Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Gość Maćek B.
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom, kaliban to
kurwiarz, rozwwodnik (czyli z automatu towar 3go sortu) i stary, zgorzkniały ramol. ale kim jest żelek, skoro na niego poleciała? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 20:11 [zgłoś do usunięcia] nom, kaliban to k**wiarz, rozwwodnik (czyli z automatu towar 3go sortu) i stary, zgorzkniały ramol. ale kim jest żelek, skoro na niego poleciała?" ­ a poza tym wrażliwy, czuły, wierny, opiekuńczy i oddany facet. ­ ty towarze dziesiątego sortu - skoro już tak się sortujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom, kaliban to
hahhah, a jednak nawet taki rozwodnik podstarzały cię rzucił, stara panno :P pomyśl, jaką wartość przedstawiasz, skoro stary rozwodnik zdecydował, że lepiej mu będzie solo :D AHAHAHAHHAHAAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci dowcip
żabę przestrzegali przed kalibanem, że ją wyrucha i kopnie w dupę. nie chciała słuchać i podzieliła los innych panienek kalibana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom, kaliban to
btw., oddany, wierny, czuły i opiekuńczy... dla wieeelu kobiet :D :D :D jak to jest być jedną z całego stada, żelku? opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zaczęłam mieć na powrót dobre zdanie o tym forum... ale po przeczytaniu tego wątku mi przeszło... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie konczy jak za duzo sie powie o sprwach osobistych na forum publicznym ,niestety a pomarancze to wrozki i wrozbici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no luska
ze ciebie bawia TAKIE komentarze to nie podejrzewalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek Beeee
A gdzie jest Tamari?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tu same dziewice siedzą. tylko ja tak się puszczam, na prawo, na lewo i centralnie ;) ­ czas powiedzieć to wprost - jestem złą kobietą i muszę przestać dręczyć niczemu niewinnych mężczyzn. ­ dobrze, że nie trafiło na prawiczka, bo po przejściach ze mną chłopak załamałby się na całe życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chopsiup
tamari na pewno przyjmuje klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi sie podobaja takie komentarze pomaranczy bo nie sa do niej i o niej odwrotnie bylo by blee ,ot i cala tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedząca taka
Luśki to nawet Kaliban nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fajny topik, pomarańczowy komentator rules" ­ zgadzam się, pan oszczędny rządzi :D ­ a teraz czekam na jakieś rady ws. utrzymania długoletniego celibatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lusiu, obawiam sie ze zawiodlas kogos. podniesiesz sie po tym?" nie no skąd, tak jak po dziesiątkach innych zawiedzionych moimi wpisami na kafe się nie pozniosłam, tak i po tym nie wstanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator xyz
luska kreuje sie na dame a niestety jest prymitywna kobieta ktora kolo damy moze jedynie pozamiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×