Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

mi-fa-so mieszkasz w okolicach Wrocławia? Bo ja też:-) Do tabelki dopiszę się mam nadzieję we wtorek, bo właśnie oczekuję @ ale nawet nic nie czuję, żeby miała przyjść. mam nadzieję, ze nie poprzestawia mi się cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
niewiem może faktycznie zarodek się zagniezdza mój mąż też się śmieje że plemniki buszują:-)i temu boli:-) trochę mnie pocieszyłas bo ją sobie myślałam że może coś podczas badania się stało tylko że mnie nic nie bolało więc ogólnie było by to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niulek a moze akurat to dobry objaw? Jak owulacja byla to moze sie udalo? Ja jak zaszlam to mialam ciagle bole w podbrzuszu juz od owulacji. Byly takie jak na okres. Jak bol nie przejdzie po okresie (oby zamiast okresu 2 kreski byly)to idz do gina bo moze jakies zapalenie lub przydatki. Ale moim zdaniem to moze byc pierwszy objaw ciazy. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninulek.. moim zdaniem jesli to nie działanie psychiki, ktora potrafi płatać nam figle to jest duże prawdopodobieństwo, ze te bóle dobrze wróżą.. ja w pierwszej ciązy miałam straszne bóle które trwały kilka, kilkanascie sekund i gdyby trwały dużej to byłabym bliska wzywania karetki, a raczej panikara nie jestem... uspokoiło sie to dopiero pod koniec 3 miesiaca... to było rozciągannie się macicy i mięśni podobno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A ja się, kuźwa, przeziębiłam przez ten szpital cały...Na szczęście lekko... Tymianek, Franka zabrali do szpitala, bo u tak małych dzieci boją się wstrząsu po oparzeniu...Poparzył sobie część buzi, klatki i ramienia prawego. Na szczęście okazało się,że nie jest tak źle jak mi się na pierwszy rzut oka wydawało. Niulek, takie bóle mogą jak najbardziej świadczyć o ciąży:) Ale wiesz, nie nastawiaj się...Ja się w poprzednim cyklu, mimowolnie tak nakręciłam,że nagle brzuch i cycki mnie bolały, choć nie zdarzało się to wcześniej;PPP Nie ma to jak psychika;) Teraz nic mnie nie boli, a testuję najwcześniej w sobotę.Ale jakoś mi się nie chce wierzyć,że się udało... Zmęczona, zarąbistych masz sąsiadów, nie ma co:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
nie chce się nastawiać ale pewnie pod świadomość robi swoje czy tego chcemy czy nie:-) ją mam @dopiero dostać 22 więc nie chce mi się wierzyć żeby tak szybko wyszło tym bardziej że to pierwszy cykl starań. Ją bardziej myślę że może coś stało się podczas badania może coś tam się naruszyło tym bardziej że mam nadżerke i może przez to coś się zaczęło dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Rybka dobrze że już wszystko w porządku z twoim synkiem. I skończyło się bardziej na strachu. A mówili czy zostaną mu jakieś ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek x, ja już widzę,że blizn nie będzie, bo mu strupki poodchodziły z buzi i skórka jest tylko lekko zaróżowiona...Ale nerwów się najedliśmy, nie ma co:( Ja i tak trzymam kciuki,żeby za pierwszym razem Ci się udało!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka. dopiero wyłapałam o Twoim synku, przykro mi. dobrze że jest coraz lepiej.. wiem co to znaczy gdy dziecku cos się dzieje... człowiek se mysli dlaczego dziecko, lepiej mnie ale nie dziecko :-( ja w zasadzie nie wiem kiedy mam testować bo mi sie cykl poprzestawiał w ostatnim czasie i ma różnie co 30 i co 28 dni a ostatnio co 27 było i teraz nie wiem czy czekać do 30 dnia czy zrobić 28 dnia... jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-fa-so, Anula... Ja so wrocławia mam 30km:-)30km Niulek... Może to dobry znak:-) Mnie boli lewy jajnik (dziś 23dc) ale u mnie to raczej przez psychiczne wyszukiwanie objawów:-) Rybka... Biedny ten Twój synus. Dobrze że już coraz lepiej i ważne że nie będzie blizn bo to jednak buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-fa-so, Anula... Ja so wrocławia mam 30km:-)30km Niulek... Może to dobry znak:-) Mnie boli lewy jajnik (dziś 23dc) ale u mnie to raczej przez psychiczne wyszukiwanie objawów:-) Rybka... Biedny ten Twój synus. Dobrze że już coraz lepiej i ważne że nie będzie blizn bo to jednak buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulika - z ciekawości możesz zrobić w 28, ale z nastawieniem, że jak wyjdzie (-), to to jeszcze nic nie znaczy. Mnie się cykl chyba powoli reguluje i coprawda wpisałam w naszej tabelce datę 21.06, czyli tak jak poprzedni cykl, ten też liczyłam jako 34-dniowy, ale postanowiłam, że zrobię pierwszy sondażowy test w sobotę w 29 dc (będzie to po 14 dniach od odczuwanych przeze mnie bóli owulacyjnych i po raczej pozytywnym teście owu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę testować w sob, niedz i pon. Chyba że wcześniej dostanę @... Lulika, testuj w tym 28, tak jak pisze Makatka-jak wyjdzie negatywny, to o niczym nie świadczy, bo negatywny ma prawo być, nawet jeśli jest ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RybkaPlum - mi też przykro z powody synka, mam nadzieję, że nie będzie miał żadnych śladów i szybko zapomni o wizycie w szpitalu, moja córcia tak mi się zawsze pcha do kuchni, jak coś gotuję, smaże piekę, a to wystarczy chwila moment i nieszczęście. lulika - ja bym testowała dopiero 30 dnia, zawsze to będzie pewniejszy wynik, ale wiem, że czasem trudno czekać choćby jeden dzień dłużej:) anula2500, kicccia - ja do wrocławia mam z 75 km, więc to takie troszkę dalsze okolice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) super sie Was czyta:) kurcze zawsze myslalam ze mieszkac z tesciami to lipa ale okazuje sie ze nie tylko hehe:) ja tez mam yorka ale moja psinka ma juz 3 lata wiec nie pomoge z takimi dilegliwosciami..oczywiscie miewa "gorsze dni" ale szybko jej przechodzi:) jedyne co moge doradzic to nie dawaj jej zadnego mleka itp oraz w przyszlosci zadnych kosci te pieski podobno maja delikatne brzuszki i przynajmniej moja strasznie sie meczyla.... co do testow owu to fajny ten mikroskop ale mam nadzieje ze nie bede musiala sie az tak dlugo starac:) ale faktycznie na dluzsza mete fajny pomysl... . u mnie dzis 17dc i ovu raczej nie bylo..."raczej" bo nie robie testow wiec nie wiem ale tempka nadal nisko wiec chyba wszystko jasne...kochane myslicie ze jak dzis bedzie ovu to na tescie beda II kreseczki? tak mysle kupic te tesciory ale nie wiem czy sie oplaca, czy nie za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagietka30
Co do siwych włosów,, to ja skończyłam 30 lat w kwietniu, a włosów siwych mam mnóstwo, dlatego co 4 tyg. musze farbować, bo aż mi wstyd :/ Dziś przepiękna pogoda, aż chce się żyć :) Oby taki nastrój trzymał się mnie przez cały cykl :) a bynajmniej do owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie trudno czekac z jeszcze jednego powody bo zlozylam te papiery na konkurs do innej pracy tak jak kiedys pisalam i egzamin mam w piatek i nie wiem uczyc si nie uczyc brak mi motywacji mam niklm nadzieje ze beda 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki, wszystkie"stare" i nowe forumowiczki. Ja trochę czasu nie pisałam, bo mialam problem.W niedzielę po południu pojawiło się u mnie malutkie plamienie, takie w kolorze tofi,jedynie raz, poza tym żadnych bóli podbrzusza itp.Zestresowałm się bo w dwóch poprzednich ciązach nic takiego nie było, teraz mam na razie spokój, ale podniosła mi ciśnienie moja nastolatka i też jak się podcierałam po dobie spokoju było troszkę na papierze.W środę mam wizytę z samego rana i mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i nic złego się nie dzieje.Niestety tu w UK mają inne podejście do wczesnej ciąży.Popieram stwierdzenie że małe dzieci nie dają spać u duże żyć-nigdy bym nie przypuszczała że będę miała dosyć własnego dziecka no ale to odmienny temat. Lulika ja bym też testowała w 28, a jak wyjdzie jedna to za dwa dni. A propo siwych włosów ja miałam pierwsze już po 20(niestety genetycznie) więc od tamtego czasu muszę się farbować a do tego mój kolor to czarny więc bardzo szybko są widoczne, teraz mam 37 lat i jak bym nie farbowała to babcia mórowana-dobrze że są farby. Jestem bardzo ciekawa wiadomości od Anetki36 i Milllenki.Piszcie dziewczyny co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek mam nadzieje ze ten ból podbrzusza to pierwszy objaw! byłoby czego pozazdrościć:) i to jeszcze tak za pierwszym razem - super:) ciekawe co millenki i u anetki? w ogóle sie nie odzywają... poki co nie decyduje sie na ten mikroskop, zamówilam sobie za to pakiet testów owulacynych - mam nadzieje ze wystarczy:) a ze wspomagaczy to zaczynam pic prenatal probaby - podobno skuteczne. mam nadzieje, bo tanio nie wychodzi... poza tym biore jeszcze siemie lniane w kapsułakach, pół tabl bromergonu dziennie i folik. a Wy co bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Rybka to dobrze że nie będzie miał żadnych blizn;-) strachu to na pewno mieliście dużo;-(ale dobrze że już po wszystkim Lulika zrób ten test 28 rano a jak wyjdzie jedna to zrób jeszcze 30;-) Dzięki dziewczyny za słowa otuchy bo ja się ciągle martwię że to przez badanie;-( bo jak wam kiedyś pisałam mój mąż wyjechał i zjechał na 7dc i 8dc i potem wrócił 16dc a 15dc byłam u gin i od 15 mnie boli więc ciąże raczej wykluczam owu miałam wg temp i testu owu to 16dc akurat w dzień powrotu męża;-) ale jakoś nie chce mi się wierzyć że może być pierwszy objaw bo podbrzusze boli od czwartku Inez trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku właśnie Milenka i Anetka36 nic nie piszą;-( jaskółka a po co siemie lniane bierzesz;-)ono nie jest na problemy żołądkowo jelitowe?tak kiedyś coś mi się obiło o uszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........ta siemia to chyba na śluz ale moge sie mylisc:)...kochane mam pytanie:) kupilam dzis testy ovu co prawda dzis juz 17dc no ale...i wyszedl pozytywny z czego oczywiscie bardzo sie ciesze:) mierze tez tempke i nie bylo skoku wiec ovu jeszcze nie bylo ale pytanie takie...czy po ovu test tez moze wyjsc pozytywny? dodam ze cykle mam 30 31 dniowe wiec na ovu najwyzsza pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga moze ktoras podzieli sie swoimi doswiadczeniami z testami ovu...czy faktycznie dobrze pokazuja...może ktos pokrywal je z badaniem usg...czy pomogly Wam zajsc w ciaze? miłego wieczorku zycze i owocnych przytulanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów owu to nie pomogę... Jeszcze nie przerabialam:-) Oby nie okazało się, że u Milllenki i Antenki coś nie poszło po ich myśli:-( dziewczynki czekamy na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
oczekuję ja robię testu owu ale to mój pierwszy cykl więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć też mam cykle 31dniowe trochę pomagają mi pozytywny wyszedł 16.17dc pozytywny i temp 16dc była podwyższona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek siemie na śluz oczywiście;) działa ponoć tak dobrze jak olejek z wiesiołlka, ale jest bezpieczniejszy (mozna brac caly cykl, a wiesiołka tylko do owulacji bo moze powodować skurcze macicy) jesli chodzi o testy ovu to jak wychodzi pozytywny to jest z tego co wiem tuż przed owulacją, wiec najlepszy moment zeby sie starac:) a czy po wychodzi tez pozytywnie to nie wiem.... moze jeszcze chwile po tak, póki jajko żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczyłam, że nie wkleiło mojego wczorajszego posta RybkaPlum - mi też przykro z powody synka, mam nadzieję, że nie będzie miał żadnych śladów i szybko zapomni o wizycie w szpitalu, moja córcia tak mi się zawsze pcha do kuchni, jak coś gotuję, smaże piekę, a to wystarczy chwila moment i nieszczęście. lulika - ja bym testowała dopiero 30 dnia, zawsze to będzie pewniejszy wynik, ale wiem, że czasem trudno czekać choćby jeden dzień dłużej:) anula2500, kicccia - ja do wrocławia mam z 75 km, więc to takie troszkę dalsze okolice;) oczekuje - ja myśle, że testy do samej owulacji wykaża 2 kreski, u mnie tak było, potwierdził do wzrost temp następnego dnia rano, popołudniu wynik testu owu już był negatywny Inez10 - oby plamienia wiecej nie było, ja w pierwszej ciąży też zauważyłam jakies niewielkie, poszłam spanikowana do lekarza wieczorem, mówił że nic się nie dzieje a i tak na miesiąc dostałam d*phaston. Ale z tego co wiem stanowisko lekarzy, przynajmniej tych z mojego otoczenia, jest takie, że tylko jak żywo czerwona krew poleci to natychmiast się zgłosić do szpitala, a takie plamienia, brudzenia niby mają prawo się pojawiać jaskółka87 - ja tez zamówiłam sobie pakiet testów owu na ten miesiąc plus 5 ciążowych gratis, a do tego ten femifertil a którym już pisałam, chyba popadam już w paranoje, miałam wyluzować a ja w tym miesiącu jeszcze więcej wspomagaczy niulek x - siemie jest na poprawę śluzu płodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninulek każdy organizm jest inny i wiadomo trzeba moeś spokojne podejście do tych naszych obiawów i ty widze takie masz :-) Co do bólu brzucha tak jak pisałam mnie bolał strasznie i to sporo wczesniej niz miałam mieć @ wtedy myslałam że @ przyjdzie wczesniej i dlatego tak boli. A bolało tak z dobry tydzien a nawet 1,5 tygodnia przed terminem @... Tak więc ninulku trzymam kciuki :-) Oczekuje.. ja nie jestem specjalistka od testów owu. ale jak pisałm już kiedys miałam kilka od koleżanki: jeden zrobiłam ok 14 dc i kreska na owu wyszła dośc blada... po kilku dniach zrobiłam znowy wyszły 2krecy, nastepnego też (tylko że nie mielismy okazju na przytulanie niestety) tylko raz nastepnego dnie przed pracą, więc albo wóz albo przewóz :-) ) no i tego trzeciego dnia co rano były przytulanki zrobiłam popołudniu znowu test i wyszła tylko jedna kreska a po owu sladu już najmniejszego nie było, tak więc na mój rozum po owu nie wyjdą 2 kreski ... tak więc na przyszły miesiąc mam zamiar robić testy owu od pierwszego dnia po @ aż do momentu całkowitego zaniku drugiej kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×