie takowej diety to nie , poprostu jem o 12 albo i pozniej jak zapomne lub niemam czasu i jem male porcje staram sie jesc czesciej ale po troszeczku a wieczorem po 20 tylko picie no chyba ze jestem bardzo glodna to wafle ryzowe wcinam, oprocz tego nie jem chleba pszenicznego, ziemniakow... na dietach nie moge wytrwac kopenchaska 8 dni - 2 kilo i zaraz wrocilo wiec wole jesc w miare normalnie zeby nie bylo jojo to taka moja wersja MZ ;) ha i nie przytylam po swietach !!!! dzisiaj wzielam o 6 rano 3 mk i na razie po kawce i jest oki, zaraz chyba drugo wypije bo mam troche roboty w domku a checi brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no jak po swietach przytylyscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
u mnie nie stety waga sie zepsuła :/ gdzie nie staniesz inaczej pokazuje masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
masakra to z moim brzuchem. Mam brzuch ja balon, wzdęcia, okres, nie jedna miała taki brzuch do porodu i to z bliźniakami. Irlandia jak tam hula hop? Przyszło? Wczoraj się peelingowałam kawą i skóra rewelacyjna. Ale usnąć nie mogłam, tak mnie kofeina pobudziła:) Dziś wzięłam 2 dawki MK i nie czuję różnicy. Jedynie co to nigdy nie wytrzymuję do 12tej na czczo. MK biorę o 6 rano a śniadania jadam ok. 10 więc sądzę że 4 h. to duży odstęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
niestety nie przyszlo jeszcze te hula , czekam a ten piling to Aga rano rob jak spac nie mozesz. ja z rana zawsze mam co robic wiec nawet jak juz zglodnieje to nie mam kiedy zjesc, rano robie wszystko co mam do zrobienia a poznij juz moge sie poobijac ;), a co do brzucha to mi po ciazy zostal pozniej czasem piwko i szkoda gadac po mk na poczatku tez mialam wzdecia ale teraz juz nie i duzo sie zmniejszyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka to stan tam gdzie naj mniej wybija :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) po świetach jak zawsze na pewno z kilogram do przodu, ale już dzisiaj jest lepiej tzn mniej jadłam :) Irlandia jutro zaopatruje się w wafle ryżowe, kiedyś je wcinałam wieczorem jak mnie głód dopadł nie wiem czemu ich ostatnio nie kupuje, jutro zakupie najbardziej podchodzą mi te musli, no i grejpfuty też muszę kupić smaka mi narobiłaś. A mam pytanko czy ten piling z zieloną kawą to jest na pewno z perfecty bo na necie takiego nie mogę znaleźć, jutro jeszcze podejde do drogerii, ale jak możesz to mi napisz. Wagi niestety nadal nie mam, ale zważyłam się u mamy i podejrzewam że też ma zepsutą bo na niej za mało ważyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej niki! ja wole naturalne lub wielozbozowe wafle, to nie jest piling to maska z zielona kawa i pomarancza z dax cosmetyks perfekta taka w pudelku ja w rossmanie kupilam ok .13 zl piling to z czarnej kawy parzonej po turecku mozna troche cukru dodac i jakiegos olejku eterycznego jak lubisz a kawa zielona ja na krainie kawy zamowilam i bede pic napar z ziaren nie palonych , czytalam ze rewelka na brzuch i celulit male koszta a moze bedzie efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
a co do grejfruta to ja po nim nie mam ochoty wcale na slodycze super poprostu, pelny barek a mnie to juz nie rusza pierwszy raz w zyciu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak miałam na myśli maskę a napisałam piling ;) ciekawi mnie jeszcze ta zielona kawa do picia muszę poczytać i może też zamówie :) a co do tego hula hop co zamówiłaś to koleżanka moja też takie ma ciężkie z kulkami i ja normalnie na nim nie dałam rady kręcić, no ale życzę powodzenia jak już przyjdzie to dasz znać :) i dzięki za szybką odpowiedź :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no mam nadzieje ze dam rade , na poczatek po wolutku po troszeczku jestem zawzieta tym razem musze schudnac koniec i kropka !!!! a odp. szybko bo jeszcze tu jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
siemka laski a ten sok z grejfruta to swiezy czy mona kupic w kartonie jaki pijecie a na wadze najmniej 64 pokazuje a najwiecej 66 :/ mi po 3 mk wogole sie nie chce jesc ale zauwazyłam ze jem bo nie ze jestem głodna tylko ze widze pysznosci w lodowce i to moj bol :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga MK
hej dziewczyny. Mam do was wszystkich pytanie, a właściwie prośbę. Poradźcie mi co mam zrobić. W sobotę idę na urodzinowe piwko i pizzę. Wiadomo 1 kawałek pizzy zjem ale co z alkoholem? Piwko mogę czy nie? Odstawić MK? Jestem drugi dzień na podwójnej dawce. Irlandia ja robię piling z niezaparzonej kawy. Mieszam ją z żelem pod prysznic. A Ty ją parzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej dzisiaj przyszlo moje hula!!! aaaallleee wielkie ii pokrecilam hmmm jak na pierwszy raz to nawet niezle mi poszlo;) co prawda pare razy spadlo ale dojde do worawy, na razie tylko z wypustkami pozniej zaloze kulki a na samym koncu je obciaze mysle ze bedzie dobrze bo po ok 15 min krecenia juz sie upocilam i troche mnie boli od tych wypustek ale sie przezwyczaje ;) ja grejfruta wyciskam sama bo w kartonach niby sok 100% jasne jak juz to taki np.3 dniowy z marwita ale ciezko dostac;( ja ta kawe parze bo tak uwalnia wiecej kofeiny , studze i juz a napar to mozna wypic !:) Aga ja mysle ze z tego piwa to zrezygnuj ono tuczy i wypycha brzuch, wiem z doswiadczenia :( lepiej lampke wina czerwonego wytrawnego ale malo zebys sie nie strula jak my wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej dziewczyny!! powiem wam ze z tym hula to ostroznie trzeba hmm wczoraj troche dzisiaj rano tez i juz mnie bola boczki ;(, moze wieczorkiem jeszcze im szybciej sie cialo przezwyczai tym lepiej no chyba ze siniaki mi sie zrobia ;( mi po tej 3 dawce mk to tez praktycznie jesc sie nie chce, wzdecia ustaky i cala ta poprzednia reszta , na szczescie:) dostalam tez te zielona kawa dzisiaj hmm tylko nie mam w czym jej zmielic bo podobno w bledeze sie nie da :( ale cos musze wykombinowac, tylko ciekawa jestem czy ja latac nie zaczne po tym jak ja pije tez rozpuszczalna 2 kubku bo lubie. u was jak kilogramy leca ?? bo mi chyba stanela waga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
mi po 3 dawce tez sie jesc nie chce a wzdety brzuch mam ciekawe czemu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×