Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama nie mama

Oddalam dziecko i zaluje...

Polecane posty

widze, ze wciaz trwaja spekulacje czy to fikcja czy prawda. Moze napisze tak: jesli uwazacie, ze to prowokacja to super tylko po co tu wchodzicie i tej wedlug swojego mniemania prowokacji nabijacie posty? Bez sensu troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem na pomarańczowo
ja też trzymam za Was kciuki - żeby Twoja córeczka jak najszybciej do Ciebie wróciła. A powiedz jak to znosisz, że nie ma jej przy Tobie? przeżywasz rozstania? Jak często ją widzisz? ja nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko wychowywał ktoś inny ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, Ty to masz fuksa w życiu:D Całe szczęście, że rodzicom adopcyjnym trafiła się ta ciąża. Mam nadzieję, że historia zakończy się szczęśliwie dla Ciebie i wkrótce córka będzie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za mile slowa:) mam kontakt z corka. Nie widujemy sie codziennie, bo odleglosc na to nie pozwala, ale jutro mi ja przywioza na noc:) A z ta ciaza to prawda, ze kompletny fuks. Bardzo sie ciesze, ze im sie udalo i mam nadzieje, ze beda szczesliwymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Autorko super,ze jednak złożyłaś ten wniosek. Trzymam kciuki aby córka jak najszybciej była z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
bardzo dobrze zrobilas autorko, zadna matka adopcyjna nie bedzie tak kochac dziecko jak biologiczna! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
jakies nowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokuje wykorzytuje ich
i jk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubybuy
mama nie mama, Czekam z niecierpliwoscia na info:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpodobnejsytuacji
podnosze, bo ciekawa jestem dalszych losow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja........ Autorko super,ze jednak złożyłaś ten wniosek. Trzymam kciuki aby córka jak najszybciej była z Tobą... Nie wiem jak to skomentowac.Ale ty debilu na poczatek wystarczy. Autorko,oddalas niechciane dziecko.Tylko fuksem wiesz gdzie przebywa.A teraz ot tak zabrac sobie jak szczeniaka do domu,bo ci sie plany i zachcianki zmienily? Nie potepiam cie za to ze oddalas,ale ze jestes nierozgarnieta,sprawy nie przemyslalas a teraz bedziesz krzywidzic ludzi ktorzy oddali serce temu malenstwu,bo tobie sie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupooooooooooooooooo
jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mama...
Autorko przeczytałam Twoją historię i uważam, że jeśli naprawdę kochasz swoje dziecko to powinnaś je odzyskać. To nie jest łatwa sytuacja ani dla Ciebie ani dla ludzi którzy pokochali Twoją córeczkę, oddając ją kierowałaś się jej dobrem, bo uważałaś że nie jesteś w stanie zapewnić jej dobrego życia, lepsze to niż usunąć lub zabić po porodzie!!! Nie przejmuj się głupimi wpisami, to wredny naród który popada ze skrajności w skrajność; usuniesz niechciane źle, oddasz źle, a jak odbierzesz oddane to jeszcze gorzej! Jak dla mnie to ważne jest, że tęsknisz i kochasz swoje dziecko.... owszem popełniłaś błąd, bo mogłaś to dobrze przemyśleć jeszcze w ciąży i nikt by nie ucierpiał. Walcz, a córka na pewno będzie Cię kochać i kiedyś zrozumie tą historię POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdury!!! Nie wierze w ani jedno slowo ktore tu autorka napisala.Teraz to coraz wiecej takich glupot na kafe bedzie wakacje sie zblizaja i gowniarstwo bedzie sie nudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nnnnnnnnnnnnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak? masz córeczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że autorka powyżej to debilka. Ludzie biorą do domu kota i ciężko byłoby im się rozstać, a co dopiero z dzieckiem. Gdybym ja adoptowała dziecko, pokochałabym je, a dziecko pokochałoby mnie, walczyłabym do ostatniej złotówki z taka osobą jak autorka. Być może ona to dziecko urodziła, ale przybrana matka je pokochała i sie do niego przywiązała. Dla dziecka to też ciężka sprawa trafić do obcej baby, bo dla niego autorka jest obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×