Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

aktualizuję tabelkę Witaj MamaMałejHani :) Jeśli masz ochotę to też się wpisz (kolejność wg terminu@) NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl..................2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25............................................2dziecko..................03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl....................1dziecko.................18.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl....................1dziecko..................29.07 roxien21................27................4cykl....................1dziecko..................04.08 kiku88..................30.................10cykl...................1dziecko.................11.08 Livia323232......... 32..................2 cykl..................1dziecko.................12.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl......................2dziecko.................12.08 Efie........................33................4 cykl...................1dziecko..................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl...................1 dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl....................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl.................1dziecko..................24.08 dziki-dzik...............26.................7 cykl..................1dziecko..................30.08 jaskółka87............26..................8cykl...................1dziecko..................31.08 wystraszona27......27.................3cykl...................1dziecko..................01.09 roxien21................27................5cykl....................1dziecko..................03.09 kicccia...................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl...................2dziecko..................07.09 Ana87....................26................2cykl...................2dziecko...................08.09 makatka03............32................12 cykl.................1dziecko..................19.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl..............2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dziecko.................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2dziecko................26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2dziecko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMałejHani
mam 29 lat i udało nam się w pierwszym cyklu starań,wcześniej długo nie mogłam zajść w ciążę i przeszłam zabieg ginekologiczny-w czerwcu miałam operację,lekarz kazał odczekać dwa cykle i w sierpniu zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMałejHani
bardzo chętnie wpisałabym się do tabelki,ale karmię piersią,więc ciężko mi przewidzieć termin miesiączki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana87
MamaMałejHani- witaj :) podziwiam Cię za odwagę i chęć posiadania drugiego Bobaska w tak krótkim odstępie czasu :) mój syn w czerwcu skończył 4 lata i powiem szczerze że po porodzie powiedziałam sobie -nigdy więcej !!! ciężko było nam się z mężem zdecydować na drugie dziecko. mój synuś jest z tych urwisowatych :) więc czasami było naprawdę ciężko. ostatnio zapragnęłam drugiego dziecka - trochę się obawiam wszystkiego, bo wiadomo zawsze jest jakies ,,ale", jednak wiem ze jak teraz się nie zdecyduje to już się nie zdecyduje wcale a bardzo chce by mój synuś miał rodzeństwo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:* No więc muszę się Wam do czegoś przyznać... Wczoraj poszliśmy na całość :D Był to 19-sty dzień cyklu. Tyle, że wcześniej brałam tabsy i nie wiem czy istnieje choćby cień szansy? Dlatego też na nic się nie nastawiam. Gdybym dalej brała tabletki @ powinna być tak 28 sierpnia. Słyszałam, że po tabletkach owulacja może przez jakiś czas nie występować albo wystąpić nagle po odstawieniu. Zawsze miałam nieregularne @ więc chyba nawet nie da mi to do myślenia jak się spóźni... A poza tym po tabletkach mogę być przecież jeszcze bardziej rozregulowana :/ No nic :) W każdym bądź razie cieszę się, że się odważyłam;) To już coś;) Jakby któraś z Was mogła mnie dodać do tabelki to będę bardzo wdzięczna:*** 1 cykl, 1 dziecko, 20 lat, termin małpy 28.08 (tak by była przy tabsach). Pozdrawiam wszystkie :* Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl..................2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25.................................... ........2dziecko..................03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1dziecko.............12/13.07 Klasyka. ............ .26.................3 cykl....................1dziecko.................18.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 niulek x ............ . .22.................2cykl....................1dziecko....... ...........29.07 roxien21................27................4cykl............. .......1dziecko..................04.08 kiku88..................30.................10cykl........... ........1dziecko.................11.08 mi-fa-so..................31.............6 cykl......................2dziecko.................12.08 Efie........................33................4 cykl...................1dziecko..................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl...................1 dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl....................1dziec ko .................23.08 oczekuje...............21.................10 cykl.................1dziecko..................24.08 dziki-dzik...............26.................7 cykl..................1dziecko..................30.08 jaskółka87............26..................8cykl........... ........1dziecko..................31.08 wystraszona27......27.................3cykl................. ..1dziecko..................01.09 roxien21................27................5cykl............. .......1dziecko..................03.09 kicccia...................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl.............. .....2dziecko..................07.09 Ana87....................26................2cykl............ .......2dziecko...................08.09 livia323232...........32................ 3 cykl.................1dziecko..................16.09 makatka03............32................12 cykl.................1dziecko..................19.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl..............2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dziecko .................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2dzi ecko................26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2dzie cko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) ja wczoraj już byłam u lekarza dziś jest 7tydzień;-) widziałam jak biję serduszko;-)no i zaczely sie poranne mdłości czasem są w ciągu dnia też i mam wymioty ale trudno Makatka ja trzymam mocno kciukasy za dwie kreski na pewno clo pomoże;-)!!!! Wystraszona nie przejmuj się i tak jak mówi Makatka dużo kobiet nie myśli o tym co robią w trakcie owu a pozytywnym testem więc bądź pozytywnej mysli;-) MamamalejHani witam i równieź podziwiam;-)ale najważniejszę że wy chcecie;-)i mieliście szczęście ze już pierwszym cyklu oby teraz tez tak było;-) Agnieszka gratulację że już zaczęliście a jak rozwiązały się Twoje problemy z mieszkaniem i pracą? Zmęczona gdzie się podziewasz jak się czujesz?Mam nadzieję że wszystko w porządku z Tobą;-) Efie dawno Cię nie było co z Tobą się dzieję? ja zaraz zaktualizuję tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl..................2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko..................03.07 zmęczona26.........26.....14 cykl od poronienia..... 1dziecko.............12/13.07 Klasyka. .............26.................3cykl....................1dziecko.................18.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl...............1dziecko..................04.08 kiku88..................30.................10cykl......... .......1dziecko.................11.08 mi-fa-so.................31.............6cykl......................2dziecko.................12.08 Efie......................33................4cykl...................1dziecko..................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl.................1dziecko..................24.08 dziki-dzik...............26.................7cykl..................1dziecko..................30.08 agnieszka515........20........1cykl...............1dziecko................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ... ........1dziecko..................31.08 wystraszona27......27.................3cykl.............. ... ..1dziecko..................01.09 roxien21................27................5cykl.......... ... .......1dziecko..................03.09 kicccia...................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ... .....2dziecko..................07.09 Ana87....................26................2cykl......... ... .......2dziecko...................08.09 livia323232...........32................ 3cykl.................1dziecko..................16.09 makatka03............32................12 cykl.................1dziecko..................19.09 W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl..............2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko............04/06.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dzie cko .................17.01.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2dzi ecko................26. 02.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2d zie cko.................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko......................04.2014 niulek x ............ . .22.................2cykl....................1dziecko....... ...........07.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
makatka - pisałam jakoś na początku tematu - jestem na clo. Teraz leci 3 a właściwie 4 miesiąc (ale w pierwszym 1 tabletka nie zadziałała i mam zwiększoną dawkę do 2 tabletek). Powoli tracę nadzieję:( mam pewność, że idealnie za każdym razem się wstrzeliliśmy a tu nic z tego:( No więc... ja dalej clo,mąż w tym miesiącu badanie nasienia, a jak teraz się nie uda to pewnie czeka mnie hsg, może laparoskopia:( Typowego okresu jeszcze nie dostałam, ale mam tyciutkie plamienia, więc pewnie wkrótce się zacznie. Makatka trzymam kciuki, żeby u Ciebie clo zadziałało za 1 razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
niulekx- ja jestem super dobrej myśli, wierzę, że wszystko będzie dobrze i uda się za pierwszym razem, w końcu wiara czyni cuda :) nie nastawiam się pozytywnie i będę czekać, Tobie pozostaje gratulować, pewnie uciekniesz teraz do nowego topiku, będziesz już majową czy jeszcze kwietniową mamą? klasyka86- na pewno się uda, trzeba się tylko pozytywnie nastawić, w tabelce widziałam 3 cykl, czy przed tym wpisem też się już starałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mi czas strasznie sie ciagnie.dzis maz robil male przemeblowanie sprawdzalismy jak meble poprzestawiac zeby potem z rzeczemi dziecka ciasno nie bylo. Ogolnie nerwowa troche bylam bo maz sprzatal i nie tak jak ja robil to zloscilam sie eh. Bo mam fiola na punkcie porzadku. Troche mam dola bo wszedzie dookola wystepy biesiady a ja z d**a w domu musze eh. Dzis jestem caly dzien glodna. A zjadlam sniadanie ( niestety oddalam w calosci) potem jogurt i bulke 2 nektarynki 2 jablka, ze 3 lyzki zupy bo mnie mdlilo i nie moglam a potem ok 17 az mnie skrecalo i wciagnelam duze frytki z pikantnym ketchupem, pol tortilli od meza i pol zapiekanki eh bo go wyslalm po to. I dalej glodna jestem i bym jeszcze duze frytki wciagnela eh. Ciagle mam smaka na jedzenie typu pizza frytki zapiekanka tortilla kurczak z rozna eh. Jak tak dalej bedzie to przywale z 30 kg eh. Alejedynie po takim jedzeniu nie jest mi niedobrze. Doposalam sie do tematu luty marzec 2014 spotkalam tam rybke plum :) Klasyka makatka badzcie dobrej mysli. Niulek a jak twoja psinka bo moja widzi ze cos nie tak i mnie unika noe chce podejsc do.mnie. Z jednej strony sie ciesze bo na jej zapach robie sie zielona i wymioty mnie lapia od razu. Oby to mi minelo szybko. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Hej;-)Wystraszona ja wierze że Ci się uda;-)mam mocne przeczucie na to;-)ja też zaczęłam pisać w kwietniówkach;-)bo termin mam na kwiecień;-)ale bardzo się do Was przywiązałam i codziennie was czytam;-) Zmęczona też mam mdłości i wymioty ale tylko z rana i co mi najlepiej pomaga na śniadanie świeża bułka czosnkowa albo z twarożkiem;-)a co do psinki to moja ma teraz takie loty i mnie denerwuję bo ma cieczkę i jest strasznie nie posłuszna na dwór prosi że niby za potrzebą i nic nie robi tylko szuka samców;-)a pod moim domem ciągle jakieś samce biegają i cały dzień potrafią koczować pod bramą;-D ale jest jej smutno bo nie może za blisko mnie być ostatnio weszła mi na brzuch i teraz z moim mężem ją strasznie pilnujemy żeby nie zbliżała się do mnie bo lubi skakać po łóżku i często też na mnie skacze jak leże;-/ więc jest trochę lipa z tym ale staram się jej wynagrodzić spacerkami chociaz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Zmęczona a który to już u Ciebie tydzień?ja się boję normalnie chodzić spać bo wiem co mnie czeka rano hehe;-)rozmowa z kibelkiem;-)ale niewiem czy u Ciebie też tak jest bo ja mam nie tyle na zapachy co na g***towne ruch z łóżka rano muszę napić się wody coś zjeść i po malu długo i delikatnie wstawać to jest ok a jak sie zapomne tak jak dziś to od razu wymioty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
niulekx- dzięki, to było by naprawdę ogromne szczęście :) nie wiem tylko gdzie mój mąż tak długo jest :), w końcu dzisiaj trzeba działać, w końcu dzisiaj mój dzień życzeń :) zmęczona- możesz już odetchnąć i przenieść się na dół tabelki :) Wymioty, mdłości, apatyt to naprawdę dobrze wróżące objawy ciąży, także dziewczyny pozostaje wam cieszyć się z tego, że jest wam nie dobrze o poranku :) Ja zerkam na topiki marcowy i kwietniowy, sprawdzam co tam u dziewczyn się dzieje :) zmęczona- masz tam już pierwszą koleżankę :) Ja ostatnio zorientowałam się właśnie, że terminy na wiosnę 2014 już się kończą, w sumie został tylko miesiąc, także chyba coś źle wyliczyłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mdlosci w sumie wieksza czesc dnia. Rano zawsze co zjem to od paru dni zwracam, wymioty przewaznie rano mam potem tylko mdlosci. Pomaga mi pepsi, bo nic innego pic nie moge bo zwracam nawet po wodzie mineralnej myslalam ze sie wykoncze juz nie wspominajac o herbacie czy soku jakims. Nic mi nie idzie oprocz pepsi eh. Nie otwieram lodowki bo na sam zapach widok robi mi sie niedobrze. Maz musi jesc z dala ode mnie zebym nie czula zapachu. Jak mnie mdli to staram sie wtedy zasypiac. Choc i ze spaniem mam problem tzn nie wiem jak sie ulozyc zawsze spalam na brzuchu a teraz nie moge bo mi nie wygodnie. W dodatku musze chodzic w legginsach pod same piersi zaciagnietych bo mam takie uczucie ze gumka w spodniach mnie uwiera w brzuch choc mam luzy. Widac zaczyna mo brzuch idzie mi tak od gory od zoladka ale to raczej od lekow mnie tak wywala bo czuje sie po nich taka pelna eh.u mnie zacznie sie 10 tydz. Dziewczyny jakbyscie mogly mnie przeniesc na dol tabelki bo nie mam narazie neta (modem na gwarancji) a z tel nie dam rady skopiowac. Termin mam na 23.03.2014 wg om. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystraszona masz jeszcze szanse na wiosenne wstrzelic sie na maj i pol czerwca :) . To juz cieplutko bedzie :) pozytywne nastawienie to polowa sukcesu ;) mnie strasznie bola piersi az niebieskie sa. No i moje brudzenie plamienie troszke sie uspokoilo i teraz mam mniej i bardziej zolte brudy mam nadzieje ze juz bedzie spokoj z krwiakiem i ze sie konczy oczyszczac. Scielam wlosy dziewczyny :( ale niestety za duzo to nie dalo bo jakies takie pozlepiane oklapniete sa. Z takich za lopatki na takie pocieniowane lekko przed ramiona. Mam wysyp pryszczy na brodzie normalnie codziennie nowy i to takie bolace czewone opuchniete eh. Czuje sie i wygladam koszmarnie. W dodatku zaczal mi pojawiac sie taki meszek na brzuchu i na piersiach eh. I mam smaka teraz na bismarta z kfc eh z longerem albo twisterem aj slina mo cieknie. I wkurza mnie bo ciagle mam metaliczny posmak w buzi. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O.......TERMIN @ milllllenka...............24...............2cykl......... .........2dziecko..................29.06 pasikonik88...........25................................. .......2dziecko..................03.07 Klasyka. .............26.................3cykl....................1dz iecko.................18.07 stempelek1983......30.................5cykl............. .....1dziecko.................25.07 roxien21................27................4cykl.......... .....1dziecko..................04.08 kiku88..................30.................10cykl........ . .......1dziecko.................11.08 mi-fa-so.................31.............6cykl............ ..........2dziecko.................12.08 Efie......................33................4cykl........ ...........1dziecko..................13.08 Westa i Hestia.......30................3 cykl...................1dziecko.................17.08 Dagietka30 ...........30................4cykl..................1dziecko .................23.08 oczekuje...............21.................10cykl......... ........1dziecko..................24.08 dziki-dzik...............26.................7cykl........ ..........1dziecko..................30.08 agnieszka515........20.........1cykl...............1dzieck o................28.08 jaskółka87............26..................8cykl........ ... ........1dziecko..................31.08 wystraszona27......27.................3cykl.............. ... ..1dziecko..................01.09 roxien21................27................5cykl.......... ... .......1dziecko..................03.09 kicccia...................24................4 cykl...................2dziecko..................05.09 anula2500..............28................2cykl........... ... .....2dziecko..................07.09 Ana87....................26................2cykl......... ... .......2dziecko...................08.09 makatka03............32................12 cykl.................1dziecko....................14.09 livia323232...........32................ 3cykl.................1dziecko......................16.09 . W CIĄŻY NICK.....................WIEK........CYKL...........DZIEC KO. ....TERMINPORODU titi..........................................1 cykl..............2dziecko......................01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna.........1dziecko............04/06.01.2014 Tomaszkowa............25............1cykl...........1dziecko ................17.01.2014 aneczka0124...........21............1 cykl...........1dziecko.................27.01.2014 inez10.....................37............1 cykl............3dziecko.................31.01.2014 tymianek111............28............2 cykl...........2dziecko.................07.02.2014 lulika.....................30/31..........2 cykl...........2dziecko......................02.2014 RybkaPlum..............29............2 cykl...........2dziecko.................23.02.2014 czarna8306..............30............1cykl.............2dziecko................26. 02.2014 zmęczona26............26....14 cykl od poron.... 1dziecko...............23.03.2014 niulekx ............ . .22.................2cykl............1dziecko..................07.04.2014 alexandra2p............34.............1cykl............2dziecko..................12.04.2014 kopakabana.............29.............5 cykl..........1dziecko.......................04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - wpisałam cię na dół tabelki tak jak prosiłaś. Naprawdę cię ta ciąża nie oszczędza, spotykają cię wszystkie możliwe dolegliwości. Ale za to później dla wyrównania na pewno wszystko będzie się układać wzorowo :) Klasyka - dziękuję za informacje, niestety nie pamięta się wszystkiego od początku topiku :( jestem ciekawa jak to będzie w naszym przypadku. Mąż już przebadany i jest wszystko OK, więc teraz kolej na mnie. Od jutra zaczynam brać CLO, na razie 1X1 tabletka przez 5 dni. Mam nadzieję, że u was też się uda i obie unikniemy laparoskopii. Mam jeszcze pytanie - jak długi cykl masz przy braniu CLO, czy ono ma jakiś wpływ na to? Po ilu dniach od ostatniej tabletki obserwujesz owulację? Czytałam w necie, że owulacja występuje 4-7 dni po ostatniej tabletce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMałejHani
cześć Dziewczyny :) my coś podziębione z małą od paru dni chodzimy mimo takiej ładnej pogody....strasznie ten czas leci,niedługo minie rok odkąd dowiedziałam się o istnieniu Hani....jejku,jak czytam jakie macie objawy ciąży to aż się boję następnej,ja nie miałam żadnych nudności,wymiotów itp.dopiero w trakcie porodu zaszalałam i odbiłam sobie chyba za całą ciążę :D strasznie fajną miałam ciążę i bardzo tęsknię za tym okresem......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Cześć dziewczyny! MamaMalejHani witaj :) Westa gratulacje :)))) ja od 2 tyg albo mam remont albo gości, czytam Was codziennie, ale nie mam czasu pisać. Jutro idę na usg sprawdzić, czy byla owulacja,a w pt na badania krwi - prolaktyna. Mam nadzieję, że wszystko okaże się ok. Milego pipoludnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Makatka - na początku clo cykl miałam 28 dniowy (ale brak pęcherzyków) a teraz drugi z kolei ma 30 dni. Owulacja pierwsza (dwa pęcherzyki) na clo była 15dc, druga (jeden pęcherzyk) 17dc. Lekarz powiedział, że takie różnice są normalne. Jeśli wyniki męża będą dobre i nie uda się w najbliższym cyklu to tak jak pisałam, pewnie hsg mnie czeka, ale chyba też zdecyduję się na gonadotropiny, podobno mają lepsze działanie, są mocniejsze a mają mniej skutków ubocznych. Niestety są dużo droższe. Jak długo czeka się na wyniki nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
A w ogóle to dziś mam pierwszy dzień cyklu, chociaż cały czas czekam na jakieś większe krwawienie bo póki co to praktycznie nic nie leci a brzuch boli niesamowicie, cały dzień leżę. Będę musiała się trochę ruszyć i wyciągnąć męża na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka - mąż czekał na wyniki tydzień, w czwartek badanie, w następną środę wyniki. Tak sobie właśnie wyliczyłam wg maksymalnych terminów, że owulacja powinna być ok 15 dc - CLO do 8dc i po max 7 dniach owu = 15 dc Przyjmowanie gonadotropin to dla mnie nowość, napisz coś więcej - to tabletki, zastrzyki? też na jajeczkowanie? jedyne z czym mi się to na razie kojarzy to z hormonem ciążowym wykrywanym przez testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trochę poczytałam, że gonadotropiny zawiera Pregnyl - zastrzyk na pękanie pęcherzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klasyka86
Pregnyl tez je zawiera ale to co innego. Przykładem jest chyba gonal. Są to zastrzyki. Dokładnie jeszcze nie wnikałam w ten temat gdyż liczę na to, że na clo się uda... Tak swoją drogą to pragnyl też biorę na pękanie pęcherzyków. Ehh... Brać mogę ale byle efekty były w postaci ciąży. Na szczęście pęcherzyki rosną i pękają, ale co z tego jak ciąży brak... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) ja już po krótkim urlopie. Dziś mam wizytę u lekarza. Już powinny być moje dni płodne ale narazie objawów brak. Powodzenia w działaniach, gratulacje dla Westa i Hestia! MamaMalejHani... Podziwiam ale uważam, ze to dobra decyzja. Zmęczona, niulek...nasze przyszłe mamusie dajcie o siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyka.... Też właśnie myślę bo u mnie co prawda bez leków ale napewno za każdym razem było w odpowiednim momencie i nic z tego nie wychodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpień 19
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×