Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość On.....:)

sex raz w miesiacu

Polecane posty

Gość On.....:)

Sex raz w miesiacu. Kobiety wypowiedzcie sie czy jak kobieta ma ochote na sex raz w miesiacu to normalne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba vangaa
podobno zwykle tak sa wyjatki, moj facet chcial zebym brala tabsy i traz za codziennie ma raz na 2 tyg , jego ex i ex ex tez tak "czesto" miala ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjjtfvbhjk
dam Ci rade jako facet. Po 10 latach z taka baba. Jak jestes mlody i masz czas a seks nie jest Ci obojetny to uciekaj od takiej kobiety. Co by mi ktos nie mowil to wiem swoje. Seks nie jest najwazniejszy ale duze roznice w popedzie na dluzsza mete wykoncza tego kto ma wieksze potrzeby choc by nawet byl wierny do bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podlam
baba z wiekiem nikdy nienadrobi faceta popedu wiec co jak libido spada to zrywasz i lecisz do mlodszej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegazdaleka
12 razy do roku i chyba extra na swieta- niezle! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.....:)
Myslicie ochota przychodzi z czasem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czasem to się zaczyna frustracja i szukanie gdzie indziej. Mnie już się kończy okres frustracji. Na wiosnę chyba zacznie się okres polowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami bywa
raz w miesiącu ale to mało i wtedy ręka w ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegazdaleka
oooooooooo tak nie chce sie wierzyc! Serio! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
juz wiem skad pochodzi polskie slowo miesiaczka to z tego powodu ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam was :)
nie po prostu kobiety nie maja az takiej ochoty jak faceci i zwykle im dluzej trwa zwiazek tym ta ochota jest mniejsza, to normalne, takie sparwy powinno sie ustalac i rozwiazywac przed a nie po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Ciesz się, że masz raz w miesiącu a nie raz w roku, bo są i takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie stwierdzenie pomarańczo, to jak by mi ktoś w mordę strzelił. Ciesz się bo możesz mieć gorzej. :O Pewnie, tylko to "gorzej" nigdy nie ma końca. Dlatego im szybciej zdefiniuje się to co nas wkurrwia wtedy łatwiej interweniować by było lepiej. W tym przypadku, kopiesz w duupę taką co raz na miesiąc, bo to i tak koniec i szukasz sobie takiej co chce codziennie. Pół światu tego kwiatu. Zdaję sobie sprawę że często są również dzieci. :( Ale to nie od nich się przecież ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mode
sex raz w miesiącu jest dla jednych wystarczajacy inni zać maja inne oczekiwania i uprawiaja go częsciej . wszystko zależy od tego jakie potrzeby maja dane osoby. czy to jest normalne kazdy musi sobie odpowiedziec sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona....:)
Raz w miesiącu super :classic_cool: Nie wiem co jest ze mną ? z nim? z nami? nie tak... Niby chemia jest obustronna ale niestety nie przenosi sie to na bliskość... Co robić.A idzie wwiosna-hormony buzują i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaciekawionaBardzo
Jejjj ja to bym z moim facetem mogła nawet kilka razy dziennie. Raz w miesiącu, nie wytrzymałabym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ceniący dobry seks
Lepiej powiedzcie jak można być w związku rok i nie uprawiać jeszcze seksu. To też jest koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onannienawiedzona
Skąd ja to znam kiedys nawet 5 razy dziennie, a teraz raz na tydzien. Staram sie byc wyrozumiala, bo pracuje po 13 godzin, ale nie umiem. Cholera chcoiaz raz dziennnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzina damsow 4
Ja "dostaje" seks od meza rzadziej niz raz na miesiac. oboje przed 30-tka, zdrowi. o po prostu nie chce. jupi, mozna sie powiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chłopa 19 lat starszego
i rozmijamy się w łózku od jakiegoś czasu. Moje potrzeby wzrastają,a jego są w zaniku pomału :O :O ja się tak uwielbiam z nim kochać:O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia. Wiem ze nawet u starszych facetów popęd jest większy niż byli młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzaaaaaaaa
A ile macie lat? Ja to lubie kilka razy dziennie :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowany gość
tez mam tego rodzaju frustracje. Seks raz na miesiac, tuz przed albo krotko po okresie bo wtedy libido malzonki szybuje... do normalnego poziomu. Ale co najbardziej wkurzajace... Czesto podpuszcza mnie pol dnia, podgrzewa atmosfere. Wiec trzese sie czekajac na wieczor (musimy, dzieci mamy). A wieczorem? Dopada ja sennosc libido minus 150 i idzie ziuziu. W zyciu nie masturbowalem sie tak regularnie jak teraz. Gdy probuje o tym porozmawiac obraza sie, placze. Co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chiala wiedziec co robic. plakac mi sie juz chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie,jak nie jestem przynajmniej raz dziennie wyrooochana to strzelam focha i mąż na przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam extra kochanka w pracy,kilka lat młodszego i nie oglądam się na męża.Z mężem 2-3 razy w miesiącu a z moim extra 2-3 razy w tygodniu.Z mężem rutyna ,z extra odjazd,za każdym razem inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najbardziej wkurzające jest to, że jak chcesz pogadać, to jest foch. Tłumaczenie, że to nie jej wina. Teksty typu "I co mam zrobić? Przecież się nie zabiję!". Po prostu ręce opadają. A w pracy w sąsiedztwie tyle zadbanych kobiet. I gdy pomyślę, że część z nich ma braki w życiu łóżkowym to aż guziki w rozporku rozpinam bez użycia rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×