Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

Gość Krasnal Kafeteryjny
Zieloniutka - lepiej się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taaak. A jak ktoś skacze z dachu,to "zdecydowanie zrzuca wagę"? " ­ żeby zrzucić wagę trzeba wziąć wagę i wyrzucić ją przez balkon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
IMO12335 "(...)musisz stąpać ostrożnie, gdyż kafe-ściany mają oczy" ­ "Oczy" :O ­ To wszystko wina Grzesława, który wyparł mnie z pierwszego miejsca. Jestem roztrzęsiony! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rycerzu - Nosorożec nadal jest duży, pomimo że mniejszy od słonia. Ale w tym momencie Cie rozumiem - musisz stąpać ostrożnie, gdyż kafe-ściany mają oczy" x Krasnal,czy Ty sugerujesz,że pisałem to w obawie przed "PAC!"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 12
XX - Ty sie juz i tak naraziles. Mial byc streaptease... ja sie napalilam jak szczerbaty na suchary ... a tu co ? A tu nic. No jak tak mozna ? Masz straaaaszna kreche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Rycerz - na Twoim miejscu zmieniłbym stopkę. Wszakże trzeba minimalizować taktycznie słabe punkty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,nie wykorzystałaś okazji,gdy Ivo miała focha,to teraz za późno ;) Teraz to już w programie jest tylko prywatny występ dla niej w... o tym cicho szaaaa :P x x Krasnal,ale czy ja szukam samicy na Kafe? Poza tym gdybyś zarzucił jakąś ciekawą karykaturką,to może; ale nie zostaw je Żabie,ona częściej musi zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakas taka gowniana sypana, ale to jak ktos kogo nie zapraszalem przypadkiem przyjdzie bez zapowiedzi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Argen: ja pije melise i rumianek. Mam tez Dilmah Green Tea, ale jakos dziwnie smakuje. Lubie herbate jasminowa. Sage czy Lipton lubie zwykla, z cytryna albo z mlekiem. Lubie tez earl grey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie sobie sciagnac gibona, wypic do tego 4 piwka i zjesc na raz paczke paprykowych Laysow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie duchu Ciebie nie znam chociaz pewnie miales kiedys inny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa nawet dobra:) troche mnie rozgrzała ale zaraz spac zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×