Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego jak kobieta

Dlaczego kobiety nie muszą płacić alimentów jak porzucają rodzine?

Polecane posty

Gość dlaczego jak kobieta

Męża, dzieci to nie musi płacić alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ci powiedział że nie musi ? skoro ty jesteś z dziecmi ,a ona poszła w długą to należą ci się alimenty na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego jak kobieta
Jest wiele takich zdzir które dostają pieniądze od męża a wydają na kochanków i alkohol. Znam kilka takich OTO JEDNA Z NICH Moja koleżanka alkoholiczka ukrywa swój alkoholizm przed facetem z którym się rozwodzi(jej matka zajmuje się dziećmi) na dzieci ona dostaje 5 tys. alimentów. I co za tym idzie on chce odebrać jej dzieci a one powiedziały mi że jak im zabierze te dzieci to będzie je karmił ale napewno te 5 tysięcy będą miały w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
Bo kobieta jest traktowana ulgowo w każdej dziedzinie życia. Yakże przez prawo. Jak głupie, niezbyt rozumne bydle. Kobieta za zabójstwo dostaje 5 lat - wychodzi po trzech Mężczyzna za takie samo zabójstwo dostaje 25 lat - wychodzi po 25 latach Kobieta ma zasądzane 100 zł alimentów na dziecko Mężczyzna 1000 zł na takie samo dziecko .....można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nieeee
Jeśli dzieci sądownie zostaną oddane pod opiekę ojca, to matka musi temu ojcu płacić alimenty zgodnie z wyrokiem sądu, a ojciec już nie płaci jej alimentów. Tylko to co piszesz.......widzisz , to jest nieznajomość prawa i niezaradność życiowa, nie potrafi załatwić legalnie przejęcia opieki nad dziećmi i sprawę alimentów też legalnie poprzez są....chce załatwiać na gębę, no bo frajer jest..............a frajer działa po frajersku Matki jak porzucają dzieci to musza płacić na nie alimenty..........ale jak taka matka nie pracuje legalnie i szlaja się to nie płaci bo twierdzi że nie ma z czego płacić.........więc nie płaci......a dług rośnie i komornik ją dopadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
komornik ją dopadnie .... i złapie za cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka.najka
Ciekawe czy tak chętnie komornik za coćśchwyta miliony niepłacących tatusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
tatusiów chwyta za gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam też powiem
że takie sytuacje się zdarzają. jestem samotnym ojcem , któemu ex " płaci " alimenty na dziecko. co prawda płaci to za dużo powiedziane, ale ma zasądzone. właściwie to ja nie nalegam ponieważ nie brakuje nam, dobrze zarabiam a wiem że u niej nie zawsze jest różowo. druga sprawa to fakt, że jeżeli wystąpię do komornika to po jakimś czasie ona dostanie wyrok, może pójdzie siedzieć. jak ja to córce wytłumacze ??? kobiet mają jak zwykle łatwiej. ojciec to zawsze en zły , któremu trzeba dokopać. to chyba kobieca specjalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdshh
Jak wytłumaczysz corce? A jak teraz tłumaczysz? Ze ja kocha bardzo i dlatego wybrała egoizm, wygodę i ma ja w d... jednocześnie? Prawdę powiesz corce jak będzie starsza i tyle.Nie chciała ani wychowywać ani utrzymywać. Nie chroń córki,nie gadaj głupot,bo w przyszłości będzie myślała,ze takie podejście do życia jakie ma jej matka jest naturalne i może zrobić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie musi? Składasz pozew do sądu o alimenty i sąd zasądza. Musi płacić tak samo, jak ojciec gdy odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam też powiem - a co ty się żalisz, a wiesz ilu jest ojców nie płacących? Jak Twoja ex nie płaci to oddaj ją do komornika, a do więzienia tak szybko nie wsadzają a nie żale wylewasz na forum. Mój ex mi płaci ale śmieszne pieniądze ale nie robię mu podwyżki bo mnie stać samą utrzymać córki, a jak mam jego prosić to mi się niedobrze robi, ale nie płaczę nad tym, skoro mnie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnoNie
Tak stanowi prawo. Sędziny stanowią inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam też powiem
a czy ja sie żalę ?????? w dupie mam jej alimenty, mam dosyć swoich pieniędzy . piszę tylko że kobiety też mogę mieć obowiązek alimentacyjny . płakałbym na forum gdyby te pieniądze były mi potzrebne a ona by nie płaciła ale wydaje mi się że jej jest cięzko więc jej odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×